Wyszukiwałeś:

kamiennogorska X

sse X

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: kamiennogorska sse

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Dr Schneider dla motoryzacji

W Radomierzu należącym do Kamiennogórskiej SSE zamierza zainwestowaćfirma z kapitałem niemieckim: Dr Schneider Obróbka Plastiku Sp. z o.o.Inwestor planuje, kosztem 35 mln zł wybudować fabrykę elementów ztworzyw sztucznych stosowanych w samochodach.

 

Grupa Dr. Schneider w Polsce

Firma Dr.Schneider Automotive Poland Sp. z o.o. należąca do grupy zakładówDr.Schneider (kapitał niemiecki) otrzymała w lutym zezwolenie na prowadzeniedziałalności gospodarczej na terenie Kamiennogórskiej Specjalnej StrefyEkonomicznej. W fabryce produkowane będą części do samochodów i motocykli.

 

Autocam zwiększa zatrudnienie

Po remoncie drugiej hali kamiennogórski Autocam Poland planuje zatrudnićkolejne 200 osób. Koncern kosztem ponad 20 mln USD przeniósł produkcjęmechaniki precyzyjnej, stanowiącej komponenty do artykułów motoryzacyjnych zjednego z francuskich zakładów.

 

Dr. Schneider rozpoczyna produkcję

Polski oddział niemieckiej firmy Dr. Schneider uruchomił produkcjękomponentów pojazdów samochodowych i motocyklowych w Radmierzu. Inwestorzadeklarował nakłady inwestycyjne w wysokości 15 mln zł. Pracę znajdzie 450osób.

 

Systemy bezpieczeństwa made in Krzeszów

Takata-Petri Parts Polska w Krzeszowie jest częścią koncernu działającegona całym świecie, zatrudniającego 33.000 pracowników oraz wykazującegoobroty w wysokości 3,75 mld USD. Zakład rozwija swoją działalność wkamiennogórskiej SSE. Z końcem ubiegłego roku uruchomione zostały nowe linieprodukcyjne dla kolejnego klienta - Nissana.

 

UNIWHEELS rozszerza inwestycje

Inwestycją na terenie Kamiennogórskiej SSE zainteresowana jest firma UNIWHEELSdziałająca w branży motoryzacyjnej. Zarządzający strefą wybrali ofertętej firmy, powstrzymują się jednak z podaniem szczegółowych informacji ażdo momentu podpisania umowy.

 

Inwestycyjny boom w Kamiennogórskiej Strefie

„W 2007 roku wydamy kilkanaście zezwoleń, nie mniej niż w roku 2006.Produkcja ruszy natomiast w kolejnych 9 firmach. Chcemy zwiększyć obszarnaszej strefy o sto kilkadziesiąt hektarów” – deklaruje prezeskamiennogórskiej strefy Marek Proskura.

 

Toyota będzie produkować w Nowogrodźcu

W Nowogrodźcu na Dolnym Śląsku powstanie kolejny zakład należący doToyoty. Firma Toyota Boshoku Corporation wraz z Aisin Seiki już od 2011 rokubędzie produkować w Polsce elementy wyposażenia wnętrz samochodowych.

 

Nowogrodziec: Toyota już na placu budowy

Ruszają prace przy budowie nowego zakładu grupy Toyota na terenieKamiennogórskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Inwestycja firmy TBAIPoland wyniesie 100 mln zł. Powstanie ponad 400 miejsc pracy.

 

Zmiany w strefach = nowe inwestycje

Zwiększenie zatrudnienia i nowe inwestycje w granicach mieleckiej ikamiennogórskiej SSE to najważniejsze cele rozporządzeń zmieniającychobszar tych stref.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "kamiennogorska sse".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017