Wyszukiwałeś:

jazda X

ekologiczna X

. Znaleziono 406 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: jazda ekologiczna

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 406 wszystkich):

Ekologiczna Insignia ecoFLEX

Na rynku niemieckim dostępna jest już ekologiczna wersja Opla Insigni zdwulitrowym silnikiem wysokoprężnym, której średnie spalanie wynosićbędzie 5,2 l/100 km.

 

Polacy chcą być "eko"

Prawie 90% kierowców w Polsce deklaruje, że zależy im na tym, abyjeździć zgodnie z zasadami eko-jazdy – wynika z pierwszego w Polscekompleksowego badania reprezentatywnego na temat jazdy ekologicznej iekonomicznej.

 

Scania wprowadza system ekologicznej jazdy

Scania opracowała nowy system, który przekazuje kierowcy nabieżąco dane umożliwiające optymalizację stylu jazdy i pozwala oszczędzićnawet do 10% paliwa.

 

Ekopuchar Hondy zdobyty!

Konkurs na najbardziej pro-ekologicznego kierowcę Hondy Insight wciąż trwa,jednak kwestia głównej nagrody – 10 000 zł – została jużrozstrzygnięta. Jej zdobywcą został mieszkaniec Tarnowskich Gór, PanJanusz Szudy.

 

Ekologiczny maluch Forda

Ford zaprezentował pierwsze zdjęcia i dane techniczne ekologicznego auta StartConcept, który będzie wyposażony w najnowszy, trzycylindrowy silnikEcoBoost.

 

Dlaczego nie powinno być podatku ekologicznego?

Za każdym razem, gdy pojawia się informacja o planach wprowadzenia przez naszrząd podatku ekologicznego, wybucha wielka dyskusja na ten temat. To dobrze, botego typu podatek, który będzie obowiązywał wszystkich właścicieliaut w naszym kraju, nie może być bublem. Dziś prezentujemy głos przeciwkowprowadzeniu tego obciążenia.

 

Zobacz najekologiczniejszy samochód w Polsce

Potrafi pokonać dystans ok. 300 kilometrów, zużywając zaledwie 1 litrpaliwa! Ten superekologiczny samochód będzie jedną z atrakcjiekologicznego pikniku, który odbędzie się w najbliższą sobotę wWarszawie, na Agrykoli.

 

Najbardziej ekologiczna Astra

Zaledwie 99 g CO2/km emitować będzie najbardziej ekologiczna wersja OplaAstry. Dysponująca wcale nie jakimś najsłabszym silnikiem, bo rozwijającymmoc 130 KM, Astra zużywać będzie średnio 3,7 l/100 km.

 

Ekologiczne auta nie są ekologiczne?

Kwestie ekologiczne są chyba tymi najważniejszymi, które w ostatnichlatach determinują producentów samochodów podczas całego cyklutworzenia nowego auta. Coraz bardziej restrykcyjne normy emisji spalin mająpowodować, że jeżdżące po naszych drogach pojazdy nie będą truły aż wtak wielkim stopniu naszego środowiska. Tymczasem zebrane dane pokazują, żemimo podjętych działań faktyczna emisja spalin przez samochody jest o wielewyższa niż oczekiwano.

 

Producent opon stworzył ekologiczne auto

Na co dzień produkują opony, tym razem postanowili jednak stworzyć pojazdsamochodowy. Japońska firma Yokohama zaprojektowała ekologiczne auto,wykorzystując nie tylko innowacyjne ogumienie ale szereg innychtechnologicznych nowości.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "jazda ekologiczna".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017