Wyszukiwałeś:

katynia

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: katynia

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Fundusze dla Krakowa

Kolejne krakowskie inwestycje uzyskały wsparcie z Europejskiego FunduszuRozwoju Regionalnego w ramach Sektorowego Programu Operacyjnego Transport.Przebudowana będzie ul. Wielicka oraz układ komunikacyjny w rejonie RondaOfiar Katynia.

 

Kraków: Kolejne rondo do remontu

Jest szansa, że w 2010 roku kierowcy będą się poruszać po przebudowanym,trzypoziomowym rondzie Ofiar Katynia w Krakowie. Minister Środowiska odrzuciłskargi dotyczące decyzji środowiskowej na modernizację obiektu. Jeszcze w tymroku mogą ruszyć prace projektowe.

 

Kraków szuka pieniędzy na obwodnicę

Na dokończenie budowy III obwodnicy Krakowa potrzeba około 2,5 mld zł,niestety miasto nie jest w stanie samo pokryć tak dużego wydatku. Szansą dlaKrakowa jest pozyskanie środków z Unii Europejskiej, jednak najpierwmusiałby zostać zmieniony przebieg drogi krajowej nr 94.

 

Kraków: Rozbudują rondo Ofiar Katynia

Wojewoda małopolski wydał decyzję lokalizacyjną dla inwestycji związanej zprzebudową ronda Ofiar Katynia w Krakowie. To ważne skrzyżowanie drógkrajowych nr 7, 79 i 94 zostanie rozbudowane do trzech poziomów.Powstanie m.in. nowa estakada i tunel.

 

Kraków: jest zezwolenie na przebudowę ronda Ofiar Katynia

Rosną szanse na szybką przebudowę ronda Ofiar Katynia. W środę (14października) wojewoda małopolski wydał zezwolenie na realizację inwestycjidrogowej (ZRID) dla planowanego przez miasto zadania. To ostatecznie otwieradrogę do modernizacji tego ważnego węzła drogowego w Krakowie.

 

Nowy wiadukt połączy rzeszowskie osiedla

W Rzeszowie realizowany będzie projekt połączenia ulic: Ofiar Katynia iKotuli. Projekt o wartości niemal 9 mln zł obejmujący zaprojektowanie ibudowę wiaduktu w ciągu ulicy Krakowskiej wykona Skanska. Inwestycja połączydwa duże rzeszowskie osiedla: Krakowską Południe i Baranówkę orazzapewni lepszy dojazd do centrum handlowego „Nowy Świat”. Pierwsikierowcy przejadą nowym łącznikiem już na początku grudnia.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017