Wyszukiwałeś:

karta X

pojazdu X

. Znaleziono 191 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: karta pojazdu

Spróbuj też wyszukać: karta+pojazdu+

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 191 wszystkich):

Wątek na forum: przerejestrowanie samochodu bez karty pojazdu

witam. jestem na kupnie samochodu osobowego od osoby która trzy miesiące temu wykupiła samochód od urzędu skarbowego. Wydane zostały odpowiednie zaświadczenia że skarbówka nie wydała karty pojazdu gdyż zostala zgubiona. Osoba od której kupuje samochód nie rejestrowała go. Teraz sie zastanawiam cz...

 

Karty pojazdu pozostają

Nie jest prawdą, jakoby polski rząd prowadził w chwili obecnej prace nadprojektem ustawy o likwidacji kart pojazdów.

 

Jest pomysł na zwrot nadpłaty za kartę pojazdu

Na wczorajszym posiedzeniu Sejmu wiceminister infrastruktury TadeuszJarmuziewicz zdradził, iż jest wspólny z resortem finansówpomysł, by roszczenia o zwrot nadpłaty za kartę pojazdu pokrywać w częściz rezerwy subwencji ogólnej.

 

Szykują się zmiany w rejestracji i dopuszczaniu pojazdów do ruchu

Bardziej jednoznaczne przepisy odnośnie rejestracji aut, a takżeobowiązkowych kontroli pojazdów, brak karty pojazdu oraz możliwośćzwiększania o 50 proc. opłat dla spóźnialskich to najważniejszenowości dla kierowców, jakie wynikają z projektu ustawy o dopuszczeniupojazdów do ruchu drogowego.

 

Będzie pozew zbiorowy w sprawie kart pojazdów

Do Skarbu Państwa, a konkretnie do Ministra Infrastruktury, trafi pozewzbiorowy dotyczący sprawy zwrotu opłat za wydanie kart pojazdów.Reprezentantem 150 powiatów polskich będzie powiat ostrzeszowski.

 

Wątek na forum: Jest pomysł na zwrot nadpłaty za kartę pojazdu

Osobiście odradzam dochodzenia zwrotu nadpłaty za kartę pojazdu na drodze sądowoadministracyjnej. Poza tym zarówno zgodnie z orzecznictwem sądów administracyjnych jak i Sądu Najwyższego możliwe jest także roszczenie cywilne. Kolejną niedogodnością jest sama opłata sądowa w postępowaniu sądowoadmi...

 

Wątek na forum: Szykują się zmiany w rejestracji i dopuszczaniu pojazdów do ruchu

Zadna poprawa,tylko chodzi o KASE !!! Boli oddawanie za Karte Pojazdu 425 zł ? ~simi

 

Karty paliwowe - bezpieczeństwo, wygoda i oszczędność

Posiadając flotę kilkudziesięciu, kilkuset pojazdów trudno sobiewyobrazić ich obsługę bez kart paliwowych. Okazuje się jednak, żerównież posiadając zaledwie kilka aut w firmie warto pomyśleć okarcie paliwowej.

 

Wyposaż się w kartę ratowniczą

W tym tygodniu ruszyła kampania akcji "Karta ratownicza wpojeździe". Celem kampanii jest upowszechnienie wiedzy o kartachratowniczych i zachęcenie jak największej liczby użytkownikówsamochodów do wyposażenia swoich aut w takie karty. Kampania potrwaprzez całe wakacje.

 

Karta pojazdu - 425 zł do zwrotu

Dzięki pozytywnemu wyrokowi sądu apelacyjnego kierowcy będą mogli ubiegaćsię o zwrot pieniędzy za wydanie karty pojazdu. Dotyczy to osób,które nabyły i zarejestrowały samochód pomiędzy 23 lutego a 14kwietnia 2006 roku.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "karta pojazdu".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017