Wyszukiwałeś:

jazda X

noca X

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: jazda noca

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

BMW X3: Samochód (prawie) idealny

Z samochodami marki BMW bywa różnie. Niby mają zepsutą opinię przezniektóre 'środowiska', ale przyciągają luksusem, elegancją, szykiemoraz sportową charakterystyką jazdy przekazywaną przez najlepsze genypoprzedników, dzięki czemu przyciągają indywidualistówzasobnych w fundusze. Z modelem X3 jest podobnie. Wygląda jak typowy SUV, aledo końca nim nie jest.

 

Renault Laguna: Typ niepozorny

Wielu fanów motoryzacji traktuje modele pochodzące z kraju nad Sekwanąz dość dużą dozą sceptycyzmu. To prawda, że niektóre przypadkisobie na to zasłużyły. Niektóre jednak nie. Podobnie ma się sprawa codo Renault Laguny. Druga generacja przed face-liftingiem poprzez swojąawaryjność znalazła wielu wrogów. Poprawiona wersja pracuje bardzomocno na lepsze noty. Do naszej redakcji trafiła niepozorna wersja tego auta,której potencjał został oznaczony znaczkiem GT i spojlerem na tylnejklapie.

 

Cadillac CTS: Sportowy luksus

Na dźwięk tej marki większości z nas przychodzą do głowy takie skojarzeniajak: wielki ląd, wielkie samochody i ogromne, pochłaniające hektolitry paliwajednostki napędowe. Faktem jest, że do tej pory samochody amerykańskiej markiCadillac odgrywały na naszym rynku rolę epizodyczną. Pod koniec zeszłegoroku nadszedł w końcu model, który pokazuje że Amerykanie jak chcą topotrafią myśleć po europejsku. Oto najnowsza odsłona modelu CTS.

 

Mercedes ML 500: Luksus w rozmiarze XXL

W momencie kiedy pierwsza generacja Mercedesa ML przecierała szlaki naeuropejskich drogach, SUVy były już od dawna popularne w StanachZjednoczonych. Obecnie jednak sytuacja ma się inaczej i samochodysportowo-rekreacyjne przeżywają na Starym Kontynencie prawdziwe oblężenie.Postanowiliśmy sprawdzić, czy model ML500 oprócz wysokiej ceny potrafizapewnić adekwatne doznania z jazdy.

 

Wakacyjne ostatki

Serial pod tytułem Wakacje 2008 powoli chyli się ku końcowi. Sierpniowydługi weekend, który właśnie jest przed nami to jeszcze ostatniamożliwość na krótkie delektowanie się promieniami słońca inaładowanie własnych akumulatorów wakacyjną aurą. Jednak z uwagi nafakt, że długie weekendy na polskich drogach należą do najbardziejniebezpiecznych okresów w roku, warto po pierwsze ponownie poddać siękrótkiej refleksji czym może skończyć się brawurowa jazda, a podrugie właściwie zaplanować swój wyjazd.

 

Alfa Romeo GT Q2: Połykacz zakrętów

Włoskie samochody coupe mają swój klimat. Niebanalny design, ciasnewnętrze oraz wspaniałe właściwości jezdne. Ot, krótkacharakterystyka gatunku. Jeszcze kilkanaście lat temu włożenie diesla podmaskę takiego auta byłoby zamachem na sportowy charakter samochodu. Dzisiajniekoniecznie. Postanowiliśmy to sprawdzić.

 

Jak używać świateł we mgle

Jak wynika z przeprowadzonych badań aż co czwarty kierowca przyznaje się donieumiejętnego używania świateł przeciwmgłowych.

 

Citroen C3 Picasso: Wielki maluch

Z czym, dla średnio zainteresowanego motoryzacją, kojarzy się w pierwszejkolejności marka Citroen? Z ładnymi dla oka modelami? Z rajdówkami WRCi Sebastienem Loebem? To być może też, ale z pewnością również zmodelami z segmentu minivanów, których to Citroen sporo ma wswojej gamie, a którego to najnowszego przedstawiciela - Citroena C3Picasso - właśnie mieliśmy okazję przetestować.

 

Osram po zmroku

W okresie jesienno zimowym, kiedy wcześnie zapada zmrok zadbajmy o dobreświatła w naszym samochodzie. Odpowiednio dobrane, w znaczny sposóbpoprawiają widoczność oraz wpływają na jakość jazdy i komfort prowadzeniapojazdu. 

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "jazda noca".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017