Wyszukiwałeś:

klasa X

ML X

. Znaleziono 22 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: klasa ML

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 22 wszystkich):

Papamobile - pojazd papieża

Przy okazji pielgrzymki Ojca Św. Benedykta XVI do Polski nie sposób niewspomnieć o pojazdach, jakimi poruszali się kiedyś papieże i jak to wyglądaw dniu dzisiejszym.

 

V8-ka dla M-klasy

Mercedes Klasa M będzie teraz miała pod maską nowy, ośmiocylindrowy silnikDiesla. Nowa jednostka napędowa, generująca moc 306 KM będzie oferowana odpaździernika.

 

Mercedes ML: Od bulwarówki po terenówkę

Druga generacja Mercedesa klasy M, czyli popularnego ML-a, już od roku jestdostępna na naszym rynku. Tym razem producent postawił znacznie więcej nawalory terenowe i, co ważne, chyba z dobrym skutkiem.

 

Mercedes ML 500: Luksus w rozmiarze XXL

W momencie kiedy pierwsza generacja Mercedesa ML przecierała szlaki naeuropejskich drogach, SUVy były już od dawna popularne w StanachZjednoczonych. Obecnie jednak sytuacja ma się inaczej i samochodysportowo-rekreacyjne przeżywają na Starym Kontynencie prawdziwe oblężenie.Postanowiliśmy sprawdzić, czy model ML500 oprócz wysokiej ceny potrafizapewnić adekwatne doznania z jazdy.

 

i30, Delta, Koleos i ML na piątkę

Hyundai i30, Lancia Delta, Renault Koleos oraz Mercedes ML to kolejne modele,które mogą się poszczycić pięcioma gwiazdkami w testach zderzeniowychEuro NCAP. Tylko malutkie Daihatsu Cuore uzyskało wynik czterogwiazdkowy.

 

Kolejne mercedesy z kratką

Tym razem szeregi aut pozwalających na odliczenia VATu przy zakupiezasiliły Mercedesy GLK i ML. Dzięki temu w ofercie Mercedes-Benz znajduje sięjuż osiem pojazdów homologowanych jako ciężarówki w segmenciepremium.

 
 
 
 

Sprzedam: Mercedes Klasa ML 2004

Ogłoszenie sprzedaży auta używanego:
kombi czarny inny 2.685 163 304156 11680

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "klasa ML".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017