Wyszukiwałeś:

kamery X

drogowe X

. Znaleziono 169 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: kamery drogowe

Spróbuj też wyszukać: kamera kamery drogowe augustów kamery drogowe gubin

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 169 wszystkich):

Inteligentne systemy na polskich drogach

Szybki rozwój motoryzacji oraz poprawa warunków życiowychpowoduje, że w ciągu najbliższych kilkunastu lat natężenie ruchu naeuropejskich drogach wzrośnie nawet o 50%. Dokładając do tego czołowemiejsce Polski w statystykach nieszczęśliwych wypadków drogowychpriorytetem staje się zwiększenie poziomu bezpieczeństwa, odpowiedniainfrastruktura i koordynacja ruchu drogowego. Co ciekawe, kluczową rolę wrealizacji tych zadań odgrywają Inteligentne Systemy Transportowe, októrych powoli słychać i w naszym kraj

 

Znaki drogowe wyświetlane na przedniej szybie

Firma Siemens VDO, jeden z liderów na rynku inteligentnychsystemów nawigacji, zaprezentował bardzo interesujący systemsamochodowy, który odczytuje znaki drogowe i po szybkiej analiziewyświetla informacje na przedniej szybie pojazdu.

 

Opel Insignia rozpozna znaki drogowe

Nie jest tajemnicą, że Opel dokłada wszelkich starań aby jego nowy modelInsignia był w przyszłości liderem segmentu D. Z tego też powodu producentsukcesywnie dokłada do tego auta szereg nowatorskich rozwiązań, chociażbytakich jak to ostatnie... system "Opel-Eye" ("Oko-Opla")służące rozpoznawaniu znaków drogowych podczas jazdy.

 

Wielka Brytania przoduje w liczbie kamer drogowych

Wielka Brytania jest europejskim rekordzistą pod względem liczby kamernamierzających przekroczenie przez kierowców dozwolonej szybkości– jest ich już ponad cztery tysiące. Mimo to nadal są problemy zbezpieczeństwem drogowym na Wyspach.

 

Tych aut piraci boją się najbardziej

Choć z pozoru to zwykłe samochody, jest coś co je wyróżnia – tokamery zamontowane z przodu i z tyłu przy szybie, a także ponadprzeciętna mocsilników. Mowa oczywiście o policyjnych wideorejestratorach,które od wielu lat są skutecznym narzędziem w walce z piratamidrogowymi.

 

Kamery w helikopterach

Po raz pierwszy w Polsce policjanci będą mieli możliwość korzystania zkamer zamontowanych w policyjnych śmigłowcach.

 

Dotacje dla bezpieczeństwa drogowego w Lublinie

Podpisano umowę na dofinansowanie realizacji projektu „Przebudowaskrzyżowania: al. Solidarności - ul. Dolna 3 - go Maja - ul. B. Prusa w ciąguDK 12,17 w Lublinie". Projekt ma na celu poprawę bezpieczeństwa ruchudrogowego. Jego całkowita wartość wynosi prawie 6,3 mln zł zaśdofinansowanie z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego wyniesie ponad 5,3mln zł.

 

Traffic Sign Recognition przeczyta znaki za Ciebie

Często nie zwracamy uwagi na znaki, które przy drodze zostałypostawione nie dlatego, że ktoś miał taki kaprys. Pojawił się system,który wyręczy nas w odczytywaniu znaków drogowych.

 

Fotoradary, odcinkowy pomiar, kamery - tak rząd poluje na kierowców

Na polskich drogach od paru lat trwa walka o to, żeby było bezpieczniej. Jakna razie jedynym pomysłem władzy na polepszenie statystyk w tym zakresie jestinwestycja w kolejne narzędzia do wyłapywania wykroczeń. Dodatkowym plusemtakich zakupów jest fakt, że nie tylko się zwrócą, ale szybkozałatają dziurę w budżecie.

 

Prawo o ruchu drogowym - duże zmiany w 2017

Policja przygotowuje duże zmiany w prawie o ruchu drogowym. Wpłyną one nietylko na bezpieczeństwo na polskich drogach, ale także mają ułatwićniektóre procedury.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "kamery drogowe".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017