Wyszukiwałeś:

jubileusz

. Znaleziono 164 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: jubileusz

Spróbuj też wyszukać: jubileusz bosch

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 164 wszystkich):

40 lat Hyundaia

29 grudnia br. minie dokładnie 40 lat od powstania koncernu Hyundai MotorCompany. Aby podkreślić szczególną wagę tego wydarzenia, zaprojektowano iprzygotowano oficialny emblemat będący symbolem jubileuszu.

 

Peugeot 308 z jubileuszem

Trzy miesiące po rynkowym debiucie Peugeot 308 świętuje swój pierwszyjubiluesz produkcyjny. Kompaktowy model został wyprodukowany już w 100 000egzemplarzy.

 

Polkowicki Volkswagen ma już 10 lat

Volkswagen Motor Polska, którego siedziba mieści się w Polkowicach,obchodzi właśnie 10-lecie swojego istnienia. W związku z tym 23 sierpniamiały miejsce uroczyste obchody jubileuszu. Wśród gości znalazł sięm.in. członek zarządu niemieckiego koncernu.

 

Poznański Stomil ma już 80 lat

Centralna Poznańska Fabryka Wyrobów Gumowych SA „POZGUM”,znana dzisiaj jako Stomil - Poznań S.A., ma już 80 lat. W związku z tymjubileuszem na terenie firmy w Poznaniu odbyły się uroczystości, wktórych wziął udział m.in. wojewoda wielkopolski.

 

Jubileuszowy Nissan 370Z

Z okazji 40. rocznicy narodzin jednej z legend współczesnej motoryzacji- sportowej "Zetki" Nissana - japoński koncern wypuścił na ryneklimitowaną serię Black Edition dla uczczenia tego jubileuszu.

 

111.111.111 samochód Volkswagena

Volkswagen kończy rok wyjątkowym jubileuszem: z taśmy produkcyjnej w fabrycew Wolfsburgu 22 grudnia zjechał 111.111.111 Volkswagen. Jubileuszowymsamochodem jest Golf GTI w kolorze shadow blue metallic.

 

Jubileusz Peugeota RCZ

Wiosną zeszłego roku pojawił się na rynku Peugeot RCZ. Francuski producentobchodzi właśnie mały jubileusz związany z tym modelem. Sprzedało siębowiem już 30 tysięcy egzemplarzy.

 

Trzy jubileusze Audi

Podczas tegorocznej edycji Festival of Speed w Goodwood Audi świętowaćbędzie trzy duże jubileusze i z tej okazji pokaże trzy ikony historiisportów motorowych spod znaku czterech pierścieni.

 

200 milionów na koncie Volkswagena

Targi w Paryżu były dla koncernu Volkswagen nie tylko miejscem światowejpremiery kilku ważnych nowości, ale również okazją do świętowanianiezwykłego jubileuszu - wyprodukowania 200-milionowego auta.

 

5 milionów na 30-lecie Ibizy

Seat Ibiza ma w tym roku podwójny powód do hucznego świętowania.Niedawno obchodził swój 30. jubileusz pojawienia się na rynku, a terazmoże pochwalić się przekroczeniem granicy 5 milionów wyprodukowanychegzemplarzy.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017