Wyszukiwałeś:

jazda X

terenie X

. Znaleziono 897 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: w.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: jazda w terenie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 897 wszystkich):

Jazda we mgle

Jesień jak każda pora roku w przypadku jazdy samochodem rządzi się własnymiprawami. Szczególnie niebezpiecznym zjawiskiem atmosferycznymwystępującym w tym okresie są mgły. Podróżowanie w takich warunkachsprowadza się w zasadzie do jednego - noga z gazu. Warto jednak zwrócićuwagę na kilka innych ważnych aspektów.

 

Uważaj, jaką szkołę jazdy wybierasz!

Już sam kurs nauki jazdy oraz egzamin końcowy na prawo jazdy mogą przynieśćsporo nerwów. Do tego dochodzą całkiem niemałe koszty. Niezwykleistotny jest także wybór odpowiedniej szkoły jazdy. I nie chodzi tutylko o to, że niektóre szkolą lepiej, inne gorzej, ale równieżo to, że niektóre naruszają prawa kursantów.

 

Poważne zmiany w prawach jazdy

Ministerstwo Infrastruktury przygotowało wielkie, jeśli wręcz nie rewolucyjnezmiany w procesie zdobywania prawa jazdy. Od stworzenia zupełnie nowychkategorii, poprzez wprowadzenie okresu próbnego dla wszystkich"młodych" kierowców, aż po terminowość w wydawaniu prawjazdy.

 

Jak w teren to Toyotą (?)

Offroad staje się coraz bardziej popularny w naszym kraju. Stąd nie dziwiutrzymujący się od pewnego czasu spory popyt na wszelkiego rodzaju auta,które mają dopiętą łatkę samochodu terenowego, choć tak naprawdęniewielka część z nich jest w stanie zapuścić się w trudny teren. Cowięcej, sporo kierowców, kupując takie auto nie tylko nie zapuszczasię nimi na bezdroża, ale nawet nie wie, jakie umiejętności terenowe posiadajego samochód. W ubiegłym tygodniu mieliśmy okazję sprawdzić, jak wróżnym terenie sprawuje się cała gama terenowych Toyot.

 

Prawo Jazdy: Nowe zasady wejdą za rok!

Przyszli kierowcy się ucieszą, a szkoły jazdy i WORDy na chwilę odetchną.Minister Transportu ogłosił wczoraj, że planowane zmiany nie wejdą już zakilka tygodni, ale dopiero w styczniu 2013 roku.

 

Zagraniczne podróże z krajowym prawem jazdy

Podróż samochodem do bardziej egzotycznych państw wiąże się zwieloma dodatkowymi obowiązkami. Jest szansa, że już niebawem odejdzie namjeden z nich i wydane w Polsce prawa jazdy będą honorowane na równi zkrajowymi dokumentami uprawniającymi do prowadzenia auta.

 

Jazda po śniegu

Wystarczy jedna noc z opadami śniegu i na drugi dzień obserwujemy jak miastozwalania, a niektórzy kierowcy nie potrafią radzić sobie z taką,nagłą zmianą aury. A wystarczy zapamiętać kilka prostych rady, by zimowajazda w śniegu nie stała się naszym wrogiem.

 

694 zabranych praw jazdy w tydzień

Nowe przepisy, które surowiej karzą zbyt szybko jeżdżącychkierowców, już zbierają żniwo. W zaledwie tydzień policjanci odebrali694 prawa jazdy. Na początek na trzy miesiące.

 

Za co stracisz prawo jazdy?

W ostatnim czasie pojawia się sporo informacji na temat tego, że policjazabiera kierowcom prawo jazdy za przekroczenie prędkości. Okazuje się, żeuprawnienia można stracić nawet nie wsiadając za kółko.

 

Zapomniałeś prawa jazdy? I tak zabiorą

Rząd zajął się likwidacją luki prawnej, która umożliwiałauniknięcie konsekwencji w związku z przekroczeniem prędkości w tereniezabudowanym o 50 km/h. Wystarczy, że kierowca oznajmił, że nie ma przy sobiedokumentu, a policja nie mogła go zatrzymać.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "jazda w terenie".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017