Wyszukiwałeś:

kampania X

serwisowa X

. Znaleziono 498 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: kampania serwisowa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 498 wszystkich):

Problemy z hamowaniem w Fordach

Właściciele modeli Ford Focus, Focus CC, C-MAX, Kuga, Mondeo, S-MAX orazGalaxy z dwulitrowym dieslem mogą mieć problemy z układem hamulcowym.Rozpoczęła się właśnie kampania serwisowa tych aut.

 

Focusy i Transity do serwisu

Ruszyła kampania serwisowa w salonach Forda. Tym razem awarie mogą wystąpićw dwóch modelach tej marki - Focus i Transit.

 

Masz Toyotę? Uważaj na pedał gazu!

Największa w historii Toyoty, a najprawdopodobniej także i w historii całejbranży motoryzacyjnej, kampania serwisowa związana z wadliwie działającympedałem gazu rozprzestrzenia się niczym pandemia. Po rynku amerykańskimprzyszedł czas i na Europę, w tym i Polskę. Jak na razie potwierdzono, iżpodobnym problemem może być objętych 1,8 mln aut na naszym kontynencie.

 

Gasnące światła w Scudo

Możliwość wyłączenia się świateł podczas jazdy Fiatem Scudo jestprzyczyną rozpoczęcia kampanii serwisowej dla właścicieli tego modelu.

 

Aż trzy akcje serwisowe Opla

W autoryzowanych serwisach Opla szykuje się gorący okres. General MotorsPoland organizuje właśnie trzy kampanie serwisowe dotyczące w sumiedziewięciu modeli marki Opel i prawie 45 tys. aut.

 

Znowu nieszczelności w Oplach

O tej usterce i związanej z nią kampanią serwisową informowaliśmy już wmarcu br. Okazuje się, że General Motors Poland będzie zmuszony rozszerzyćakcję przywoławczą do serwisów dla właścicieli modeli Opel Zafira Ai B oraz Combo C.

 

Kolejna potężna akcja serwisowa Toyoty

760 tysięcy egzemplarzy Toyoty RAV4, do tego 18 tysięcy Lexusów HS 250h- Toyota ogłosiła kolejną dużą kampanię serwisową, która jednak maobejmować tylko rynek amerykański.

 

Masz Kię? Uwaga na usterki!

Aż sześć modeli marki Kia, a łącznie w Polsce prawie 6 tys. aut objętychzostanie kampanią serwisową. Powodem jest możliwość wystąpieniaróżnego rodzaju usterek, od nieprawidłowo działającego światła stoppo problemy z układem ESC

 

Astony też się psują

Choć kampanie serwisowe, o których informujemy co jakiś czas na naszychstronach, dotyczą najczęściej modeli popularnych marek, to jednak usterkimogą pojawić się również w bardziej ekskluzywnych markach,teoretycznie bardziej niezawodnych.

 

Problemy z bocznymi poduszkami w Voyagerze i nie tylko

Nieprawidłowe działanie bocznych poduszek powietrznych jest przyczynąrozpoczęcia na naszym rynku kampanii serwisowej modelu Lancia Voyager. Usterkata może jednak mieć miejsce również w niedostępnych w Polsce modelachjak Chrysler Town&Country, Dodge Grand Caravan i Ram.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "kampania serwisowa".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017