Wyszukiwałeś:

kabina X

samochodowa X

. Znaleziono 236 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: kabina samochodowa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 236 wszystkich):

Cudze chwalicie...

Statystyczny Polak zapytany o sporty motorowe w kontekście narodowym zpewnością odpowie nam: 'Formuła 1', 'Kubica' lub w ostateczności wymieninam kilka nazwisk znanych rajdowców. Jednak niewiele osób wie (pozawtajemniczonymi), że od lat funkcjonuje u nas taka dyscyplina jak WyścigoweSamochodowe Mistrzostwa Polski. Niestety o ich istnieniu w skali ogólnopolskiejwie dość wąska garstka osób, a szkoda, gdyż są to nie mniej emocjonującezawody niż te rozreklamowane w mediach.

 

Czysta szyba, znaczy bezpieczna jazda

Zima nie ułatwia życia kierowcom - śnieg, lód i breja. Wszystkoląduje na szybie samochodu, która zwłaszcza w takich warunkach powinnabyć krystalicznie przejrzysta. O to kilka sposobów jak radzić sobie zzachowaniem czystości samochodowego okna na świat.

 

Benzyna, hybryda, Diesel - który ogrzeje szybciej?

Kabina pasażerska w samochodach napędzanych silnikami Diesla rozgrzewa sięwolniej w chłodne dni, niż w benzynowych egzemplarzach. To jeden z kilkuwniosków jakie wyciągnął niemiecki automobilklub ADAC z ostatnichtestów, w których zbadał wydajność systemów ogrzewania wkilku różnych samochodach.

 

Dżungla w twoim aucie

W Wielkiej Brytanii przeprowadzono właśnie badania, których rezultatynie są, powiedzmy, za przyjemne.

 

Czysta szyba, czyste bezpieczeństwo

Zima nie ułatwia życia kierowcom - śnieg, lód i breja. Wszystkoląduje na szybie samochodu, która zwłaszcza w takich warunkach powinnabyć krystalicznie przejrzysta. O to kilka sposobów jak radzić sobie zzachowaniem czystości samochodowego okna na świat.

 

Volvo FL i FMX także z kabiną załogową

Nowe Volvo FL i Volvo FMX, przystosowane do spełniania normy zanieczyszczeńEuro 6, będą dostępne również z kabiną załogową. Pojazdy w tejkonfiguracji opracowano z myślą o służbach ratowniczych, straży pożarnej ipomocy drogowej.

 

Nowe ciągniki DAF z serii CF i XF

DAF wprowadza na rynek nowe modele ciągników siodłowych z serii CF i XFz kierowaną osią wleczoną. Nowe ciągniki powstały z myślą ozastosowaniach wymagających zarówno wysokiej ładowności, jak idoskonałej zwrotności.

 

Najlepsze samochodowe wnętrza 2015 roku

To piąta edycja konkursu Ward's 10 Best Interiors. Przedstawiamyzwycięzców: dziesięć samochodów z najpiękniejszymi,najbardziej funkcjonalnymi - po prostu najlepszymi kabinami.

 
 

Najlepsze wnętrza samochodów 2016

Jury z WardsAuto wybrało dziesięć najlepszych wnętrz samochodowych w 2016roku. Wśród wyróżnionych aut znalazło się kilka europejskichmodeli. Zobacz, które wnętrza aut są najładniejsze.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "kabina samochodowa".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017