Wyszukiwałeś:

jedzenie X

jazdy X

. Znaleziono 24 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: podczas.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: jedzenie podczas jazdy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 24 wszystkich):

Wątek na forum: 70% Polaków uważa się za dobrych kierowców

ja tez uważam że jestem dobrym kierowcą, a to że czasami przekraczam predkosc? bo jak mam sie wlec po wisokach z predkoscia 50 km/h a poza miejscowosciami 90 km/h to na odcinek 300 km trzeba by z 6 godzin, kiedy normalnie powinno sie taką trase pokonac w maks 4 h. I też zdarza mi sie czas...

 

Dieta niebezpieczna za kierownicą

"Piłeś - nie jedź". To hasło jest oczywiste. Okazuje się, żerównie dobrze może dołączyć do niego "Nie jadłeś - niejedź". Aż 84% kobiet kierowców prowadzi samochód,odczuwając głód. Przyznają one jednocześnie, że jest to przyczynązmęczenia oraz obniżonej koncentracji na drodze.

 

Jedzenie za kółkiem = wypadek

Kierowcy, którzy jedzą bądź piją podczas prowadzenia samochodu, sąnawet dwukrotnie  bardziej narażeni na ryzyko wypadku. Badania wykazują,że jedzenie i picie w trakcie jazdy może dekoncentrować bardziej niżrozmawianie przez telefon komórkowy!

 

Dżungla w twoim aucie

W Wielkiej Brytanii przeprowadzono właśnie badania, których rezultatynie są, powiedzmy, za przyjemne.

 

Za te nawyki zapłacisz mandat

Z nawykami trudno walczyć, ale czasami trzeba, bowiem mogą okazać siękosztowne dla naszego portfela, a poza tym mogą mieć negatywny wpływ na naszebezpieczeństwo. Zobacz, z jakimi chwilami słabości najczęściej borykająsię polscy kierowcy.

 

Długa podróż - wyzwanie, ale nie problem

Dziś zabrzmi ostatni dzwonek w szkołach w naszym kraju, a to dla większościpolskich rodzin oznacza tak naprawdę początek lata i związanych z nimwakacyjnych wojaży. Dla wielu - zarówno osób, jak isamochodów - to nie lada wyzwanie, z którym ostatni raz mieli doczynienia rok temu albo i więcej. Podpowiadamy, jak się do takiejpodróży przygotować, by przebiegła ona sprawnie i nie była przyczynąniepotrzebnych problemów.

 

Co nas rozprasza za kierownicą?

Koncentracja rzecz święta. Przynajmniej za kierownicą. Niektórzyspecjaliści od bezpieczeństwa mówią, że jazda samochodem jest jaktrzymanie odbezpieczonego granatu. Jedna chwila nieuwagi, a konsekwencje mogąbyć tragiczne.

 

Oto typowe błędy kobiet i mężczyzn za kółkiem

Jazda samochodem, jak i każda inna czynność życiowa, niesie ze sobą mniejlub bardziej typowe błędy, których nie zawsze jesteśmy jednakświadomi. Błędy mogą skutkować mandatem, ale i znacznie poważniejszyminastępstwami w postaci wypadku, obrażeń, a nawet śmierci. Oto najczęstszebłędy, jakie za kierownicą popełniają kobiety oraz mężczyźni.

 

Oto najczęstsze "grzechy" polskich kierowców

Jazda samochodem, zwłaszcza gdy pokonujemy wiele kilometrów, wiążesię niestety z popełnianymi błędami. Bo któż ich nie popełnia.Pół biedy, jeśli są to drobne przewinienia, bez większychkonsekwencji. Gorzej, gdy ich następstwem jest kara pieniężna albo, cogorsza, wypadek drogowy.

 

Jesz i prowadzisz? Uważaj

Posiłki to ważny element życia każdego człowieka. Tak jak samochódnie jest w stanie poruszać się bez benzyny, tak każdy z nas nie będziedługo sprawnie funkcjonować bez odpowiedniej ilości posiłków. Teczasem jesteśmy zmuszeni zjadać w trasie. I tu pojawia się pytanie, czyjedzenie w aucie niesie ze sobą poważne zagrożenia?

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "jedzenie podczas jazdy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017