Wyszukiwałeś:

jazda X

deszczu X

. Znaleziono 283 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: w.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: jazda w deszczu

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 283 wszystkich):

F1: GP Monaco w strugach deszczu?

Przed niedzielnym wyścigiem kierowcy najbardziej boją się deszczu. Na ciasnymulicznym torze jazda bez kontroli trakcji będzie wyjątkowo trudna.

 

Jazda w deszczu

Jazda podczas intensywnych opadów deszczu wymaga od kierowcówzachowania szczególnej  ostrożności. Mokra i śliska nawierzchniajezdni oraz znacznie ograniczona widoczność stwarzają zagrożenie dlawszystkich uczestników ruchu.

 

Deszcz a jazda autem

"Ciągle pada, za oknami, na ulicach ciągle pada..." Niestety, słowatej piosenki już od kilku dni towarzyszą nieustannie kierowcom w całejPolsce. Padający deszcz utrudnia bardzo poruszanie się po drogach, dlategoteż przedstawiamy kilka najważniejszych rad, jak bezpiecznie i komfortowodojechać do celu naszej podróży

 

Jesienne bolączki kierowców

Nie tylko częściej padające deszcze, pierwsze przymrozki czy mgła mogąutrudniać podróżowanie jesiennymi miesiącami. Rozpoczęła sięwłaśnie pora roku, chyba nawet mniej lubiana przez kierowców niż zima.Zwracamy zatem uwagę, jakie niebezpieczeństwa czyhają na kierowców ijak najlepiej się przed nimi bronić.

 

Jak jeździć podczas ulewy

Kilka ostatnich dni to na przemian upały i ulewne deszcze, połączone zburzami, mocnymi wiatrami, a nawet gradem. Co gorsze, wcale nie zapowiada sięna jakąś diametralną zmianę pogody. Radzimy zatem, jak powinniśmy sięzachować, jeśli podczas jazdy złapie nas nawałnica.

 

Wątek na forum: Komfort jazdy jak w starym ursusie

To pomylka nie auto. Jezdzilem tym przez dwa lata za karę bo firma na zlość kupila takie g. Halas, bardzo slabe wyciszenie, słychać każdą krople wody w nadkolu podczas deszczu, masz wrażenie jakby drzwi były otwarte. Silnik porażka, 1,4 diesel......... 68 km. Tragedia. Spalanie średnio 7 a nie ta...

 

Wątek na forum: WODA NA WYCIERACZKACH Z PRZODU PODCZAS JAZDY BEZ DESZCZU

WITAM OSTATNIO PO DŁUGIEJ JEŹDZIE I TO DZIWNE W CIEPŁE DNI BEZ DESZCZU ZACZĘŁA POJAWIAĆ MI SIĘ WODA NA WYCIERACZKACH JAK WYŁĄCZYŁEM KLIMĘ PROBLEM ZNIKNĄŁ WIE MOŻNE KTOŚ CO SIĘ DZIEJE MAM LAGUNĘ 2N 2002 ROK KOMBI ~MARIUSZ

 

Uważaj na jesienny deszcz

Jesienią, jak zwykle, przypada najwięcej dni deszczowych. Mimo, że padamniej intensywnie, to zdecydowanie częściej. Dlatego kierowcy muszą zwracaćwiększą uwagę na takie warunki jazdy.

 

Uważaj na głębokie kałuże!

Intensywne opady deszczu w ostatnim okresie sprawiają, że często musimyprzejeżdżać przez kałuże. Podczas takich warunków musimyzwrócić szczególną uwagę, bowiem nieuwaga może nas kosztowaćwiele nerwów i pieniędzy.

 

Uważaj na burze, omijaj kałuże

Zalane jezdnie spowodowane intensywnymi opadami deszczu mogą skutecznieunieruchomić samochód, wyrządzając przy tym poważne uszkodzenia wjego mechanice.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "jazda w deszczu".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017