Wyszukiwałeś:

karta X

ratownicza X

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: karta ratownicza

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Quad - tylko na bezdroża czy też na drogę?

Wakacje w pełni, a wraz z nimi nadszedł czas na letnie szaleństwa. Częstodajemy się skusić na różne nietypowe formy aktywnego wypoczynku -skoki na bungee, lot na paralotni czy też przejażkę quadem.Szczególnie w tym ostatnim przypadku pamiętajmy, aby podczas zabawy niełamać przepisów ruchu drogowego.

 

Weekend bez ciężarówek

W dniu wczorajszym Minister Infrastruktury podpisał rozporządzenieograniczające ruch pojazdów ciężarowych w najbliższy weekend. Wiążesię to z przewidywanym wzmożonym ruchem pojazdów związanym zuroczystościami żałobnymi dla uczczenia pamięci ofiar tragicznego wypadkupod Smoleńskiem.

 

Ratowanie życia to obowiązek

Choć liczba wypadków na polskich drogach stopniowo maleje, to i takwciąż jest na nich wyjątkowo niebezpiecznie. A wypadki wiążą się zofiarami. Niestety, nie wszyscy wiemy, jak w takich sytuacjach się zachować iczy nieumiejętna pomoc nie przyniesie nam dodatkowych kłopotów.

 

Niepozorna kartka, a może uratować życie

Podczas akcji ratowniczej, gdy w rozbitym aucie uwięzione są osoby, bardzoczęsto liczy się każda sekunda. W skróceniu czasu niezbędnego dowydobycia poszkodowanych może pomóc niepozorna na pierwszy rzut okakarta ratownicza. Właśnie ruszyła akcja społeczna, której celem jestrozpropagowanie tego typu kart wśród polskich kierowców.

 

Wątek na forum: Niepozorna kartka, a może uratować życie

Bardzo fajny pomysł, a gdzie taka kartę dla swojego auta można dostać? ~JJ

 

Karty ratownicze w modelach Audi

Polski oddział Audi, idąc śladem wytyczonym przez inne marki VolkswagenGroup Polska, do wszystkich swoich modeli wprowadza karty ratownicze. Polskiprzedstawiciel koncernu VAG jest pierwszym nad Wisłą, który oferujetakie karty.

 

Wyposaż się w kartę ratowniczą

W tym tygodniu ruszyła kampania akcji "Karta ratownicza wpojeździe". Celem kampanii jest upowszechnienie wiedzy o kartachratowniczych i zachęcenie jak największej liczby użytkownikówsamochodów do wyposażenia swoich aut w takie karty. Kampania potrwaprzez całe wakacje.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "karta ratownicza".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017