Wyszukiwałeś:

kierowca

. Znaleziono 1000 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: kierowca

Spróbuj też wyszukać: korki

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1000 wszystkich):

Ssangyong i 'Światły Kierowca'

Polski oddział Ssangyong przejął patronat nad akcją, której celem jestpoprawa bezpieczeństwa na polskich drogach. Akcja 'Światły Kierowca' polegaćbędzie na propagowaniu używania świateł mijania przez cały rok.

 

Nissan i Alkohol

Piłeś? Nie pojedziesz, przynajmniej Nissanem w Japonii. Tamtejszy producentsamochodów wziął się bowiem na sposób w walce z pijanymi kierowcami,którzy plagą są również w Polsce. Ogłoszono bowiem, że będą produkowanesamochody, które nie ruszą, gdy kierowca będzie pijany.

 

Pijani kierowcy znów straszą

Wczoraj policjanci w całej Polsce zatrzymali kilku kolejnych kierowców,którzy zdecydowali się wsiąść za "kółko" podwpływem alkoholu. Wśród nich znalazł się także kierowca 25-tonowejciężarówki, który podróżował po autostradzie majać wekrwi ponad 2 promile alkoholu.

 

Błąd w prawach jazdy

Problem dotyczy kierowców, którzy mają kłopoty ze wzrokiem iokulista nakazał im noszenie w trakcie jazdy np. okularów lub szkiełkontaktowych. Wtedy na odwrocie prawa jazdy, w ostatniej rubryce ramki, powinienbyć wpisany specjalny kod, który określa rodzaj korekty wzroku.

 

Pościgi za pijanymi kierowcami

Stalowowolscy policjanci zatrzymali po pościgu mężczyznę, który niezatrzymał się do kontroli drogowej. Ścigany kierowca Audi jechał ponad 100km/h, stwarzając zagrożenie dla innych kierowców. Pirata drogowegoujęto na ulicy Czarnieckiego. Miał 1,68 promila alkoholu w organizmie. Z koleilubuscy policjanci zatrzymali po pościgu kierowcę Ducato. Mężczyzna uciekałprzed policjantami, gdyż auto, którym jechał było kradzione. W efekcieszaleńczej jazdy nie opanował samochodu i wpadł do rowu. Był pijany –miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

 

F1: Kubica najlepszym kierowcą sezonu 2008

Robert Kubica został uznany przez fachowców najlepszym kierowcązakończonego wczoraj sezonu 2008 w Formule 1. Polak w rankingu wyprzedziłzarówno mistrza świata Lewisa Hamiltona (McLaren-Mercedes), jak idrugiego w końcowej klasyfikacji kierowców Felipe Massę (Ferrari).

 

Jaki jest ten polski kierowca?

Ponad połowa Polaków codziennie widzi kierowców łamiącychprzepisy drogowe. Jednocześnie aż 80% kierowców uważa się za dobrychi bardzo dobrych. Takie wyniki przynoszą badania przeprowadzone na zleceniePZU, na podstawie których powstał "Portret Polskiego Kierowcy2008".

 

Co drugi kierowca wie o ciśnieniu

Właściwy poziom ciśnienia w oponach ma istotny wpływ zarówno nabezpieczeństwo jazdy, jak też na koszty eksploatacji. Poziom ciśnienianależy sprawdzać i ewentualnie korygować regularnie raz na miesiąc,tymczasem – jak wynika z badania przeprowadzonego na zlecenie SzkołyJazdy Renault – wie o tym tylko co drugi kierowca.

 

Choroba a prowadzenie auta

Czy prowadzisz samochodów mając grypę, przeziębienie, a nawet zwykłykaszel czy katar? Jeśli tak, to uważaj, gdyż jazda za kierownicą podczaschoroby jest porównywalna nawet do jazdy pod wpływem alkoholu.

 

Zatrzymali się po strzałach

W centrum Karpacza omal nie staranowali grupy pieszych. Nie zareagowali nasygnały do zatrzymania i zaczęli uciekać przed policjantami. Zatrzymały ichdopiero strzały oddane w kierunku samochodu. Okazało się, że obajmężczyźni, zarówno kierowca, jak i pasażer byli pijani.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017