Wyszukiwałeś:

katowicka X

specjalna X

strefa X

ekonomiczna X

. Znaleziono 282 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: katowicka specjalna strefa ekonomiczna

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 282 wszystkich):

TRW rozwija działalność w strefie

W bieżącym tygodniu na terenie Katowickiej SSE działalność rozpoczęlikolejni inwestorzy. Są to TRW Polska oraz PGB Fasteners.

 

Shinchang w Gliwicach

Na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Gliwicach powstaniefabryka produkująca akcesoria do samochodów. Obiekt wybuduje koreańskafirma Shinchang. Będzie to kolejny koreański inwestor w katowickiej Strefie.

 

Gimplast buduje w Sosnowcu

Na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej powstanie zakładprodukcyjny, należący do włoskiej spółki Gimplast, którazajmuje się produkcją komponentów z tworzyw sztucznych m.in. napotrzeby przemysłu motoryzacyjnego.

 

Mecacontrol rusza z produkcją

Hiszpańska spółka Mecacontrol zakończyła inwestycję związaną zbudową nowego zakładu produkcyjnego na terenie Katowickiej Specjalnej StrefyEkonomicznej. W najbliższych dniach rozpocznie produkcję komponentów ztworzyw sztucznych i aluminium.

 

Strefy ekonomiczne mają się dobrze

Ubiegły rok był kolejnym korzystnym okresem dla rozwoju inwestycji na terenachspecjalnych stref ekonomicznych. Największe nakłady inwestycyjne w naszymkraju poniosły firmy z branży motoryzacyjnej, która rozwija sięobecnie dosyć dynamicznie.

 

Katowicka strefa atrakcyjna dla motoryzacji

Pierwsze półrocze bieżącego roku, to dobry okres dla KatowickiejSpecjalnej Strefy Ekonomicznej. Wydała ona 6 zezwoleń na rozpoczęciedziałalności dla zagranicznych inwestorów. Cztery projekty dotycząbranży motoryzacyjnej, co świadczy o atrakcyjności tej strefy.

 

Fiat napędza katowicką strefę ekonomiczną

W tym roku w Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej rozpoczęto już 16nowych inwestycji. Blisko 180 mln euro chce zainwestować koncern Fiat. Pozatym, sporą inwestycję rozpocznie także dostawca dachów do Fiata 500.

 

Katowicka SSE od 15 lat przyciąga inwestycje motoryzacyjne

Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna obchodzi swoje 15-lecie. To największaspecjalna strefa ekonomiczna w Polsce. Od 1996 roku ponad 200 firm zagranicznychi krajowych zainwestowało 17 mld zł tworząc 45 tys. miejsc pracy, w tym 60proc. w branży motoryzacyjnej.

 

Specjalne Strefy Ekonomiczne po 2020 roku

Od ponad 15 lat Specjalne Strefy Ekonomiczne stymulują rozwój przemysłui usług w wielu sektorach polskiej gospodarki. Stanowią istotną zachętęinwestycyjną dla wielu firm. Ich rozwój przyczynia się do rozwojugospodarczego kilkunastu regionów Polski. Obecnie zakłada się, że SSEzakończą działalność w roku 2020. Wyniki badania opracowanego przez Ernst& Young pokazują, że bez wydłużenia okresu działalności stref nie maco liczyć na reinwestycje u ponad połowy firm obecnych w SSE.

 

Specjalne Strefy Ekonomiczne atrakcyjne dla inwestorów

Do końca czerwca 2011 roku we wszystkich czternastu Specjalnych StrefachEkonomicznych (SSE) w Polsce wydano ponad 1400 zezwoleń na działalnośćgospodarczą. Przedsiębiorcy działający w strefach zainwestowali ponad 75 mldzłotych i zatrudnili ponad 230 tys. pracowników. Inwestorzy najlepiejoceniają Łódzka SSE – wynika z raportu przygotowanego przezfirmę doradczą KPMG "Specjalne strefy ekonomiczne Edycja 2011."

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "katowicka specjalna strefa ekonomiczna".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017