Wyszukiwałeś:

kampania X

serwisowa X

. Znaleziono 99 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: kampania serwisowa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 99 wszystkich):

Idea, Ypsilon i Musa z trzaskami

Ruszyła kolejna kampania serwisowa. W niektórych egzemplarzach modeliFiat Idea oraz Lancia Musa i Ypsilon wadliwie wykonane może być przedniezawieszenie.

 

Ducato i Scudo mogą mieć usterki

Fiat Auto Poland SA zgłosił do Urzędu Ochrony Konkurencji iKonsumentów, że niektóre samochody marki Fiat Ducato(wyprodukowane w lutym i marcu we Włoszech) i Fiat Scudo (wyprodukowane wokresie listopad 2006 - kwiecień 2007) mogą mieć niebezpieczne dlaużytkowników usterki.

 

Kłopoty z silnikiem w Nissanie Murano

Polski dystrybutor marki Nissan powiadomił Urząd Ochrony Konkurencji iKonsumentów, że niektóre egzemplarze modeli Nissan Murano orazniedostępnego na polskim rynku Teana mogą stwarzać zagrożenie dlabezpieczeństwa użytkowników.

 

Wyciek w Pandzie

Fiat Auto Poland S.A. powiadomił UOKiK, że niektóre modele Panda zsilnikiem 1.3 Mjet o mocy 70 KM, wyprodukowane w okresie od 18 marca do 9 maja2009 r., mogą nie być bezpieczne dla użytkowników.

 

Problemy z hamowaniem w Fordach

Właściciele modeli Ford Focus, Focus CC, C-MAX, Kuga, Mondeo, S-MAX orazGalaxy z dwulitrowym dieslem mogą mieć problemy z układem hamulcowym.Rozpoczęła się właśnie kampania serwisowa tych aut.

 

Superb i Roomster do serwisu

Właściciele dwóch modeli Skody będą musieli udać się do serwisu. Wprzypadku modelu Superb II mogą wystąpić problemy z systemem ogrzewania, zaśwłaściciele Roomstera muszą szczególnie uważać na pasbezpieczeństwa na środkowym miejscu tylnej kanapy.

 

Focusy i Transity do serwisu

Ruszyła kampania serwisowa w salonach Forda. Tym razem awarie mogą wystąpićw dwóch modelach tej marki - Focus i Transit.

 

Problemy z DSG w Superbie i Octavii

Jeśli posiadasz Skodę Superb bądź Octavię, w obu przypadkach drugiejgeneracji, i w dodatku wyposażoną w skrzynię DSG, uważaj na tęprzekładnię. Mogą wystąpić z nią problemy.

 

Audi Q5 do serwisu

Audi Q5 jest kolejnym modelem, który objęty został akcją serwisową.Tym razem problemy mogą dotyczyć osłony przedniego słupka.

 

Masz Toyotę? Uważaj na pedał gazu!

Największa w historii Toyoty, a najprawdopodobniej także i w historii całejbranży motoryzacyjnej, kampania serwisowa związana z wadliwie działającympedałem gazu rozprzestrzenia się niczym pandemia. Po rynku amerykańskimprzyszedł czas i na Europę, w tym i Polskę. Jak na razie potwierdzono, iżpodobnym problemem może być objętych 1,8 mln aut na naszym kontynencie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "kampania serwisowa".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017