Wyszukiwałeś:

jazda X

noca X

. Znaleziono 218 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: jazda noca

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 218 wszystkich):

Bezpieczniej nocą w BMW

Jazda nocą, czy w innych warunkach o słabej widoczności należy do tychczynników, które zwiększają ryzyko wypadków. Już wkrótce w samochodachBMW ma być w tym elemencie znacznie bezpieczniej.

 

Osram po zmroku

W okresie jesienno zimowym, kiedy wcześnie zapada zmrok zadbajmy o dobreświatła w naszym samochodzie. Odpowiednio dobrane, w znaczny sposóbpoprawiają widoczność oraz wpływają na jakość jazdy i komfort prowadzeniapojazdu. 

 

Jazda w deszczu

Jazda podczas intensywnych opadów deszczu wymaga od kierowcówzachowania szczególnej  ostrożności. Mokra i śliska nawierzchniajezdni oraz znacznie ograniczona widoczność stwarzają zagrożenie dlawszystkich uczestników ruchu.

 

Sytuacja się rozjaśni

Urządzenie instalowane w ramach systemów Night Vision w BMW byłyrewolucyjne, ale ponad dekadę temu. Inżynierowie z Bawarii opracowali nowerozwiązania, które w niedalekiej przyszłości ułatwią nam bezpiecznepodróżowanie nocą.

 

Będzie trudniej o prawo jazdy

Jeśli planujesz w niedalekiej przyszłości zapisać się na kurs prawa jazdy,to pospiesz się. Już niedługo w życie wejdą zmiany, zgodnie zktórymi już egzamin teoretyczny na prawo jazdy może dla wielukandydatów okazać się nie do przejścia. Trudniejsze życie miećbędą także świeżo upieczeni kierowcy.

 

Uważaj nocą!

Niektórzy kierowcy lubią jeździć w nocy gdy na drogach jestspokój. Jednak dla tej grupy istnieje spora opozycja, która stronipo zmierzchu. Właśnie w takich warunkach najłatwiej jest o wypadek.

 

Jak walczyć ze snem za kierownicą

Chyba wszyscy kierowcy, zwłaszcza ci którzy pokonali w swoim życiu jużwiele kilometrów, borykali się z problemem zmęczenia za kierownicą.Najlepszym sposobem na senność, jak przekonują eksperci, jest oczywiściedrzemka, nawet stosunkowo krótka, my jednak przedstawiamy kilkapatentów, dzięki którym unikniemy zaśnięcia podczas jazdysamochodem.

 

Wolniejsza jazda nocą

50 km/h dopuszczalnej prędkości w ciągu dnia i 60 km/h nocą - polskieprzepisy, chyba jako jedyne na świecie, uzależniają dozwoloną prędkość odgodziny. Niebawem może się to jednak zmienić.

 

Wątek na forum: Wolniejsza jazda nocą

Ja nie po to nie śpię w nocy o 24 by szybciej przejechać, taki urok kierowcy zawodowego [0 pieszych, rowerów i furmanek], a ten POpapraniec żmija.... chce to obalić! Ja POdziękuje ci za to przy najbliższych wyborach TUsku! ~Ojciec Mateusz

 

Jazda po śniegu

Wystarczy jedna noc z opadami śniegu i na drugi dzień obserwujemy jak miastozwalania, a niektórzy kierowcy nie potrafią radzić sobie z taką,nagłą zmianą aury. A wystarczy zapamiętać kilka prostych rady, by zimowajazda w śniegu nie stała się naszym wrogiem.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "jazda noca".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017