Wyszukiwałeś:

kara

. Znaleziono 392 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: kara

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 392 wszystkich):

F1: Kara dla Hamiltona podtrzymana

Trybunał Apelacyjny Międzynarodowej Federacji Samochodowej (FIA) podtrzymałkarę nałożoną na kierowcę McLarena Lewisa Hamiltona po GP Belgii Formuły1.

 

F1: McLarenowi się upiekło... po raz kolejny

Wykluczenie z trzech wyścigów w zawieszeniu na rok. Taką karęwymierzyła McLarenowi Światowa Rada Sportów Motorowych za kłamstwopodczas Grand Prix Australii.

 

WRC: Loeb ukarany, Hirvonen bliżej tytułu

Sebastien Loeb cieszył się ze swojego zwycięstwa w Rajdzie Australiikrótko. Tuż po finiszu, podczas badania technicznego w Citroenie C4 WRCstwierdzono niezgodne elementy stabilizatora. Kara 1 minuty dla Francuza dałazwycięstwo Mikko Hirvonenowi (Ford Focus WRC), który wykonał bardzoważny krok w drodze po swój pierwszy tytuł mistrza świata.

 

F1: Renault winne, "ustawiło" wyścig!

Zespół Renault został ukarany karą wykluczenia z Formuły 1 wzawieszeniu na 2 lata. Flavio Briatore ma dożywotni zakaz pracy w sportachmotorowych.

 

Za brak OC zapłacimy mniej

Dzięki silniejszej złotówce brak ważnej polisy OC będzie naskosztował w rozpoczętym właśnie roku o 70 zł mniej niż w minionychdwunastu miesiącach. Kara za brak OC w przypadku samochodu osobowego wynosi1.980 zł.

 

Nie wypłacali całości odszkodowania

Generali Towarzystwo Ubezpieczeń stosuje klauzule naruszające zbioroweinteresy konsumentów – uznała Prezes UOKiK i nałożyła naprzedsiębiorcę karę w wysokości ponad 600 tysięcy złotych. Zakwestionowaneprzez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów postanowieniaubezpieczyciel stosuje w umowach autocasco od 2008 roku.

 

Stalexport Autostrada Małopolska zapłaci karę za nieuczciwe ceny

Spółka Stalexport Autostrada Małopolska narzucała nieuczciwe ceny zaprzejazd Autostradą A4. Sąd Apelacyjny oddalił dziś odwołaniekoncesjonariusza A4. Utrzymana została również kara finansowanałożona na spółkę — 1,3 miliona zł – poinformowałUrząd Ochrony Konkurencji i Konsumenta.

 

PZU stosowało niedozwolone klauzule

W umowach autocasco stosowanych przez PZU znajdują się klauzule naruszająceinteresy konsumentów – Sąd Ochrony Konkurencji iKonsumentów potwierdził wcześniejszą decyzję UOKiK. Utrzymanazostała również kara finansowa, w wysokości prawie 15 mln zł.

 

viaToll: jeden dzień, jedna kara

Resort transportu przygotował projekt nowelizacji przepisów o poborzeopłat na drogach. Zmiany dotyczyć będą kar. Sprecyzowane zostanie, kiedyukarany zostanie kierowca, a kiedy przewoźnik. Zmiany będą też dotyczyćczęstotliwości nakładania kar. W ciągu jednego dnia za przewinienie będziemożna dostać tylko jedną karę.

 

Nie masz OC - odholują Ci auto!

Gdyby to kierowcy mogli stanowić bezpośrednio prawo w naszym kraju, to takakara spotykałaby tych, którzy poruszaliby się samochodem bez ważnejpolisy OC. Co ciekawe, już kiedyś taka kara obowiązywała w naszym kraju.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017