Wyszukiwałeś:

jazda X

bezpieczna X

. Znaleziono 17 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: jazda bezpieczna

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 17 wszystkich):

Bezpieczna Jazda z Goodyear'em

Jak bezpiecznie kierować autem, jak hamować, jak wychodzić z poślizgu ijakie zakładać opony - o wszystkim tym można się dowiedzieć z filmu,który powstał w Szkole Bezpiecznej Jazdy Goodyeara.

 

Uwaga - śnieg!

Od wczesnych godzin porannych służby drogowe i kierowcy walczą z kolejnymatakiem zimy. Na obszarze zachodniej i północnej Polski występują obfiteopady śniegu.

 

Bezpieczna Flota

7 lutego, w siedzibie Banku Światowego, Partnerstwo dla BezpieczeństwaDrogowego opublikowało pierwszy w Polsce przewodnik "Bezpieczna Flota -standardy bezpieczeństwa w zarządzaniu samochodami służbowymi".

 

Skoda Octavia Scout: Czeski góral

"Czasami droga do celu jest mało komfortowa, ale nie z nową SkodąOctavia Scout" - zapewnia czeski producent z Mlada Boleslav. Nowy wariant znapędem na cztery koła popularnej w Polsce Octavii zostanie zaprezentowany nazbliżającym się salonie samochodowym w Paryżu. W sprzedaży auto pojawi sięprawdopodobnie w pierwszym kwartale 2007 roku.

 

Citroen C4: Francuska (r)ewolucja

Citroen C4, następca wysłużonej już nieco Xsary, na rynku obecny jest jużprawie dwa lata. Po teście trzydrzwiowej wersji, teraz przyszedł czas na niecomniej awangardową pięciodrzwiową wersję C4.

 

Nissan ostrzega przed jazdą po pijaku

W ramach kampanii przeciwko prowadzeniu samochodu po spożyciu alkoholu Nissanbędzie instalować w swoich systemach nawigacji Carwings funkcję komunikatu,ostrzegającego przed jazdą pod wpływem alkoholu.

 

BMW seria 5: Stonowany bajerant

Nawet jeśli samochody marki BMW różnie się niektórym kojarzą,to z pewnością nie model BMW 530xd. Dyskretny luksus i niesamowity komfortpołączone z właściwościami jezdnymi to mieszanka, na którą niewielumoże sobie pozwolić.

 

Kubica trzeci i... prawie trzeci

Niedzielny wyścig o Grand Prix Europy rozegrany na torze w Walencji był bardzoudany dla polskiego kierowcy. Pewna jazda i piąte podium w tym sezoniesprawiła, że w generalnej klasyfikacji Kubica traci tylko dwa punkty dotrzeciego Raikkonena.

 

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Walczyć o klienta można na różne sposoby. Takie hasła, jaknajszybszy, o najmniejszym zużyciu paliwa, najbardziej przestronny, to tylkoniektóre z argumentów mających przekonać kupujących do danegomodelu. Coraz ważniejszym jednak staje się motyw bezpieczeństwa, któryjest częstym orężem w tej walce pomiędzy koncernami.

 

Bezpieczna jazda zimą!

W końcu, po dość długiej, a przede wszystkim ciepłej jesieni nadeszła jużchyba na dobre zima. I choć temat był niejednokrotnie wałkowany, to po razkolejny, z uporem maniaka, przypominamy o najważniejszych radach, bypodróż samochodem w tym okresie była jak najbezpieczniejsza.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "jazda bezpieczna".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017