Wyszukiwałeś:

karoseria

. Znaleziono 88 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: karoseria

Spróbuj też wyszukać: karoseria vw t4 karoseria ocynk nadwozie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 88 wszystkich):

Chevrolet...Matiz

Czy zmiana marki z Daewoo na Chevrolet spowoduje, iż znany nam Matiz będzie wstanie zaoferować coś więcej. Po części przekonamy się o tym jużwkrótce.

 

20 luksusowych Arnage

Należąca do Volkswagena firma Bentley Motors, producent luksusowychsamochodów, w przyszłym roku wyprodukuje 20 egzemplarzy limuzyny Arnage,wytwarzanej ręcznie na indywidualne zamówienie.

 

Avanti!

Do sprzedaży na naszym rynku trafiła właśnie wersja kombi najnowszejgeneracji modelu A6, czyli wg, nazewnictwa niemieckiej firmy, A6 Avant.

 

BMW K 1200 R

BMW Motorrad prezentuje nowy K 1200 R – najmocniejszy obecnie roadster naświatowym rynku motocyklowym, który czerpie rozwiązania technologicznez K 1200 S.

 

Luksusowe aspiracje Cadillaca

Należący do koncernu GM, amerykański Cadillac już od dawna próbuje wbićsię do czołówki samochodów z segmentu luksusowych SUV'ów. Aby ponowniepotwierdzić ten manifest, producent postanowił całkowicie przebudowaćkoncepcję modelu Cadillac Escalade, którą przewidywano na 2007 rok.

 

Limitowany Morgan 4/4 na 70. rocznicę

Morgan obchodzi 70-lecie produkcji. Z tej okazji brytyjski producentluksusowych, sportowych samochodów wyprodukował następcę modelu 4/4 z1936 roku.

 

Dwa koncepty Nissana w Genewie

Nissan Europe przedstawi dwa nowe i innowacyjne pojazdy koncepcyjne podczaszbliżającej się wystawy samochodowej Genewa Motor Show 2006.

 

Dziewięćdziesiąt lat minęło...

Chciałoby się powiedzieć, że jak jeden dzień. Brytyjski producentsamochodów marki Bentley w swojej niekrótkiej karierze miał kilkaniezwykłych zwrotów. Jednak pomimo tego pod względem prestiżu,elegancji i siły samochody te niezmiennie zachwycają miłośnikówczterech kółek.

 

Dlaczego używane z Niemiec są ładniejsze?

Tę ogólnie przyjętą opinię może potwierdzić każdy, kto choć razbył w salonie aut używanych za naszą zachodnią granicą. Czy faktycznieNiemcy bardziej dbają o samochody? Czy lepsze drogi mają wpływ na to, żesamochody nie mają spotykanych u nas rys i wgnieceń? Jak wytłumaczyćniemalże fabryczny stan wnętrz?

 

F450 powoli odsłania oblicze

Pojawiły się już pierwsze zdjęcia szpiegowskie nowego Ferrari F450. Autozostało przyłapane przez zagranicznego fotoreportera na zwykłej drodze itorze wyścigowym. Tym razem samochód jechał we własnej"skórze".

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017