Wyszukiwałeś:

klasa X

patronacka X

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: klasa patronacka

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Klasy patronackie Mercedesa

Boom na rynku pracy oraz w sektorze samochodów użytkowych powoduje, iżniedobór wykwalifikowanych pracowników zaczyna dotykać także stacjeserwisowe. Dlatego też Mercedes stworzył program "Klasy PatronackieMercedes-Benz".

 

UNI-TRUCK współpracuje ze szkołami samochodowymi

UNI-TRUCK – największa autoryzowana sieć dealerska marki IVECO oraz FIATPROFESSIONAL w Polsce wspólpracuje owocnie ze szkołami kształcącymispecjalistów samochodowych. Uczniowie w Warszawie i Wrocławiu mogąszkolić się w warsztatach UNI-TRUCK. Firma przkazuje także do szkółnajnowsze podzespoły.

 

Peugeot stawia na młodzież

Kluczbork jest kolejnym polskim miastem, w którym działa klasapatronacka Peugeota. Dla celów dydaktycznych Zespołowi SzkółPonadgimnazjalnych w Kluczborku przekazany został Peugeot 407.

 

Solaris szkoli nowych specjalistów

W fabryce autobusów w podpoznańskim Bolechowie odbyła się uroczystainauguracja Klasy Patronackiej Solaris, otwartej i utworzonej w roku szkolnym2011/2012. Kolejnych trzynastu uczniów dołączyło do programupraktycznej nauki zawodu, dzięki któremu najlepsi z nich mogą liczyćna zatrudnienie. Pierwszych sześciu absolwentów tego programurozpoczęło pracę przy produkcji autobusów i tramwajów w czerwcuzeszłego roku.

 

Peugeot wspiera kolejną szkołę

Otwarcie klasy patronackiej Peugeot w Zespole Szkół Samochodowych wSzczecinie.

 

Solaris szkoli przyszłych pracowników

W kolejnym roku szkolnym, pod egidą Klasy Patronackiej Solarisa, edukacjęrozpoczęło dziewiętnastu nowych uczniów. Po zakończeniu trzyletniejnauki na najlepszych absolwentów, kształcących się w zawodzie montermechatronik, czekają oferty pracy w podpoznańskiej fabryce autobusówSolaris.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "klasa patronacka".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017