Wyszukiwałeś:

kierowca

. Znaleziono 18494 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: kierowca

Spróbuj też wyszukać: korki

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 18494 wszystkich):

Nie tylko pijani kierowcy będą karani?

Już niedługo okazać się może, że za jazdę pod wpływem alkoholuodpowiadać będzie nie tylko kierowca, lecz także pasażerowie. Kontrowersyjnaw swoich pomysłach Liga Polskich Rodzin zamierza bowiem wprowadzić radykalnezmiany w kodeksie karnym.

 

Pijani kierowcy znów straszą

Wczoraj policjanci w całej Polsce zatrzymali kilku kolejnych kierowców,którzy zdecydowali się wsiąść za "kółko" podwpływem alkoholu. Wśród nich znalazł się także kierowca 25-tonowejciężarówki, który podróżował po autostradzie majać wekrwi ponad 2 promile alkoholu.

 

Pościgi za pijanymi kierowcami

Stalowowolscy policjanci zatrzymali po pościgu mężczyznę, który niezatrzymał się do kontroli drogowej. Ścigany kierowca Audi jechał ponad 100km/h, stwarzając zagrożenie dla innych kierowców. Pirata drogowegoujęto na ulicy Czarnieckiego. Miał 1,68 promila alkoholu w organizmie. Z koleilubuscy policjanci zatrzymali po pościgu kierowcę Ducato. Mężczyzna uciekałprzed policjantami, gdyż auto, którym jechał było kradzione. W efekcieszaleńczej jazdy nie opanował samochodu i wpadł do rowu. Był pijany –miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

 

Jaki jest ten polski kierowca?

Ponad połowa Polaków codziennie widzi kierowców łamiącychprzepisy drogowe. Jednocześnie aż 80% kierowców uważa się za dobrychi bardzo dobrych. Takie wyniki przynoszą badania przeprowadzone na zleceniePZU, na podstawie których powstał "Portret Polskiego Kierowcy2008".

 

Dzień Bezpiecznego Kierowcy

Jutrzejszy dzień (25 lipca) już po raz czwarty ogłoszony został DniemBezpiecznego Kierowcy. Organizatorzy akcji apelują w dniu Św. Krzysztofa,patrona kierowców, o ostrożną i rozważną jazdę na co dzień, abywszystkim po polskich drogach podróżowało się bezpiecznie.

 

TNS OBOP: Kierowcy o sobie

Polscy kierowcy lubią prowadzić samochód (80% wskazań), uważają sięza kulturalnych, przewidujących, jeżdżących pewnie i zdecydowanie (87%) orazrozważnie (90%).

 

Jak poznać agresywnego kierowcę?

Agresywni kierowcy swoim sposobem jazdy często są przyczyną niebezpiecznychsytuacji na drodze. Okazuje się, że jest dość prosty sposób, jakpoznać, czy mamy do czynienia właśnie z takim kierowcą.

 

Starszy kierowca - doświadczenie czy ryzyko?

Z jednej strony ogromne doświadczenie, nierzadko poparte nawet setkami tysięcyprzebytych kilometrów. Z drugiej jednak gorzej działające zmysły, a dotego gorsza kondycja fizyczna i możliwe różne dolegliwości. Czykierowcy w podeszłym wieku to zagrożenie na naszych drogach, czy też raczejkandydaci do miana wzorowego kierowcy?

 

Surowsze kary dla pijanych kierowców i piratów drogowych

Na wczorajszym posiedzeniu rządu przyjęto szereg rozwiązań, któremają zwiększyć poziom bezpieczeństwa na naszych drogach. Surowiej będąkarani m.in. ci kierowcy, którzy zasiadają za kierownicą w stanienietrzeźwym oraz poruszają się z nadmierną prędkością.

 

A Ty - jakim jesteś kierowcą?

W naszym prawie 40-milionowym kraju, ponad 20 milionówmieszkańców posiada prawo jazdy. Psychologowie przyjrzeli się kierowcomi zdarzeniom drogowym, w których oni uczestniczą, nie tylko podwzględem błędów w technice i taktyce jazdy. Przeanalizowali bowiemkierowców pod kątem zachowań, które kierują nimi podczas jazdy.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017