Wyszukiwałeś:

kamiennogorska X

specjalna X

strefa X

ekonomiczna X

. Znaleziono 21 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: kamiennogorska specjalna strefa ekonomiczna

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 21 wszystkich):

CM3 pojemniki dla motoryzacji

Nowy zakład włoskiej firmy CM3, który został otwarty w Nowogrodźcu naterenie Kamiennogórskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej zatrudnia już ponad100 osób i w najbliższym czasie planuje przyjąć jeszcze 50. Firma obsługuje90 % producentów sektora motoryzacyjnego na świecie.

 

Autocam - z Francji do Polski

Z końcem sierpnia pozwolenie na prowadzenie działalności w KamiennogórskiejSSE otrzymała firma Autocam Corporation działająca w branży motoryzacyjnej.Amerykański inwestor nakładem ponad 20 mln USD przeniesie produkcję z jednegoz francuskich zakładów.

 

Grupa Dr. Schneider w Polsce

Firma Dr.Schneider Automotive Poland Sp. z o.o. należąca do grupy zakładówDr.Schneider (kapitał niemiecki) otrzymała w lutym zezwolenie na prowadzeniedziałalności gospodarczej na terenie Kamiennogórskiej Specjalnej StrefyEkonomicznej. W fabryce produkowane będą części do samochodów i motocykli.

 

UNIWHEELS rozszerza inwestycje

Inwestycją na terenie Kamiennogórskiej SSE zainteresowana jest firma UNIWHEELSdziałająca w branży motoryzacyjnej. Zarządzający strefą wybrali ofertętej firmy, powstrzymują się jednak z podaniem szczegółowych informacji ażdo momentu podpisania umowy.

 

Nowogrodziec: Toyota już na placu budowy

Ruszają prace przy budowie nowego zakładu grupy Toyota na terenieKamiennogórskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Inwestycja firmy TBAIPoland wyniesie 100 mln zł. Powstanie ponad 400 miejsc pracy.

 

Zmiany w strefach = nowe inwestycje

Zwiększenie zatrudnienia i nowe inwestycje w granicach mieleckiej ikamiennogórskiej SSE to najważniejsze cele rozporządzeń zmieniającychobszar tych stref.

 

Polska czeka na motoryzacyjnego giganta

PAIiIZ oraz specjalne strefy ekonomiczne starają się przyciągnąć kolejneinwestycje sektora motoryzacyjnego. Wiadomo bowiem, ze Polska jest zagłębiemprodukcyjnym części motoryzacyjnych. Fabryk produkujących gotowe samochodyjest jednak nadal jak na lekarstwo.

 

Dla motoryzacji z Kamiennogórskiej SSE

Kamiennogórska Specjalna Strefa Ekonomiczna Małej Przedsiębiorczościstworzyła na przestrzeni ostatnich 12 lat przeszło 4,4 tys. atrakcyjnychmiejsc pracy. Na jej terenie zainwestowano 1,58 mld zł. Działalność wJeleniej Górze z powodzeniem rozpoczęła w roku 2002 spółka Dr.Schneider Obróbka Plastiku.

 

Japoński gigant w kamiennogórskiej strefie

Już zatrudniają 455 osób. Rocznie wyprodukują 280 tys. ram orazpokryć siedzeń samochodowych do nowego modelu Toyoty Yaris. W Nowogrodźcu -Wykrotach, na terenie Kamiennogórskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznejodbyła się ceremonia otwarcia TBAI Poland.

 

CM3 - producent opakowań dla motoryzacji inwestuje

Firma CM3-Polska otrzymała zezwolenie na prowadzenie działalnościgospodarczej na terenie Kamiennogórskiej Specjalnej Strefie EkonomicznejMałej Przedsiębiorczości w Janowicach Wielkich.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "kamiennogorska specjalna strefa ekonomiczna".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017