Wyszukiwałeś:

karbon

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: karbon

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Nowy Fiat Bravo już za 49.990 zł

Włoski koncern przystępuje do walki o swój kawałek tortu w segmenciesamochodów kompaktowych. Po sukcesie Grande Punto i Pandy, nową odsłonęFiata Bravo czeka nie lada zadanie. Czy pomoże mu w tym gwarancja na milionkilometrów, technologia World Class Manufacturing oraz cena 49.990 złotych?

 

Nowa twarz Focusa

Ford Focus, najważniejsze dziecko koncernu spod znaku błękitnego owalu,przeszedł właśnie małą operację plastyczną. Jego wygląd nabrał więcejdynamiki, wnętrze zyskało na jakości, a układ jezdny pozostał tak samodoskonały. Na krętych i wąskich, górskich ulicach Nicei mieliśmyokazję spróbować jak jeździ Focus przeznaczony na rocznik modelowy2008.

 

Karbon i Corvette

Koncern General Motors zamierza wykorzystać nadchodzącą generację modeluCorvette ZR1 do sprawdzenia czy technologia włókien węglowych możezostać wykorzystana do masowej produkcji samochodów.

 

Cadillac CTS: Sportowy luksus

Na dźwięk tej marki większości z nas przychodzą do głowy takie skojarzeniajak: wielki ląd, wielkie samochody i ogromne, pochłaniające hektolitry paliwajednostki napędowe. Faktem jest, że do tej pory samochody amerykańskiej markiCadillac odgrywały na naszym rynku rolę epizodyczną. Pod koniec zeszłegoroku nadszedł w końcu model, który pokazuje że Amerykanie jak chcą topotrafią myśleć po europejsku. Oto najnowsza odsłona modelu CTS.

 

Jaguar i Land Rover z nowymi cenami i wyposażeniem

Modele Jaguara i Land Rovera z rocznika produkcyjnego 2009 właśnie wjechałydo polskich salonów obu marek. Wyróżniają je między innymi noweceny oraz wyposażenie standardowe jaki i ciekawe opcje doposażeniadodatkowego.

 

Bazaltowy świetlik

Na zbliżającym się salonie samochodowym w Genewie, podobnie jak w Detroit, zpowodu globalnego kryzysu, nie ma co liczyć na wysyp samochodówdemonstracyjnych - tzw. Showcarów, które to zwykle bywają bliskąalbo daleką wizją motoryzacji na przyszłość. W Szwajcarii jak na raziezapowiedziano debiuty tylko trzech takich aut, jednak jednemu warto poświęcićszczególną uwagę.

 

Alfa Romeo MiTo: Pierwsze auto z własnym DNA

Nienaganny styl, sportowy duch to cechy, jakimi odznaczały się wszystkie bezwyjątku modele Alfy Romeo. Teraz włoska marka próbuje te właściwościprzenieść do segmentu małych aut wraz z wprowadzeniem na rynek modelu MiTo.Czy z sukcesem? Czy jednak odbędzie się to kosztem image'u marki?

 

Ford Focus: Duratec vs Duratorq

Ford Focus to bez wątpienia samochód, który jest liderem w swoimsegmencie. Dobra cena, solidne wykonanie, wzorowe właściwości jezdnesprawiają, że auto jest doceniane przez wielu użytkownikówdróg. Dużym zainteresowaniem cieszył się w zeszłym także u naszychużytkowników. Specjalnie dla Państwa porównujemy InternetowySamochód Roku 2008.

 

Subaru Impreza STi z karbonową czapką

Specjaliści z Subaru Tecnica International (STi) z okazji targówsamochodowych w Tokio przygotowali karbonową wersję legendarnego modelu SubaruImpreza.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017