Wyszukiwałeś:

kalkulator X

emisji X

co2 X

. Znaleziono 4 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: kalkulator emisji co2

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 4 z 4 wszystkich):

Oblicz ile zapłacisz za spaliny

Ustawodawstwo Unii Europejskiej dotyczące ochrony środowiska naturalnegozmierza - w stosunku do firm zajmujących się transportem drogowym – dowprowadzenia i zindywidualizowania odpłatności za korzystanie ze środowiska.Dzięki prostemu narzędziu jakim jest kalkulator spalin już dziś możnawyliczyć ile w przyszłości zapłacimy podatku za każdąciężarówkę.

 

Wyliczą sobie emisję CO2

Europejscy producenci pojazdów użytkowych ogłosili opracowanienarzędzia - kalkulatora umożliwiającego określenie poziomu rzeczywistejemisji CO2 pojazdów ciężarowych i autobusów jeszcze przed ichnabyciem.

 

Goodyear Dunlop pomaga zwiększyć wydajność flot

Nowa aplikacja udostępniona przez Goodyear Dunlop pomoże flotom transportowymprześledzić, które z inwestycji oszczędzą paliwo i zapewniąnajkorzystniejszy wskaźnik ROI (z ang. return on investment – zwrot zinwestycji). Kalkulator efektywności paliwowej opracowany jest na podstawierealiów pracy przewoźników w Europie i pozwala menadżeromobliczyć potencjalną redukcję emisji CO2 oraz zużycia paliwa w ich flotach.

 

Mitsubishi z unijnymi dopłatami

Polski oddział Mitsubishi, działając z Deutsche Bank Polska, uruchomiłprogram, dzięki któremu przedsiębiorcy kupujący nowy model markiMitsubishi mogą skorzystać z unijnych dopłat i zaoszczędzić tym samym nawet9 proc.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "kalkulator emisji co2".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017