Wyszukiwałeś:

kara

. Znaleziono 73 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: kara

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 73 wszystkich):

Przepisy F1

Już niebawem na torach najbardziej prestiżowych wyścigów światawystąpi Polak, Robert Kubica. Jak wiadomo Formuła 1 posiada szeregrestrykcyjnych przepisów, z którymi warto się zapoznać. Poniżejprezentujemy reguły, które obowiązują w aktualnym sezonie.

 

Bezprawnie pobierali opłaty na A-4

Stalexport naruszył prawo narzucając kierowcom nieuczciwe ceny za przejazdremontowanym odcinkiem autostrady A-4. Na spółkę została nałożonakara w wysokości 1,3 mln zł. Decyzja nie jest jednak ostateczna, firma majeszcze prawo do odwołania do Sądu.

 

Przez telefon sprawdzą, czy mamy OC

Dziś scenariusz wygląda najczęściej tak. Jeśli zapomniałeś wziąćdokument potwierdzający zawarcie polisy OC i zostałeś zatrzymany przezpolicję, grozi ci mandat oraz odholowanie auta na policyjny parking. Wedługposłów to zbyt surowa kara, dlatego konieczna jest zmianaprzepisów.

 

F1: Czy sponsorzy odwrócą się plecami do Mclarena?

Wkrótce McLaren zostanie osądzony za naruszenie przepisów F1. Tymrazem jednak zespołowi grożą poważne konsekwencje, łącznie z wycofaniemsię sponsorów.

 

F1: McLarenowi się upiekło... po raz kolejny

Wykluczenie z trzech wyścigów w zawieszeniu na rok. Taką karęwymierzyła McLarenowi Światowa Rada Sportów Motorowych za kłamstwopodczas Grand Prix Australii.

 

F1: Renault wykluczone z wyścigu?

Szykuje się drakońska kara dla zespołu Renault. FIA postanowiła niedopuścić francuskiego zespołu do startu w Grand Prix Europy, któreodbędzie się 23 sierpnia na torze w Walencji.

 

Alonso za Massę już w Walencji?

Kto zastąpi Felipe Massę w bolidzie Ferrari? To obecnie najważniejsze zpytań krążące w światku Formuły 1. Częściową odpowiedź podsuwa jednakhiszpańska gazeta AS, która sugeruje, że Brazylijczyka już podczasnajbliższego Grand Prix Europy na torze w Walencji, mógłby zastąpićFernando Alonso.

 

WRC: Loeb ukarany, Hirvonen bliżej tytułu

Sebastien Loeb cieszył się ze swojego zwycięstwa w Rajdzie Australiikrótko. Tuż po finiszu, podczas badania technicznego w Citroenie C4 WRCstwierdzono niezgodne elementy stabilizatora. Kara 1 minuty dla Francuza dałazwycięstwo Mikko Hirvonenowi (Ford Focus WRC), który wykonał bardzoważny krok w drodze po swój pierwszy tytuł mistrza świata.

 

F1: Renault winne, "ustawiło" wyścig!

Zespół Renault został ukarany karą wykluczenia z Formuły 1 wzawieszeniu na 2 lata. Flavio Briatore ma dożywotni zakaz pracy w sportachmotorowych.

 

Załatwiał przeglądy

Policjanci zatrzymali pracownika jednej z firm oraz diagnostę w związku zpodejrzeniem o przestępstwo korupcyjne. Pracownik firmy zaoferował, żezałatwi sprawę nieaktualnych przeglądów samochodów firmowych.Za popełnione czyny grozi im kara do 10 lat więzienia.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017