Wyszukiwałeś:

jednostka X

napedowa X

. Znaleziono 2004 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: jednostka napedowa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 2004 wszystkich):

Legenda kończy 40 lat

Moc, doznania i charakterystyczny dźwięk – oto nieodłączne elementylegendy silnika Scania V8. Dodaj do tego doskonałą ekonomikę paliwową w tejklasie mocy, reputację niezniszczalnej jednostki napędowej i wysoką wartośćprzy odsprzedaży, a otrzymasz produkt, który nie ma sobierównych. Wraz z wprowadzeniem na rynek w roku 2000 wersji 16-litrowej,znakomita reputacja jaką zdobył sobie pierwszy, 14-litrowy silnik V8 zostałaprzeniesiona w zupełnie nowy wymiar.

 

Nowy 13-litrowy silnik do autobusów Volvo

Volvo Buses wprowadza 13-litrową jednostkę napędową do wyposażeniaautobusów Volvo 9700 i Volvo 9900. Nowy silnik nie tylko rozwijawiększą moc, ale także zużywa mniej paliwa od swojego poprzednika.

 

Scania V8 w nowej gamie

Nowy, sztandarowy silnik Scania V8 o mocy 730 KM  i 3500 Nm momentuobrotowego to najsilniejsza w swojej klasie jednostka napędowa. Nowa Scania zsilnikiem V8 dzięki nowym akcentom stylistycznym będzie równieżrozpoznawalna na pierwszy rzut oka.

 

?Tak? dla mieszanki metanu i oleju napędowego

Po raz pierwszy w historii europejscy przewoźnicy drogowi mają możliwośćwykorzystywania samochodów ciężarowych zasilanych gazem w cięższymtransporcie na większe, niż dotychczas odległości. Szwedzka firmatransportowa Götene Kyltransport jest jedną z pierwszych, któraprzez ostatni rok testowała nowy model Volvo Trucks, spalający mieszankęmetanu i oleju napędowego. Seryjna produkcja tych pojazdów rusza latembieżącego roku.

 

Gdy potrzebujesz mocy w silniku

Podkręcenia osiągów silnika można w dzisiejszych czasach dokonać nawiele sposobów. W sprzedaży oferowane są produkty, które możnanabyć na przykład w Internecie i bez problemu zamontować samemu w zaciszugarażu i takie, przy podłączaniu których nie obejdzie się bez pomocyspecjalistów. Jednak każda ingerencja w jednostkę napędową niesie zasobą większe lub mniejsze ryzyko.

 

Najlepszy silnik 2012 to...

...to nowa wciąż jednostka napędowa, która została skonstruowanaprzez jednego z największych graczy na rynku. Jeszce chwilę potrzymam Was wniepewności. Oto zwycięzcy plebiscytu International Engine of the Year. Otozwycięzcy plebiscytu International Engine of the Year 2012.

 

Volvo prezentuje nową jednostkę napędową

Pod koniec roku w gamie silników szwedzkiego producenta zadebiutuje nowymotor czterocylindrowy z rodziny VEA (Volvo Engine Architecture). Gama nowyjednostek napędowy będzie się składać zarówno z motorówwysokoprężnych, jak i benzynowych.

 

F1: Czy mniejszy oznacza mniej emocji?

W Formule 1 wakacje i tzw. „sezon ogórkowy” kwitnie. Todoskonały moment na to by zastanowić się nad tym co jest nieuniknionei  co czeka nas w przyszłym roku. Mowa rzecz jasna o nowych, mniejszychjednostkach napędowych, które będą napędzać bolidy F1. Czy silnikiV6 turbo będą jedną wielką porażką „królowej sportówmotorowych”?

 

Volvo stawia na silniki tylko od... Volvo

Już wkrótce Volvo nie będzie oferować w swoich modelachsilników innych producentów. Wszystkie jednostki napędowe,dodajmy wyłącznie czterocylindrowe, będą silnikami własnej konstrukcji.

 

Toyota Yaris - nowy silnik 1.5

Japońscy inżynierowie przygotowali nowe serce dla Yarisa, którezastąpi jednostkę napędową 1.33. Producent deklaruje, że w nowym silnikuzużycie paliwa jest o 12 niższe w stosunku do odchodzącej konstrukcji.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "jednostka napedowa".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017