Wyszukiwałeś:

jaroslawia

. Znaleziono 20 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: jaroslawia

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 20 wszystkich):

Wątek na forum: Przetarg na obwodnicę Jarosławia

Po co obwodnica skoro obok ma być autostrada??? ~osskaa

 
 

Wątek na forum: Obwodnica Jarosławia czeka na oferty

zastanawia mnie jak ona pojdzie na nasypie czy na palach(chodzi mi o badna)? ~riczi

 

Jest zezwolenie na budowę obwodnicy Jarosławia

Wojewoda Podkarpacki wydał decyzję o zezwoleniu na realizację inwestycji pn.”Budowa drogi obwodowej miasta Jarosławia w ciągu drogi krajowej nr4(E-40) wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną, budowlami i urządzeniamibudowlanymi”.

 

Obwodnica Jarosławia czeka na oferty

1 października mija termin II etapu przetargu na budowę obwodnicy Jarosławia.Oddział GDDKiA w Rzeszowie zaprosił do złożenia ofert cenowych 10wykonawców (spośród 16 zgłoszonych), którzy w I etapiepostępowania przetargowego spełnili wszystkie warunki i otrzymali największąilość punktów.

 

370 mln zł na obwodnicę Jarosławia?

Znane są już oferty cenowe budowy obwodnicy Jarosławia w ciągu drogikrajowej nr 4. Do złożenia ofert GDDKiA zaprosiła 10 firm z Polski, Czech,Portugalii, Hiszpanii, Niemiec i Słowacji. Ostatecznie oferty złożyło 5 firmi konsorcjów. Najtańsza wynosi 370 mln zł, zaś najdroższa 413,8 mlnzł.

 

Znamy wykonawcę obwodnicy Jarosławia

W rzeszowskim Oddziale GDDKiA wybrano najkorzystniejszą ofertę na budowęobwodnicy Jarosławia w ciągu drogi krajowej nr 4. Do realizacji obwodnicyJarosławia wybrano ofertę złożoną przez Konsorcjum firm z Liderem, firmąEUROVIA POLSKA S.A. Budowa 11-kilometrowej drogi obwodowej będzie kosztowaćponad 369 mln zł. Termin realizacji tej inwestycji to 24 miesiące.

 

Wbito łopaty pod obwodnicę Jarosławia

Symbolicznym wbiciem łopaty rozpoczęto oficjalnie budowę obwodnicyJarosławia. Wykonawcą robót jest konsorcjum firm z liderem, firmąEurovia Polska S.A. Koszt inwestycji to 369 mln zł. Większośćśrodków będzie pochodzić z unijnego programu Rozwój PolskiWschodniej. Zakończenie zadania zaplanowane jest na marzec 2012.

 
 

Obwodnica Jarosławia na finiszu

Kończą się prace przy budowie obwodnicy Jarosławia w ciągu DK4 naPodkarpaciu. Jeżeli pogoda dopisze to inwestycja zosatnie zrealizowana podkoniec listopada.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018