Wyszukiwałeś:

kielce

. Znaleziono 517 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: kielce

Spróbuj też wyszukać: świętokrzyskie kielce i okolice budowa dróg kielce tor

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 517 wszystkich):

Węzeł Kielce na półmetku

Dobiegają końca prace przy czterech wiaduktach powstających w ramach węzłaKielce Północ. Inwestycja realizowana od lipca ubiegłego roku, u zbiegudróg krajowych nr 7 i 73, ma zostać w całości zrealizowana do końcaczerwca 2009 roku.

 

Nowa wylotówka z Kielc coraz bliżej

Trwają przygotowanie do modernizacji drogi krajowej nr 73 z Kielc do WoliMorawickiej, wraz z budową obwodnicy Morawicy i Woli Morawickiej. Jeżeli udasię wkrótce uzyskać decyzje lokalizacyjne, to nowa wylotówka zKielc będzie budowana w latach 2009-2011.

 

Kielce: Decyzja lokalizacyjna dla wylotówki

Kielecki oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradpoinformował o wydaniu decyzji lokalizacyjnej dla zadania związanego z budowąfragmentu nowego odcinka drogi krajowej nr 73 Kielce – Wola Morawicka.Budowa powinna ruszyć w 2010 roku.

 

Kielce: Utrudnienia na siódemce

W związku z trwającą budową węzła Kielce – Północ od 10listopada bieżącego roku obowiązuje nowa organizacja ruchu na odcinku drogikrajowej nr 7 od Występy do Barczy. Zmiany wiążą się z koniecznościądokończenia budowy dwóch wiaduktów.

 

Kielce: Odcinek DK 73 już gotowy

Od 4 grudnia bieżącego roku kierowcy mogą już korzystać z dwujezdniowegoodcinka drogi krajowej nr 73 od granicy Kielc do Wiśniówki. Blisko 3 kmfragment to pierwszy oddany do użytku odcinek drogi wybudowanej w ramachpowstającego węzła Kielce Północ.

 

Kielce: 285 mln zł za wylotówkę

Komisja przetargowa w kieleckim oddziale Generalnej Dyrekcji DrógKrajowych i Autostrad wybrała wykonawcę wschodniego wylotu z Kielc, czylidrogi ekspresowej S74 Kielce – Cedzyna. Zadanie będzie kosztować prawie285 mln zł.

 

Węzeł Kielce Północ - ruch nowymi odcinkami

Poważna zmiana organizacji ruchu na budowanym węźle Kielce Północplanowana jest od piątku 7 sierpnia 2009. Po raz pierwszy jeździć będziemyzupełnie nowym fragmentem drogi nr 7 od Barczy do Wiśniówki.

 

Węzeł Kielce Północ – megainwestycja w świętokrzyskim

Węzeł Kielce Północ to najdroższa i największa inwestycja drogowaostatnich lat w regionie świętokrzyskim. To także ważny etap budowy drogiekspresowej S7. Jego budowa pochłonęła ponad 227 mln zł.

 

Wylot wschodni z Kielc drogi S74

Od 3 października wprowadzono zmiany organizacji ruchu w związku zwłączeniem nowego wylotu wschodniego drogi ekspresowej S74 z Kielc do obecnejdrogi nr 74 w Cedzynie.

 

Nową drogą S74 z Kielc do Cedzyny

Nowy wylot drogi ekspresowej S74 z Kielc do Cedzyny  w kierunku Lublina iRzeszowa ma blisko 7 kilometrów (w granicach miasta - 2,7 km, pozagranicami Kielc – 4,1 km). Przedsięwzięcie zakładało  budowęwęzła z tunelem w ciągu kieleckiej ulicy Świętokrzyskiej czyli drogi 74 podAleją Solidarności czyli pod drogą krajową 73. W ramach inwestycji powstałarównież nowa dwujezdniowa droga będąca przedłużeniem ulicyŚwiętokrzyskiej w kierunku Cedzyny.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017