Wyszukiwałeś:

kask

. Znaleziono 126 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: kask

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 126 wszystkich):

Wątek na forum: Volvo chce chronić przyszłe mamy

Volvo zawsze dbało o pasażerów i to nie tylko jeśli były to przyszłe mamy. Z drugiej strony to fajnie, ze robią takie badania, na pewno przyniosą efekty. Tyle kaski na badania bezpieczeństwa to chyba tylko volvo mogło wydać. ~PanKracy

 

Wątek na forum: Priorytety Polski Wschodniej zatwierdzone

na zdjeciu s-69 woj. slaskie - Polska poludniowa :) ~johny_bravo

 

Zamiast pomagać zawodzą

Zachodni specjaliści biją na alarm. Najczęstsze usterki jakie dotykają nowesamochody dotyczą w głównej mierze systemów, któreodpowiadają za nasze bezpieczeństwo. Trzeba uważać na ABS, ESP, ale takżena klimatyzację i ogumienie.

 

Opatrzność Schumachera

Felipe Massa wielokrotnie w wywiadach dawał do zrozumienia swoimrozmówcom, że jest osobą wierzącą i mocno związaną z wiarąchrześcijańską. To, że udało mu się przeżyć bardzo groźny wypadek naWęgrzech z pewnością może zawdzięczać Stwórcy, jednak nie wmniejszym stopniu także Michaelowi Schumacherowi.

 

F1: Bolid Kubicy do mocnego liftingu

Po pierwsze - być w finale kwalifikacji, po drugie - dojechać do mety. To celeRenault przed otwierającym sezon mistrzostw świata Formuły 1 Grand PrixBahrajnu - czytamy w Przeglądzie Sportowym.

 

Pod choinkę coś od MINI

MINI zaproponowało kilka pomysłów dla całej rodziny jako prezent podchoinkę. Każdy z łatwością znajdzie coś pod choinkę dla bliskiej osoby zkolekcji MINI Glamour Collection.

 

Kubica ze "Złotym kaskiem"

Robert Kubica został uhonorowany nagrodą "Złoty kask" przez włoskitygodnik Autosprint. Polak zdobył to wyróżnienie w kategorii:najbardziej waleczny kierowca sezonu 2010.

 

Jeżdżący smartphone

Hyundai przedstawił na właśnie trwających amerykańskich targach prototypauta o nadwoziu UAV, czyli miejskiego SUVa (Urban Activity Vehicle).

 

Bezpieczniejsze kaski w F1

Począwszy od nadchodzącego wyścigu o GP Japonii kierowcy założą bezpieczniejsze kaski. Wprowadzenie zmodernizowanych hełmów ma sprawić by nie dochodziło już do tak poważnych uszkodzeń głowy jak podczas wypadkuFelipe Massy dwa lata temu na torze Hungaroring.

 

Wyższe mandaty od soboty

Od soboty obowiązują zmienione wysokości mandatów za niektórewykroczenia drogowe. Więcej zapłacimy np. za nieuprawnione parkowanie na"kopercie", piesi muszą się zaś liczyć ze 100-złotową grzywnęza brak odblasków.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017