Wyszukiwałeś:

kask

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: kask

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

Przepisy F1

Już niebawem na torach najbardziej prestiżowych wyścigów światawystąpi Polak, Robert Kubica. Jak wiadomo Formuła 1 posiada szeregrestrykcyjnych przepisów, z którymi warto się zapoznać. Poniżejprezentujemy reguły, które obowiązują w aktualnym sezonie.

 

Autobusy w służbie niemieckiej policji

Niemiecka policja federalna wzbogaci swoją flotę pojazdów o 33"ciężkie wozy transportowe" zbudowane na bazie Mercedesa Tourismo.Pierwsze 16 wozów już wyjechało na drogi w całych Niemczech.

 

Kubica w Skodzie Fabia WRC?

W mediach pojawiły się pogłoski o kolejnym rajdowym zakupie Roberta Kubicy.Według nich, tym razem krakowianin miał zostać właścicielem Skody Fabii wnajwyższej specyfikacji WRC.

 

Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego

Wrocławska drogówka przeprowadziła wczoraj kolejną edycję akcji pt."Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego". Jej celem jest kontrola wmiejscach najbardziej zagrożonych wypadkiem uczestników ruchupozbawionych ochrony.

 

Massa nieprędko wróci na tor

Stan zdrowia Felipe Massy po dramatycznym wypadku podczas sobotnich kwalifikacjido Grand Prix Węgier, poprawia się z godziny na godzinę. Brazylijczyk zostałwybudzony ze śpiączki i być może jeszcze w tym tygodniu opuści szpital. Zakierownicę bolidu Ferrari nie wróci jednak zbyt szybko.

 

Atrakcyjny wakat w Ferrari

Kariera Felipe Massy po wypadku na Węgrzech stoi pod znakiem zapytania -czytamy w Przeglądzie Sportowym.

 

A może Schumacher?

Czy szykuje się powrót siedmiokrotnego mistrza świata do Formuły 1?Coraz częściej pojawią się głosy, że rannego Felipe Massę możezastąpić Michael Schumacher.

 

Zamiast pomagać zawodzą

Zachodni specjaliści biją na alarm. Najczęstsze usterki jakie dotykają nowesamochody dotyczą w głównej mierze systemów, któreodpowiadają za nasze bezpieczeństwo. Trzeba uważać na ABS, ESP, ale takżena klimatyzację i ogumienie.

 

Opatrzność Schumachera

Felipe Massa wielokrotnie w wywiadach dawał do zrozumienia swoimrozmówcom, że jest osobą wierzącą i mocno związaną z wiarąchrześcijańską. To, że udało mu się przeżyć bardzo groźny wypadek naWęgrzech z pewnością może zawdzięczać Stwórcy, jednak nie wmniejszym stopniu także Michaelowi Schumacherowi.

 

Veritas za 1,4 miliona

Producent samochodu Veritas RS III podał do informacji cenę, za jaką będziemożna zakupić ten samochód. 600-konny, ultralekki wózrozpędzający się do setki w 3,2 sekundy kosztuje 1,4 miliona złotych.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017