Wyszukiwałeś:

klauzula X

napraw X

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: klauzula napraw

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

Klauzula reperacji

Czy będzie istniała możliwość tańszego zakupu "zewnętrznych częścizamiennych", które będą wykorzystywane do napraw uszkodzonychczęści, a nie do ich montażu? Jeśli Parlament Europejski i krajeczłonkowskie przyjmą tzw. klauzulę reperacji - wówczas tak siępowinno stać.

 

ECAR wzywa do przyjęcia Klauzuli Napraw

Podczas konferencji prasowej zorganizowanej 12 czerwca w Brukseli, ECAR –Europejska Kampania Na Rzecz Swobody Rynku Części Samochodowych i Napraw,wezwała Komisję Prawną Parlamentu Europejskiego oraz Radę Unii Europejskiej,aby przyjąć "Klauzulę Napraw", zaproponowaną przez KomisjęEuropejską w 2004 r.

 

Niezależny rynek części bez dyskryminacji

Części zamienne kluczowe dla bezpieczeństwa, a także istotne z punktuwidzenia ochrony środowiska będą mogły być, po spełnieniu określonychstandardów, produkowane przez niezależnych producentów.

 

Producenci części zamiennych jednoczą się

Grupa Inicjatywna Producentów wraz ze StowarzyszeniemDystrybutorów Części Motoryzacyjnych (SDCM) podejmują działaniamające na celu integrację sektora produkcji części motoryzacyjnych.

 

Komisja Prawna PE popiera Klauzulę Napraw

Podczas głosowania w Komisji Prawnej Parlamentu Europejskiego (JURI) uczynionoważny krok w kierunku rozwiązania od dawna nierozstrzygniętej kwestiiwidocznych części zamiennych.

 

Giełdy współtworzą "szarą strefę"

Zawiązany niedawno Polski Sojusz Motoryzacyjny wypowiada wojnę "szarejstrefie" części motoryzacyjnych. Na pierwszy ogień poszły giełdysamochodowe, które według współtworzących Sojusz stanowią wdużym stopniu "siedlisko zła".

 

Parlament Europejski za wolnym rynkiem części zamiennych

Parlament Europejski podczas wczorajszej sesji plenarnej w Strasburgu poparł wgłosowaniu wniosek Komisji Europejskiej – Klauzulę Napraw, któraliberalizuje rynek wtórny części zamiennych.

 

Zagrożona konkurencyjność branży motoryzacyjnej

Stowarzyszenia sektora motoryzacyjnego z krajów UE wraz z konsumentamiwezwali Komisję Europejską do dalszej ochrony konkurencyjności poprzezutrzymanie regulacji dotyczącej dystrybucji nowych samochodów, częścizamiennych, narzędzi oraz usług warsztatowych po 2010 roku.

 

Prawo do naprawy w Polsce

Zapowiedziane przez Komisję Europejską nie przedłużenie regulacji GVO po jejwygaśnięciu w 2010 roku może znacznie pogorszyć sytuację tzw. niezależnegorynku motoryzacyjnego. Wiele stowarzyszeń, w Europie, jak i w Polsce już terazsprzeciwia się tym zamiarom.

 

Ponowny apel w sprawie Klauzuli Napraw

Europejska Kampania na rzecz Wolnego Rynku Samochodowych Części Zamiennychoraz Rynku Napraw (ECAR) zwróciła się do czeskiej Prezydencji UniiEuropejskiej, by wsparła proponowaną przez Komisję Europejską KlauzulęNapraw, by zliberalizować rynek części motoryzacyjnych.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "klauzula napraw".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017