Wyszukiwałeś:

kasacja X

samochodu X

. Znaleziono 19 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: kasacja samochodu

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 19 wszystkich):

Wątek na forum: Brilliance ma się dobrze

Przy uderzeniu w slupek na parkingu samochod do kasacji.... Teraz rozumiem czemu bedzie ich przybywac. Trzy auta w roku trzeba bedzie kupowac ~DWB

 

Zwrot VAT od wszystkich aut firmowych?

Wyrok WSA w Krakowie mógłby oznaczać rewolucję w temacie podatku VATod samochodów wykorzystywanych w działalności gospodarczej.Mógłby, gdyby nie zapowiedziana skarga kasacyjna od wyroku, gdyż MF niezgodzi się, by możliwość odliczenia pełnego VAT przysługiwała dlawszystkich pojazdów używanych w firmach.

 

Wybawiciel Saaba

Szwedzka marka Saab, duma Skandynawów została uratowana przed kasacją.Jej nowym właścicielem nie jest ani gigantyczny koncern, ani bogaty funduszinwestycyjny a niewielka manufaktura, która rocznie sprzedaje zaledwiekilkadziesiąt samochodów.

 

RPO za konfiskatą aut pijanym kierowcom

Ostatnia decyzja Rzecznika Praw Obywatelskich w sprawie wniesionej kasacji doSądu Najwyższego od wyroku sądu rejonowego, który orzekł konfiskatęsamochodu nietrzeźwego kierowcy, wywołała wiele kontrowersji. Pojawiły sięnawet głosy, że RPO jest przeciwny surowej walce z plagą pijaństwa napolskich drogach.

 

Jak pozbyć się złomu?

W pewnym momencie przychodzi taki czas, że nasze wysłużone czterykółka nie nadają się już nigdzie indziej jak na wieczny spoczynek. Wich przypadku wyrok brzmi: złomowanie. Zobaczmy jak zgodnie z prawem pozbyćsię "złomu".

 

Czy warto kupić: Skoda Felicia (1994-2001)

Od zakończenia produkcji Skody Felicii minęła już dekada. Mimo to na rynkuaut używanych pozostaje samochodem,  który ciągle może liczyć nazainteresowanie pewnej grupy kierowców. Dlaczego? Z tego samego powodu, zktórego słyną wszystkie modele czeskiej marki - dobrego stosunku cenydo jakości.

 

Volvo Trucks wskrzesza stare samochody

Wbrew pozorom, samochód ciężarowy opuszczający linię produkcyjnąniekoniecznie musi być całkiem nowy. Jedna trzecia masy pojazdu przypada nametale pochodzące z odzysku. Przynajmniej w przypadku Volvo Trucks. Systemprodukcji przyjęty przez tę szwedzką markę zakłada recyklingwyeksploatowanych pojazdów, w którym stare samochody ciężarowesą przetwarzane na nowe, z korzyścią dla gospodarki i środowiska.

 

Wyrejestrowanie samochodu - jak to zrobić?

Przychodzi taki czas w żywocie naszego samochodu, że trzeba będzie gowyrejestrować lub zezłomować. Zobacz, jak zrobić to zgodnie z prawem.

 

Wątek na forum: Zwrot VAT od wszystkich aut firmowych?

Rozumiem MF, ale nastawienie urzędników jest po prostu beznadziejne. Kasacja do NSA oparta na tym, że wszyscy będą oszukiwać. Jest to ewidentnie oparte na przekonaniu, że wszyscy kradną. Jednak rodzi się przekonanie że największym złodziejem jest Resort Finansów. Oszukiwał podatników przez ostat...

 

Wątek na forum: Co zrobić żeby nie płacić OC?

Mam samochód, który stoi nieużywany od kilku lat. Kiedy mogę przestać płacić za niego OC? ~OC

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "kasacja samochodu".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017