Wyszukiwałeś:

jazda X

rondzie X

. Znaleziono 80 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: na.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: jazda na rondzie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 80 wszystkich):

Wątek na forum: Na rondzie bezpieczniej

goowno prawda. nikomu nie chodzi o wypadki, tylko o koszty, rondo max 300tys a skrzyżowanie z podstawowymi 4 światłami 1,2 mln ~zen

 

Kraków: Koniec remontu ronda Grzegórzeckiego

18 września bieżącego roku, na dwa tygodnie przed oficjalnym terminem,zakończył się remont ronda Grzegórzeckiego w Krakowie. Jest to ważnywęzeł drogowy, a przeprowadzona modernizacja ma znacznie poprawić przejazdprzez miasto.

 

Na rondzie bezpieczniej

Zastąpienie skrzyżowania rondem może zmniejszyć liczbę wypadkównawet o 40% (dane: Insurance Institute for Highway Safety).

 

Rybnik bogaty w ronda

Rybnik planuje budowę sześciu nowych rond. Obecnie działa ich w mieścietrzydzieści. Duża liczba rond w mieście to przemyślane rozwiązaniezapewniające bezpieczeństwo.

 

Sposób na bezpieczne rondo

Ronda są uważane za bezpieczne skrzyżowania drogowe. W 2011 roku na rondachdoszło do 461 wypadków. Zginęło 14 osób, a 558 odniosło rany.To stosunkowo niewiele w ogólnej liczbie wypadków (liczonych wzależności od geometrii drogi). Jak zatem poruszać się na rondzie by ruchbył bezpieczny, sprawny i bezkolizyjny?

 

Przebudowa na rondzie Kaponiera w Poznaniu

Od 11 sierpnia 2012 roku rozpoczął się II etap rozbudowy węzłakomunikacyjnego ronda Kaponiera w Poznaniu.

 

Największe rondo w Tarnowie oddane do użytku

Kierowcy mogą już bez żadnych utrudnień przejechać przez największe rondow Tarnowie. Do tej pory obowiązywał na nim ruch wahadłowy. Budowa ronda naskrzyżowaniu ul. Błonie z al. Jana Pawła II umożliwiła kierowcom dojazd dowęzła „Krzyż” powstającej autostrady A4.

 

Tarnów: rondem bez utrudnień

Kierowcy będą mogli korzystać z pełnej infrastruktury drogowej, którapowstała w ramach pierwszego etapu budowy Strefy Aktywności Gospodarczej wTarnowie. Chodzi o rondo na skrzyżowaniu ulic Czystej i Mościckiego, zktórego zniknęły tymczasowe ograniczenia oraz nowej drodze doterenów inwestycyjnych i Zakładów Mechanicznych.

 

Wątek na forum: Rondo a używanie kierunkowskazów

to proste!! na małych rondach gdzie najczęściej oprócz drogi którą dojezdżamy są 3 drogi opuszczenia ronda, w zaleznosci od tego w którą stronę mamy zamiar pojechać włączamy kierunkowskaz. Jeżeli jedziemy w lewo- lewy kierunkowskaz, w prawo- prawy, prosto- nie włączamy. Robi się tak po to...

 

Powstaje rondo w Wąbrzeźnie

Rozpoczęły się główne prace przy budowie ronda na styku wąbrzeskiejobwodnicy z ulicą Kętrzyńskiego. Trwa układanie asfaltu na tymczasowychjezdniach (tzw. by-pasy). Utrzymają one przejezdność dróg podczas trwania inwestycji. Warto zachować tam szczególnąostrożność.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "jazda na rondzie".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017