Wyszukiwałeś:

kierowanie

. Znaleziono 31 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: kierowanie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 31 wszystkich):

Recykling pojazdów wycofanych

Rada Ministrów zajęła stanowisko wobec poselskiego projektu ustawy orecyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Celem poselskiego projektuustawy jest przeniesienie wymogów prawodawstwa unijnego do prawakrajowego.

 

IAA Frankfurt 2005: Siedmiomiejscowa Kia

Na stoisku marki Kia podczas wystawy motoryzacyjnej we Frankfurciepołudniowokoreański producent zaprezentował koncepcję pojazdusportowo-rodzinnego.

 

Chrysler a'la Rolls-Royce

Na wystawie w Detroit Chrysler zademonstrował, jak w niedalekiej przyszłościmoże wyglądać flagowa, luksusowa limuzyna tej marki.

 

Mitsubishi Lancer Evo IX: I chce się więcej!

Powyższy tytuł nie jest sloganem reklamowym promującym nową generacjęflagowego Mitsubishi. To tylko wniosek jaki nasuwa się po przejażdżcenajnowszą, dziewiątą ewolucją Lancera.

 

Drogowe ‘spec-spółki’

Minister transportu będzie tworzył drogową spółkę specjalnegoprzeznaczenia, działającą w formie spółki akcyjnej. Spółki te będąprzygotowywać lub realizować przedsięwzięcia drogowe. MinisterstwoTransportu zdecydowało się na utworzenie regulacji, które umożliwiłybykierowanie części zadań inwestycyjnych związanych z budową nowych drógekspresowych i autostrad do specjalnych spółek.

 

Drogowcy przygotowani do zimy

W związku ze zbliżającym się sezonem zimowym drogowcy przygotowują sprzęt,który ma pomóc w utrzymaniu przejezdności dróg. GeneralnaDyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad jest gotowa do zadań związanych zodśnieżaniem dróg.

 

Grande Punto i Ducato z usterkami

Fiat Auto Poland poinformował o rozpoczęciu kampanii serwisowej w dwóchswoich modelach. W przypadku Grande Punto problemy dotyczą układukierowniczego, zaś w Ducato możliwy jest ubytek powietrza w oponach.

 

Nie wierzył alkomatowi

Łęczyńscy policjanci zatrzymali 25-latka, który po sprawdzeniu wkomendzie stanu swojej trzeźwości wsiadł do samochodu i odjechał. Zrobił tomimo, że alkotest wskazał u niego blisko pół promila alkoholu worganizmie. Teraz za kierowanie pojazdem po użyciu alkoholu odpowie przedsądem.

 

Daimler i Kamaz intensyfikują współpracę w Rosji

Pod koniec listopada 2009 r. zostały podpisane umowy pomiędzy Daimler AGa rosyjskim producentem samochodów Kamaz, na mocy którychutworzone zostały dwie spółki joint ventures. Podstawą powyższychumów jest strategiczne partnerstwo, zawarte w grudniu 2008 r. pomiędzyDaimler Trucks a firmą Kamaz, Russian Technologies oraz Investmentbank TroikaDialog. Od tego czasu Daimler Trucks posiada 10 procent udziałów wKamazie.

 

Egzamin na rauszu

Pijani kierowcy może nie są jeszcze naszą plagą narodową, ale – mimociągłej propagandy medialnej – z całą pewnością jest to już bardzopoważny problem. Okazuje się, iż dotyczy on nie tylko kierowców, alerównież kursantów, osoby podchodzące do egzaminów, anawet instruktorów nauki jazdy.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017