Wyszukiwałeś:

jubileusz

. Znaleziono 32 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: jubileusz

Spróbuj też wyszukać: jubileusz bosch

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 32 wszystkich):

PIM - spotkanie dywizji poddostawców

Już po raz kolejny, w dniach 8 i 9 czerwca w Baranowie Sandomierskim, PolskaIzba Motoryzacji (PIM) zorganizowała wyjazdowe spotkanie dla członkówIzby oraz firm zaprzyjaźnionych. "Branża poddostawcówmotoryzacyjnych musi się jednoczyć" - podkreślił Roman Kantorski -Prezes PIM.

 

Rekordy w polkowickim VW MP

Volkswagen Motor Polska ustanawia rekordy produkcji. W listopadzie, zaledwie 6lat po rozpoczęciu produkcji polkowicka fabryka uroczyście obchodziłajubileusz wyprodukowania trzymilionowego silnika. Natomiast kilka dni temu, poraz pierwszy w historii zakładu udało się w ciągu jednego roku wyprodukowaćponad 600.000 motorów.

 

VW Touareg: 999 x luksus

Volkswagen już wkrótce wypuści na rynek ekskluzywną wersją swojegoterenowego modelu Touareg. Specjalna seria zostanie wyprodukowana w liczbie 999egzemplarzy.

 

75 lat fabryki Forda w Kolonii

Fabryka samochodów marki Ford w Kolonii obchodzi dzisiaj (04.05) swójjubileusz. Już od 75 lat z taśm niemieckich zakładów zjeżdżają samochodyosobowe Forda.

 

Podwójny jubileusz Audi A3

Audi A3 ma już dziesięć lat. W tym czasie do klientów trafiło jużpółtora miliona egzemplarzy tego modelu rodem z Ingolstadt.

 

A3 Cabrio z Węgier

Choć nie jest to jeszcze oficjalna informacja, jednak wydaje się być wysoceprawdopodobna. Audi A3 Cabrio, który na rynku pojawi się w 2008 roku, będziemontowany w węgierskiej fabryce w Gyor.

 

Audi A3 z nowym TFSI

Już od lutego w salonach Audi dostępne będą modele A3 oraz A3 Sportback znowoczesną, czterocylindrową, turbodoładowaną jednostką benzynową FSI opojemności 1,8 litra.

 

Abt R8: 530 KM na jubileusz

Renomowany tuner samochodów marki Audi, Abt z okazji zbliżających się 110urodzin założenia firmy, zaprezentuje swoim fanom własną wizję nowegomodelu R8. Wzbogacony o dodatkowe 110 KM w porównaniu z wersją seryjnąsamochód zostanie oficjalnie zaprezentowany w tym roku, na salonie samochodowymIAA we Frankfurcie.

 

Audi R8 + V10

Na słynnej północnej pętli toru testowego Nuerburgring fotoreporterom jednejz agencji udało się zrobić zdjęcia szpiegowskie Audi R8 w nowej, mocniejszejwersji RS8. Główny magnes jaki ma przyciągać klientów do tego samochodu tosilnik, wyciągnięty wprost z Lamborghini Gallardo.

 

4 mln silników Diesla z Polkowic

31 maja br. polkowicka fabryka Volkswagen Motor Polska (VWMP) obchodziłajubileusz wyprodukowania czteromilionowego silnika Diesla. Dotychczas nakładyinwestycyjne w VWMP zamknęły się kwotą ponad 250 mln euro.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017