Wyszukiwałeś:

klimatyzacja X

uzywana X

. Znaleziono 653 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: klimatyzacja uzywana

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 653 wszystkich):

Powiew chłodu za dopłatą

Za oknami naszych stojących w korkach samochodów roztacza się corazcieplejsza aura. To ostatni moment dla tych, których cztery kółkanie zostały wyposażone w system klimatyzacji. Po pierwsze już za kilkatygodni upał w samochodzie będzie nie do wytrzymania, a na dodatek w sezoniezałożenie klimatyzacji jest o wiele droższe.

 

Jak oszczędzać na klimatyzacji?

Co jest bardziej korzystne z punktu widzenia zużycia paliwa – jazda zopuszczonymi szybami, czy stosowanie klimatyzacji samochodowej? Odpowiedź możewielu zaskoczyć.

 

Wyższe stawki za naprawę klimatyzacji?

Polska Izba Motoryzacji po rozpatrzeniu wielu sytuacji spornych oraz po analiziesamego procesu napraw powypadkowych układu klimatyzacji w samochodach postulujepodniesienie stawek za obsługę klimatyzacji w okresie letnim.

 

Używane: Ford Mondeo MK3 (2000-2007)

Na rynku samochodów używanych bardzo dużą popularnością cieszą sięobecnie samochody z segmentu D. Są przystępne cenowo, mają łatwy dostęp doczęści i zapewniają dużo większy komfort podróżowania niż nowysamochód z segmentu mniejszego. Jednym z takich giełdowych hitówjest Ford Mondeo trzeciej generacji, zwany również jako MK3.

 

Wydajniejsza klimatyzacja w Lexusie GS

W swoim najnowszym modelu, Lexus opracował nowy, energooszczędny układ klimatyzacji S-flow posiadający funkcję Nano-e. Układ ten pozwala oczyszczać i nawilżać powietrze wewnątrz auta.

 

Kupiłeś używane auto? Takie wydatki teraz Cię czekają

Zakup samochodu na rynku wtórnym to dopiero początek wydatkówprzed rozpoczęciem jego użytkowania. I nie chodzi tu o dodatkowe kosztyzwiązane z procesem rejestracji, a o wydatki na przystosowanie naszego nowegonabytku do eksploatacji.

 

Takie wydatki czekają Cię po zakupie używanego auta

Kupiłeś wymarzone auto? I co z tego, że z rynku wtórnego. W końcujesteś całkowicie niezależny od innych. Pamiętaj jednak, że kwotazapłacona sprzedawcy, to dopiero początek Twoich wydatków.

 

Klimatyzacja - jej przegląd to podstawa

Dzisiaj w zasadzie nie sprzedaje się już samochodów bez klimatyzacji - taki "luksus" znajduje się na wyposażeniu seryjnym większościmodeli. Ale warto pamiętać o serwisowaniu tego układu. Mechanicy zalecają wykonanie przeglądu klimatyzacji co najmniej raz na 2 lata.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "klimatyzacja uzywana".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017