Wyszukiwałeś:

kamiennogorska X

sse X

. Znaleziono 16 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: kamiennogorska sse

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 16 wszystkich):

CM3 pojemniki dla motoryzacji

Nowy zakład włoskiej firmy CM3, który został otwarty w Nowogrodźcu naterenie Kamiennogórskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej zatrudnia już ponad100 osób i w najbliższym czasie planuje przyjąć jeszcze 50. Firma obsługuje90 % producentów sektora motoryzacyjnego na świecie.

 

Autocam - z Francji do Polski

Z końcem sierpnia pozwolenie na prowadzenie działalności w KamiennogórskiejSSE otrzymała firma Autocam Corporation działająca w branży motoryzacyjnej.Amerykański inwestor nakładem ponad 20 mln USD przeniesie produkcję z jednegoz francuskich zakładów.

 

Systemy bezpieczeństwa made in Krzeszów

Takata-Petri Parts Polska w Krzeszowie jest częścią koncernu działającegona całym świecie, zatrudniającego 33.000 pracowników oraz wykazującegoobroty w wysokości 3,75 mld USD. Zakład rozwija swoją działalność wkamiennogórskiej SSE. Z końcem ubiegłego roku uruchomione zostały nowe linieprodukcyjne dla kolejnego klienta - Nissana.

 

UNIWHEELS rozszerza inwestycje

Inwestycją na terenie Kamiennogórskiej SSE zainteresowana jest firma UNIWHEELSdziałająca w branży motoryzacyjnej. Zarządzający strefą wybrali ofertętej firmy, powstrzymują się jednak z podaniem szczegółowych informacji ażdo momentu podpisania umowy.

 

Inwestycyjny boom w Kamiennogórskiej Strefie

„W 2007 roku wydamy kilkanaście zezwoleń, nie mniej niż w roku 2006.Produkcja ruszy natomiast w kolejnych 9 firmach. Chcemy zwiększyć obszarnaszej strefy o sto kilkadziesiąt hektarów” – deklaruje prezeskamiennogórskiej strefy Marek Proskura.

 

Zmiany w strefach = nowe inwestycje

Zwiększenie zatrudnienia i nowe inwestycje w granicach mieleckiej ikamiennogórskiej SSE to najważniejsze cele rozporządzeń zmieniającychobszar tych stref.

 

Dla motoryzacji z Kamiennogórskiej SSE

Kamiennogórska Specjalna Strefa Ekonomiczna Małej Przedsiębiorczościstworzyła na przestrzeni ostatnich 12 lat przeszło 4,4 tys. atrakcyjnychmiejsc pracy. Na jej terenie zainwestowano 1,58 mld zł. Działalność wJeleniej Górze z powodzeniem rozpoczęła w roku 2002 spółka Dr.Schneider Obróbka Plastiku.

 

TBAI Poland juz na obrotach

TBAI Poland Sp. z o.o. uruchomiła produkcję w swoim nowym zakładziezlokalizowanym na terenie Kamiennogórskiej SSE MałejPrzedsiębiorczości - podstrefa Nowogrodziec - Wykroty. Polski oddział zajmujesie produkcją ram siedzeń samochodowych i poszyciem do nich.

 

WEBER rozwija się w kamiennogórskiej strefie

24 mln zł zainwestuje w SSE Małej Przedsiębiorczości w KamiennejGórze spółka WEBER- HYDRAULIKA. Spółka zobowiązała sięjednocześnie do utrzymania zatrudnienia na poziomie co najmniej 204pracowników do końca 2019 roku.

 

Niemiecki inwestor na terenie Kamiennogórskiej SSE

Niemiecki inwestor Furstenberg Holz wybuduje zakład na terenieKamiennogórskiej SSE podstrefy w Jeleniej Górze. Firma zatrudni conajmniej 55 osób i utrzyma deklarowane zatrudnienie do 2020 roku.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "kamiennogorska sse".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017