Wyszukiwałeś:

jazda X

ekonomiczna X

. Znaleziono 1015 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: jazda ekonomiczna

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1015 wszystkich):

Akademia Jazdy Iveco

Iveco Poland – wyłaczny dystrybutor pojazdów marki Iveco w Polscew dniu 11.06.2011 zainaugurował oficjalnie działalność nowej Akademii JazdyIveco. Wydarzenie miało miejsce na lotnisku w Białej Podlaskiej, gdziezgromadzili się zaproszeni przedstawiciele prasy, mediów oraznajwiekszych polskich firm transportowych.

 

Drivers? Fuel Challenge

Drivers’ Fuel Challenge to organizowany przez Volvo Trucks międzynarodowykonkurs, w którym profesjonaliści rywalizują o tytuł najoszczędniejjeżdżącego kierowcy samochodu ciężarowego. Odpowiedni styl jazdykierowców pozwala firmie transportowej osiągnąć znaczneoszczędności, zarówno w aspekcie ekonomicznym, jak i oddziaływania naśrodowisko naturalne. Najlepsi na świecie specjaliści od ekonomicznej jazdyspotkają się w finale, który zostanie rozegrany 22 października wVolvo Demo Center w Göteborgu, w Szwecji.

 

Finał konkursu Optifuel 2011

Eliminacje do konkursu Optifuel 2011 przy wsparciu Renault Trucks Polskaorganizowało siedmiu dealerów. Ich zwycięzcy spotkali się 14października na wielkim finale, który został rozegrany na płyciedawnego lotniska wojskowego w Nowym Mieście nad Pilicą. Pierwsze miejsce itytuł Mistrza Ekonomicznej Jazdy Renault Trucks zdobył Michał Walentynowicz zpodolsztyńskiej firmy  „Arwa”. W tegorocznym konkursiewystartowało 90 osób z całego kraju.

 

30 lat MAN ProfiDrive

O ekonomicznej jeździe pojazdu w znacznym stopniu decyduje kierowca. SzkoleniaMAN ProfiDrive® pozwalają na obniżenie zużycia paliwa z reguły o ponad10%. Od 30 lat instruktorzy MAN ProfiDrive® przekazują teoretyczną ipraktyczną wiedzę w zakresie bezpiecznej i ekonomicznej jazdy na drodze. W rymroku w szkoleniach wzięło udział ponad 6000 osób.

 

Miej świadomość

Ponad 50 procent użytkowników międzynarodowego forum na portaluWorldtrucker stara się jeździć w sposób maksymalnie oszczędny. Takwynika z ankiety w której wzięło udział 1300 spośród ponad 17000 użytkowników portalu Worldtrucker

 

The Drivers? Fuel Challenge 2012

Konkurs The Drivers’ Fuel Challenge 2012 – MistrzostwaKierowców w Jeździe Ekonomicznej – startuje już w marcu. Pozazaszczytnym tytułem najlepszego kierowcy, na uczestników, zarównokierowców, jak i ich pracodawców, czekają atrakcyjne nagrody, wtym samochód osobowy Volvo C30 dla zwycięzcy finału na poziomie RegionuEuropy Centralno-Wschodniej.

 

Polskie eliminacje w konkursie The Drivers? Fuel Challenge 2012

Już za kilka dni rozpoczną się polskie eliminacje w ramach organizowanych wtym roku, w Regionie Europy Centralno-Wschodniej Volvo Trucks, MistrzostwKierowców w Jeździe Ekonomicznej - The Drivers’ Fuel Challenge.Mistrzostwa te, ruszają na rynku polskim już w dniu 26 marca w czterechlokalizacjach w południowej części kraju. Łącznie pod kątem lokalnycheliminacji konkursowych przygotowano 23 lokalizacje.

 

The Drivers? Fuel Challenge - czas na półfinały

Trwają polskie eliminacje w konkursie The Drivers’ Fuel Challenge.Konkurs, w którym zawodowi kierowcy samochodów ciężarowychrywalizują ze sobą w jeździe ekonomicznej w tym roku rozgrywany jest wRegionie Europy Centralno-Wschodniej Volvo Trucks, a jego polskie eliminacjeweszły w fazę półfinałową, gromadząc, jak dotychczas, ponad 600uczestników. Liczba kierowców zgłaszających się do wzięciaudziału w rywalizacji rośnie każdego dnia, nadal bowiem trwają lokalne rundykwalifikacyjne i istnieje możliwość zarejestrowania swojego udziału wkonkursie.

 

22,2 l/100 km

Zakończyły się polskie eliminacje w rozgrywanych w tym roku w Regionie EuropyCentralno - Wschodniej Volvo Trucks Mistrzostwach Kierowców w JeździeEkonomicznej - The Drivers Fuel Challenge. W sobotę, 26 maja br., w trakciepolskiego finału konkursu, wyłoniony został zwycięski kierowca. PawełOzimek, reprezentujący firmę EPO-TRANS LOGISTIC z Tychów osiągnąłnajlepszy wynik i to właśnie on będzie przedstawicielem polskichkierowców w Regionalnym Wielkim Finale konkursu w Ołomuńcu.

 

Polski kierowca zwycięzcą The Drivers? Fuel Challenge 2012

W minioną sobotę w Ołomuńcu, w Czechach, odbył się Wielki RegionalnyFinał konkursu The Drivers’ Fuel Challenge 2012. Najlepszym w rundziefinałowej okazał się polski kierowca: Paweł Ozimek z firmy Epo-TransLogistic, który potwierdzając swoje bezkonkurencyjne umiejętności wjeździe ekonomicznej, zdobył tytuł Mistrza Regionu w The Drivers’ FuelChallenge 2012 oraz nagrodę główną – samochód osobowyVolvo C30.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "jazda ekonomiczna".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017