Wyszukiwałeś:

karty X

paliwowe X

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: karty paliwowe

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

DKV poszerza współpracę

Firma DKV Euro Service jest w trakcie rozbudowy sieci stacji, które akceptowaćbędą karty paliwowo-serwisowe o nazwie DKV Card. Po wejściu we współpracęz Grupą Lotos, w nowym systemie działa już około 160 stacji, w tym 39oznaczonych logiem ESSO.

 

Fiat Biznes dla przedsiębiorców

Fiat Auto Poland i Masterlease Polska podpisały porozumienie owspółpracy w zakresie nowego programu Fiat Biznes – wynajmudługoterminowego samochodów marki Fiat, Lancia i Alfa Romeo.

 

Parking na telefon z kartą UTA

UTA we współpracy z Highway Park rozpoczęła testy nowej usługiułatwiającej pracę kierowców samochodów ciężarowych.Wychodząc naprzeciw ich potrzebom stworzony został system umożliwiającyrezerwację miejsc na parkingach.

 

Kartami BERLIO za usługi truck assistance

Firma Krismar – wyłączny przedstawiciel na Polskę Systemu BERLIOwybrała Starter TruckService głównym dostawcą usług całodobowejpomocy na drodze dla wszystkich użytkowników swoich kart paliwowych.

 

DKV rewolucjonizuje opłaty drogowe

DKV wprowadziło jednolity, automatyczny system rozliczania opłat zaautostrady, mosty i tunele w całej Europie. Pierwsze kraje, w którychzostanie uruchomiony, to: Francja, Hiszpania i Portugalia. Do pobierania opłatposłuży urządzenie pokładowe DKV Box.

 

UTA uniwersalna

Jako pierwszy z emitentów kart paliwowo-serwisowych UTA wprowadza doswojej oferty urządzenie, które umożliwi elektroniczny pobórmyta w ramach wielu systemów autostradowych.

 

Porozumienie DKV ze Starter TruckService

DKV Euro Service, operator kart paliwowo-serwisowych, podpisał umowę z nowymdostawcą usług assistance – firmą Starter TruckService. Polscy kliencimogą liczyć w razie awarii na naprawę pojazdu, przeładunek towaru czydowóz paliwa. Usługi te rozliczane są bezgotówkowo przez DKV.

 

Kartą DKV zapłacisz za drogi w Słowenii

Dzięki karcie paliwowo-serwisowej DKV można już rozliczać opłatydrogowe w Słowenii w każdej dostępnej formie. Kart działa w dwóchsystemach poboru myta: elektronicznym gdzie naliczanie opłat odbywa się wsystemie ABC oraz za pomocą karty pre-paid DARS Transporter.

 

Sposób na obniżkę kosztów

Polscy przedsiębiorcy korzystający w swojej działalności z większej liczbypojazdów coraz częściej i bardziej świadomie korzystają z usług CFM.Analiza wyników badań z lat 2007-2009 wskazuje, że doceniają oniwygodę, kompleksowość i skuteczność outsourcingu floty, jako narzędziaoptymalizacji kosztów.

 

Lotos rozszerza ofertę flotową o Litwę, Łotwę i Estonię

Spółka Lotos Paliwa podpisała umowę z Esso Deutschland/ExxonMobilw zakresie rozszerzenia współpracy flotowej w ramach programumiędzynarodowych kart Lotos/Esso.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "karty paliwowe".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017