Wyszukiwałeś:

jazda X

swiatlach X

. Znaleziono 22 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: na.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: jazda na swiatlach

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 22 wszystkich):

Włączone światła standardem od 2011

Według nowych postanowień Unii Europejskiej (UE) od 2011 roku wszystkie nowowyprodukowane samochody osobowe będą musiały być standardowo wyposażone wautomatyczne światła do jazdy dziennej.

 

W Holandii też na światłach

Holadnia, jako kolejny europejski kraj rozważa wprowadzenie obowiązku jazdy naświatłach przez całą dobę.

 

Zniknie obowiązek jazdy na światłach?

Kiedy wprowadzony został obowiązek używania świateł przez cały rok, miałobyć na naszych drogach przede wszystkim bezpieczniej. Minął rok i pojawiłasię już propozycja, by odejść od tego przepisu. Uzasadnienie - wcale niejest bezpieczniej.

 

Tak dla świateł

Mimo wielu skrajnych opinii i wojen na argumenty okazuje się, że Polacypopierają obowiązek całodobowej jazdy na światłach. Przynajmniej tak wynikaz badań przeprowadzonych przez ośrodek badawczy GFK Polonia. Zostały oneprzeprowadzone na zlecenie Stowarzyszenia Partnerstwo dla BezpieczeństwaDrogowego.

 

Chcemy jeździć na światłach

Sześciu na dziesięciu Polaków (60%) uznaje konieczność jazdysamochodem z włączonymi światłami mijania przez cały rok. Przeciwnegozdania jest 35% badanych.

 

Jak używać świateł we mgle

Jak wynika z przeprowadzonych badań aż co czwarty kierowca przyznaje się donieumiejętnego używania świateł przeciwmgłowych.

 

Kłótnia o jazdę na światłach przez całą dobę

Już wprowadzenie obowiązku jazdy z włączonymi światłami mijania przezcałą dobę w 2007 roku spotkało się ze sporym sprzeciwem. Dwa lata minęłyi wciąż zwolennicy i przeciwnicy tego rozwiązania zasypują się argumentamiza i przeciw. Nawet statystyki wypadków, jak się okazuje, nie sąskuteczną bronią żadnej ze stron.

 

MI w sprawie jazdy na światłach w dzień

Ministerstwo Gospodarki "staje murem" za obowiązkową jazdą zwłączonymi światłami mijania przez całą dobę. Na stronie resortu możnaprzeczytać komentarz do publikacji prasowych dotyczących jazdy na światłachdziennych.

 

Eko-Volvo

Volvo Cars po raz pierwszy w historii przekroczyło magiczną granicę 100 gramna kilometr. Na targach motoryzacyjnych we Frankfurcie zaprezentowane zostałonowe C30 DRIVe, wyposażone w technologię Start/Stop, zużywające zaledwie 3,8litra oleju napędowego na 100 km. Poziom emisji jest równie niski iwynosi jedynie 99 g CO2 na 1 km.

 

Światła do jazdy dziennej to obowiązek

Od 2011 roku, na terenie całej Unii Europejskiej wszystkie nowo wyprodukowanesamochody będą musiały być standardowo wyposażane w światła do jazdydziennej.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "jazda na swiatlach".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017