Wyszukiwałeś:

jezyk X

polski X

. Znaleziono 238 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: jezyk polski

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 238 wszystkich):

Wątek na forum: Nawigacja od Apple dla Mercedesa

"Będzię dostępnie ekskluzywnie" ? Co to za potworek czy może kalka z języka angielskiego ? W języku polskim jest taki wyraz jak "wyłącznie". Wyraz ekskluzywny ma inne znaczenie i to zdanie wyglada żałośnie. ~Bełkot

 

Naucz nawigację języka

Fabryczne nawigacje w samochodach są z reguły bardzo kosztownym wydatkiem.Mają jednak niekwestionowane zalety jak wygoda, łatwość obsługi, szybkośćdziałania czy bezpieczeństwo. Jednak problemem który dotyczy wieluurządzeń jest brak języka polskiego. Jednak jest na to sposób.

 

Wątek na forum: Toyota Yaris: Małe nie musi być piękne

Widać, że "Pan Redaktor" chodził na wagary kiedy to w szkole odbywała się lekcja języka polskiego... ~Trudna_jezyk

 

Polsko-niemieckie patrole

Tylko podczas jednaj wspólnej służby (14 września br.), polscy iniemieccy policjanci ujawnili blisko 60 wykroczeń w ruchu drogowym oraznałożyli ponad 20 mandatów karnych. Wspólne działania to wynikpodpisanej w ubiegłym miesiącu umowy o współpracy.

 

Czy grozi nam exodus polskich pracowników?

W Polsce, w sektorze motoryzacyjnym, mamy niewątpliwie bardzo dobrzewykształconych i regularnie dokształcających się pracowników. Dziękiswoim licznym umiejętnościom, pracownicy ci są bardzo cenieni i postrzegani wbranży jako wysokiej klasy fachowcy. W związku z tym pojawia się pytanie, czyotwarcie niemieckiej granicy w niedalekiej przyszłości spowoduje nagłyodpływ wykwalifikowanych robotników i inżynierów z polskichzakładów przemysłowych, produkujących samochody i podzespoły? 

 

Język polski w Volkswagenach

W Volkswagenach produkowanych od czerwca bieżącego roku, wprowadzony zostaniejęzyk polski do obsługi komputera pokładowego, instalacji telefonicznych orazsystemów nawigacyjnych RNS 315 i RNS 510.

 

Skoda także po polsku

Sezon urlopowy za pasem. Nawigacja satelitarna we wszystkich modelach markiSkoda jest teraz oferowana również w języku polskim. Oprócz tegozostała wzbogacona o nowe funkcjonalności.

 

EURO 2012 ? jak podróżować po Polsce i Ukrainie

Własnym samochodem, pociągiem, samolotem? Taki dylemat ma wielu kibicówwybierających się na mecze Euro 2012 do Polski I na Ukrainę. A dorozpoczęcia Mistrzostw Europy w piłce nożnej pozostało już tylko 120 dni.

 

Wątek na forum: Nawigacja volvo S 60

Witam . Jestem posiadaczem volvo s 60 z 2008 roku z nawigacją Problem w tym ze ta nawigacja jest w języku niemieckim i angielskim .Czy sa dostępne płyty z nawigacją do tych modeli samochodow w języku polskim . A drugi mały problem samochód został sprowadzony z Belgi i menu w komputerze jest w ...

 

Wątek na forum: wielka prośba o instrukcję w języku polskim do i 10 rocznik 2010

Zwracam się z ogromna prośbą do wszystkich, którzy posiadają polską instrukcje do i 10 rocznik 2010 o ewentualne przesłanie zeskanowanej na maila barbara.f84@gmail.com nnDziękuje:):): ~basia

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "jezyk polski".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017