Wyszukiwałeś:

kierownica

. Znaleziono 8427 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: kierownica

Spróbuj też wyszukać: kierownica wielofunkcyjna kierownica audi 80 kierownicy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 8427 wszystkich):

Złota Kierownica 2004 (Goldenes Lenkrad 2004) dla nowego Colta

Jedna z najbardziej prestiżowych motoryzacyjnych nagród na areniemiędzynarodowej powędrowała wczoraj do Mitsubishi Motors.

 

Nagrody "Goldenes Lenkrad 2006" przyznane

Już po raz 31. niemiecki tygodnik "Bild am Sonntag" przyznał"Złote Kierownice" dla najlepszych aut w różnych segmentach.

 

2 czy 4 gwiazdki Voyagera?

Wczoraj informowaliśmy o bardzo słabym wyniku (dwie gwiazdki), jaki podczasostatniej fazy testów zderzeniowych uzyskał Chrysler Voyager. Okazujesię, iż całkowicie odmiennie wypadła podczas tych samych testówwersja z kierownicą po lewej stronie.

 

Alfa Romeo 159 SW: S-tyl i W-yrafinowanie

Na co większość Włochów wydaje swoje pieniądze? Na lśniącegarnitury Versace, glicerynę do włosów, kawę cappucino i... nasamochody tej marki, którą przedstawiamy w dzisiejszym teście. Trudnojest znaleźć w Europie drugi kraj, który tak dosłownie przedkładawyuzdaną elegancję i szyk nad "praktyczną" praktyczność. Nie jestto zarzut z naszej strony, a jedynie potwierdzenie wcześniej wyrobionych opiniipo spędzeniu kilku dni za kierownicą Alfy Romeo 159 SW.

 

Honda CR-V: Terenowy urbanista

Kiedy w marcu bieżącego roku podczas polskiej premiery mieliśmy okazję poraz pierwszy zasiąść za kierownicą nowej generacji CR-V zwracaliśmy uwagęna to, że charakter SUV-a Hondy mocno ewoluował w stronę miejskichklimatów. Naszej opinii nie zmieniły dłuższe testy tego modelu, choć musimy przyznać, że trzecia seria CR-V jest lepsza od poprzedniczki podkażdym względem.

 

"Złote kierownice 2007" rozdane

7 listopada w Berlinie odbył się finał plebiscytu 'Goldene Lenkrad' (ZłotaKierownica) 2007, konkurs organizowany corocznie od 1976 roku przez niemieckitygodnik 'Bild am Sonntag'. W siedmiu kategoriach najwięcej zwycięstwodniosły marki... niemieckie.

 

"Łyk-end" za kierownicą

Policjanci niemal na co dzień mają do czynienia z pijanymi kierowcami. Jednakw czasie weekendów zjawisko to nasila się do niebezpiecznie dużychrozmiarów. W ostatni weekend jeden z kierowców przeszedł samsiebie.

 

W pełni elektryczne MINI

Cisza, zero spalin, a przy tym wciąż niezłe osiągi i bardzo dobrewłaściwości jezdne - tak już niedługo może wyglądać jazda za kierownicąMINI. Do serii testów jeszcze w tym roku trafi kilkaset sztuk MINI E,którego publiczna premiera odbędzie się w listopadzie na wystawie w LosAngeles.

 

"Złote kierownice 2008" rozdane

W dniu wczorajszym (5 listopada) niemiecki dziennik Bild am Sonntag przyznałjuż po raz 33. nagrody "Goldenes Lenkrad" dla najlepszych nowości,jakie pojawiły się w mijającym roku na rynku.

 

"Anglikom" nie, chyba, że...

Samochody z kierownicą zamontowaną po prawej stronie, a więc przystosowane doruchu lewostronnego, nie będą mogły być rejestrowane w naszym kraju. Chyba,że uzyskają zgodę ministra właściwego do spraw transportu. Tonajważniejszy wniosek z wczorajszego wyroku Naczelnego Sądu Administracyjnego.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017