Wyszukiwałeś:

jazda X

przyczepa X

. Znaleziono 144 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: z.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: jazda z przyczepa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 144 wszystkich):

Vito i Viano z seryjnym ESP

Od początku września 2007r. system ESP z funkcją stabilizacji toru jazdyprzyczepy będzie seryjnie montowany we wszystkich samochodach Mercedes-BenzViano i Vito z hakami holowniczymi oraz z gniazdami elektrycznymi dopodłączenia przyczepy. Również w autach Mercedes-Benz Viano i Vito znapędem na cztery koła system ten należy do wyposażenia podstawowego.

 

Poważne zmiany w prawach jazdy

Ministerstwo Infrastruktury przygotowało wielkie, jeśli wręcz nie rewolucyjnezmiany w procesie zdobywania prawa jazdy. Od stworzenia zupełnie nowychkategorii, poprzez wprowadzenie okresu próbnego dla wszystkich"młodych" kierowców, aż po terminowość w wydawaniu prawjazdy.

 

20 lat "Disco"

Prawdziwy koń pociągowy, holownik, jednocześnie symbol statusu, wygodnysamochód rodzinny, auto do jazdy w ekstremalnych warunkach terenowych.Istnieje pojazd jest w stanie sprostać takim wyzwaniom. To Land Rover"Disco" Discovery, któremu wczoraj stuknęło równe 20lat produkcji.

 

Te samochody nie dały się wykiwać

Pięć modeli z segmentu SUV i pięć aut o nadwoziu kombi przetestowałniemiecki automobilklub ADAC pod kątem wydajności systemów stabilizacjitoru jazdy podczas jazdy z przyczepą kempingową. O to cienie i blaskioferowanych przez producentów technologicznych rozwiązań, mających wzałożeniu poprawić bezpieczeństwo i komfort podróży.

 

Caravaning sposobem na wakacje

Odpoczywać można na różne sposoby. Jednym z nich jest turystykasamochodowa, która powszechnie jest nazywana caravaningiem. Z racjirozpoczynających się wakacji przedstawiamy pokrótce na czym to polega.

 

Z małej przyczepki, duży problem

Automobilklub ADAC ponownie postanowił przeprowadzić testy z zakresubezpieczeństwa. Tym razem eksperci tego niemieckiego instytutu postanowiliprzyjrzeć się jeździe z wykorzystaniem małych przyczep, które bezproblemu można wypożyczyć w niemal każdym markecie budowlanym lub nastacjach benzynowych.

 

Przyczepa do zadań specjalnych

KH-KIPPER opracował nowy model 3-osiowej przyczepy off-road przeznaczonej dojazdy w trudnych warunkach terenowych, takich jak nieutwardzone drogi lub pola.Nowa przyczepa nosi symbol P3R i oprócz zastosowania przy pracachziemnych, może być z powodzeniem wykorzystana w rolnictwie.Półokrągły kształt skrzyni przyczepy sprawia, że idealnie nadajesię ona do przewozu półpłynnych mas lub piasku.

 

Oto najlepsze auta do holowania

Okres wakacyjny tuż przed nami, wielu z nas wyruszy na letni wypoczynekwykorzystując różnego rodzaju przyczepy kempingowe. Jeśli zamierzamydopiero skompletować taki skład, podpowiadamy, jakie modele najlepiej nadająsię do holowania przyczep.

 

Oj, przydałby się ktoś na przyczepkę!

Cytat zaczerpnięty z wiersza Juliana Tuwima idealnie pasuje do porywakacyjnej. Wśród osób wyjeżdżających na urlop znajdą siętacy, którzy czas błogiego relaksu chcą spędzić w przyczepiekempingowej. Zanim rozpoczniemy nasz urlop w „domku nakółkach”, powinniśmy przygotować się do transportu przyczepy.

 

Rewelacyjny asystent jazdy z przyczepą Land Rovera

Land Rover przedstawił niezwykły system, wspomagający kierowcę podczas jazdyz przyczepą. Działa jak rentgen, a kierujący ma wrażenie jakby przyczepy wogóle nie było. Ma to drastycznie polepszyć bezpieczeństwo.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "jazda z przyczepa".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017