Wyszukiwałeś:

jazda X

terenie X

. Znaleziono 68 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: w.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: jazda w terenie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 68 wszystkich):

Fiat Panda 4x4: Dziuroodporny

Ostatni weekend był okazją do dokładniejszego przyjrzenia się nowej Pandziez napędem na cztery koła. W trakcie dni otwartych odwiedziliśmy jeden zwrocławskich salonów Fiata, ADF Auto, mieszczący się na tereniedawnego Polmozbytu.

 

Oficjalny zlot klubu Kia 4x4

W 2007 roku powstał klub miłośników samochodów marki Kia wyposażonych wnapęd na cztery koła. Patronat obejmuje nad nim firma Kia Motors Polska,która udziela klubowiczom zniżek na serwis, części zamienne, a takżeorganizuje ogólnopolskie zloty w terenie.

 

Mała miejska terenówka Mercedesa

Kilka dni temu pisaliśmy o koncepcyjnym modelu Vision GLK Freeside,który jest zapowiedzią najmniejszego z terenowych Mercedesów -GLK. W Detroit niemiecki koncern zademonstrował także wersję Vision GLKTownside, której żywiołem ma być jazda po twardych drogach.

 

WRC: Skandynawia goni Loeba

Już dziś, w czwartkowy wieczór odcinkiem super-specjalnym w Karlstadrozpocznie się jeden z najszybszych i najciekawszych rajdów w całymtegorocznym kalendarzu WRC  - zimowy Rajd Szwecji. Po zakończeniu karieryprzez Marcusa Groenholma jednym z najpoważniejszych kandydatów dozwycięstwa jest Mistrz Świata Sebastien Loeb. Francuz dość łatwo rozprawiłsię z rywalami dwa tygodnie temu podczas Rajdu Monte Carlo. Czy tym razemokaże się szybszy od skandynawskiej kolonii kierowców na ich terenie?

 

Nowa odsłona "leśnika" + [VIDEO]

Ze wszystkich prezentowanych ostatnio nowości spod znaku „plejad”,najnowsza generacja Subaru Forestera jest chyba najmniej szokująca. Nie oznaczato jednak, że zmiany są mało zauważalne, a sama jazda tym samochodem niewywołuje żadnych emocji. Mieliśmy okazję sprawdzić jak jeździ powiększonyi odmłodzony "leśnik".

 

Tak dla świateł

Mimo wielu skrajnych opinii i wojen na argumenty okazuje się, że Polacypopierają obowiązek całodobowej jazdy na światłach. Przynajmniej tak wynikaz badań przeprowadzonych przez ośrodek badawczy GFK Polonia. Zostały oneprzeprowadzone na zlecenie Stowarzyszenia Partnerstwo dla BezpieczeństwaDrogowego.

 

Autem przez Europę

Choć okres wakacyjny już się rozpoczął, to jednak szczyt wyjazdówurlopowych przed nami. A że coraz częściej decydujemy się spędzić naszewolne od pracy dni poza granicami naszego kraju, przygotowaliśmy garśćnajważniejszych informacji dla tych, którzy swoje zagraniczne wojażeodbywać będą za kierownicą samochodu.

 

Przygotuj się na off-road

Jedni wybierają piesze wędrówki po górach. Inni wolą wsiąśćdo swoich terenówek i sprawdzić się w najbardziej ekstremalnychwarunkach. Polscy kierowcy coraz częściej, zwłaszcza w okresie wakacyjnym,ulegają nowej modzie. Spędzają swój wolny czas na "siłowaniusię" z matką naturą.

 

Brałeś? Nie jedź - rusza kampania

Rusza kolejny etap kampanii społecznej „Brałeś? Nie jedź! Ponarkotykach rozum wysiada”. Od dziś, w sieci kin "Multikino",na terenie całego kraju emitowany będzie spot telewizyjny pokazujący, jakzgubne mogą być skutki prowadzenia pojazdów pod wpływemnarkotyków.

 

Światła do jazdy dziennej to obowiązek

Od 2011 roku, na terenie całej Unii Europejskiej wszystkie nowo wyprodukowanesamochody będą musiały być standardowo wyposażane w światła do jazdydziennej.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "jazda w terenie".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017