Wyszukiwałeś:

jazda X

bezpieczna X

. Znaleziono 1189 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: jazda bezpieczna

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1189 wszystkich):

Dziś Dzień Bezpiecznego Kierowcy

25 lipca, w dniu imienin Krzysztofa - patrona kierowców, obchodzony jestDzień Bezpiecznego Kierowcy. W tym roku przypada już ósma edycja tejakcji. Akcji, której celem jest wzrost bezpieczeństwa na naszych drogachi świadomości bezpiecznej jazdy wśród kierowców.

 

A czy Ty umiesz bezpiecznie wyprzedzać?

Wyprzedzanie to jeden z najczęściej wykonywanych manewrów na drodze.Niestety należy do najniebezpieczniejszych i często źle wykonywany możedoprowadzić do niebezpiecznej sytuacji, włącznie z wypadkiem.

 

Jak bezpiecznie wrócić z wakacji - radzą kierowcy Volkswagen Castrol Cup

Ostatni weekend sierpnia już od kilku lat jest objęty policyjną akcją"Bezpieczne powroty z wakacji". W tym roku także kierowcy pucharuVolkswagen Castrol Cup, z Jerzym Dudkiem na czele, postanowili podzielić sięswoimi doświadczeniami i poradami w jaki sposób bezpieczniewrócić z letniego wypoczynku.

 

Bezpieczna jazda we mgle

Jedno z najniebezpieczniejszych i zarazem najbardziej znienawidzonych przezkierowców zjawisk atmosferycznych. Mgła, bo to o niej mowa, wymusza nakierowcach maksymalne zwiększenie uwagi, bo o kolizję w takich warunkachnietrudno.

 

Poprawna pozycja za kierownicą (video)

Na bezpieczną jazdę samochodem wpływ ma wiele elementów. Odumiejętności kierowcy, poprzez warunki drogowo-pogodowe aż po prowadzonysamochód. Nie można zapomnieć w tej wyliczance jeszcze o jednym ważnymaspekcie - o właściwej pozycji za kierownicą.

 

Jak jeździć w zimie?

Zimowa pora sprawia, że na drodze powinniśmy bardziej uważać i wzmócczujność za kółkiem. Ale przede wszystkim pamiętać o kilku ważnychkwestiach. Dziś zdradzamy tajniki jazdy zimą.

 

Aquaplaning - niebezpieczne zjawisko, które możesz pokonać

Aquaplaning – to zjawisko, które pojawia się na mokrej nawierzchnii jest bardzo niebezpieczne. Może występować nawet przy niewielkiej prędkości. Radzimy w materiale wideo jak sobie z nim poradzić.

 

Podsterowność ? uciekający przód

Podsterowność to zjawisko przeciwstawne do nadsterowności. I podobnieniebezpieczne. Jak z nią walczyć i czy łatwo się przed nią obronić? Tostaramy się dziś wytłumaczyć.

 

Defensive Driving ? poznaj tajniki bezpiecznej jazdy

W 1964 roku  w USA zorganizowano pierwsze szkolenie jazdy defensywnej. Od 50 lat szkolenia Defensive Driving są fundamentem edukacji kierowców m.in. w krajach skandynawskich. Poznaj, czym jest DD i jak może pomóc Ci w codziennej jeździe.

 

Bezpieczny samochód służbowy

Organizacja WHO szacuje, że 30 proc. wypadków drogowych ma związek zpracą. Europejskie statystyki pokazują, że w transporcie ginie najwięcejpracowników. Dlatego firmy muszą mocniej angażować się w poprawębezpieczeństwa ruchu drogowego.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "jazda bezpieczna".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017