Wyszukiwałeś:

kierownica

. Znaleziono 15523 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: kierownica

Spróbuj też wyszukać: kierownica wielofunkcyjna kierownica audi 80 kierownicy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 15523 wszystkich):

"Złote kierownice 2007" rozdane

7 listopada w Berlinie odbył się finał plebiscytu 'Goldene Lenkrad' (ZłotaKierownica) 2007, konkurs organizowany corocznie od 1976 roku przez niemieckitygodnik 'Bild am Sonntag'. W siedmiu kategoriach najwięcej zwycięstwodniosły marki... niemieckie.

 

Kolumna kierownicy

Wchodzi w skład układu kierowniczego. Kolumna kierownicy służy do przeniesienia momentu obrotowego z koła kierownicy na układ kierowniczy.

Szukasz części samochodowych do Twojego auta? Odwiedź Sklep mojeauto.pl - części samochodowe!

 

"Złota kierownica" powędruje do...

Czasopisma "Auto Bild" oraz "Bild am Sonntag" przyznałyjuż po raz 36. "Złotą kierownicę" w sześciu kategoriach.Plebiscyt, jak co roku zresztą, został zdominowany przez auta niemieckiejprodukcji.

 

Jak walczyć ze snem za kierownicą

Chyba wszyscy kierowcy, zwłaszcza ci którzy pokonali w swoim życiu jużwiele kilometrów, borykali się z problemem zmęczenia za kierownicą.Najlepszym sposobem na senność, jak przekonują eksperci, jest oczywiściedrzemka, nawet stosunkowo krótka, my jednak przedstawiamy kilkapatentów, dzięki którym unikniemy zaśnięcia podczas jazdysamochodem.

 

Czy czeka nas zalew aut z kierownicą po prawej stronie?

Unia Europejska zdążyła już nas przyzwyczaić do wielu różnychpomysłów, często będących na bakier ze zdrowym rozsądkiem. Czyniebawem nakaże polskiemu państwu zezwolić na rejestrację samochodówz kierownicą po prawej stronie? I to wbrew opiniom, iż może to przyczynićsię do pogorszenia i tak już niskiego poziomu bezpieczeństwa na naszychdrogach.

 

Regeneracja kierownicy

Kierownica samochodowa jest elementem, który z racji ciągłegoużytkowania najszybciej się zużywa. Jednak niezależnie od tego czy tenelement został obszyty skórą czy nie, możliwa jest jego regeneracja.

 

Co z rejestracją aut z kierownicą po prawej stronie?

W dniu dzisiejszym ogłoszony zostanie wyrok Trybunału Sprawiedliwości UE wsprawie rejestracji w naszym kraju tzw. "anglików", czylisamochodów z kierownicą po prawej stronie.

 

Zaawansowana techniczne kierownica Porsche

Motorsport dostarcza rozwiązań technicznych z najwyższej półki. Tukonwencjonalne rozwiązania policzysz na palcach jednej ręki. Kierownica tojeden z najważniejszych elementów bolidu. Oczywiście  ta zPorsche 919 Hybrid to jedna z najbardziej zaawansowanych technicznie naświecie.

 

Można już zarejestrować "anglika"!

Nie ma już prawnych przeszkód, by zarejestrować samochód zkierownicą po prawej stronie, choć pewne przeróbki będą jednakniezbędne. Czy czeka nas zalew aut z Wielkiej Brytanii i innych krajów oruchu lewostronnym?

 

Wątek na forum: Opory w kierownicy

Jadąc po autostradzie wyczułam, ze w kierownicy są drobne opory. Polega to na tym, że jak chcę delikatnie ruszyć kierownicą w prawo lub lewo żeby skorygować trasę, to najpierw muszę pokonać opór większy niż przy dalszym kręceniu kierownicą. Poza tym mam wrażenie, że samochód "myszkuje" ...

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017