Wyszukiwałeś:

klimatyzacja

. Znaleziono 4030 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: klimatyzacja

Spróbuj też wyszukać: klimatyzacja ford focus klimatyzacja mercedes e klasa z 1999 r klimatyzacja skoda fabia

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 4030 wszystkich):

Nie potrafimy używać klimatyzacji

Latem, szczególnie podczas dłuższych podróży, odpowiedniatemperatura w samochodzie istotnie wpływa na komfort jazdy i sprawnośćmotoryczną kierowcy. Jak się jednak okazuje, niewielu z nas potrafi korzystaćz klimatyzacji w sposób efektywny i ekonomiczny.

 

Jak oszczędzać na klimatyzacji?

Co jest bardziej korzystne z punktu widzenia zużycia paliwa – jazda zopuszczonymi szybami, czy stosowanie klimatyzacji samochodowej? Odpowiedź możewielu zaskoczyć.

 

Eksperci radzą: Jak dbać o klimatyzację?

Nadejście wysokich temperatur oznacza coraz częstsze korzystanie z klimatyzacji samochodowej. Eksperci firmy Euromaster, przedstawiają praktyczneporady i wskazówki, które zapewnią kierowcom zdrowe i komfortowewarunki podróży z włączoną klimatyzacją.

 

Wyższe stawki za naprawę klimatyzacji?

Polska Izba Motoryzacji po rozpatrzeniu wielu sytuacji spornych oraz po analiziesamego procesu napraw powypadkowych układu klimatyzacji w samochodach postulujepodniesienie stawek za obsługę klimatyzacji w okresie letnim.

 

Przegląd klimatyzacji niezbędny

Jeszcze jakiś czas temu była jednym z elementów wyposażenia przedewszystkim samochodów z wyższej półki cenowej. Dziś posiadaczenawet najtańszych aut mogą cieszyć się z jej zalet w upalne, letnie dni. Abyjednak klimatyzacja skutecznie dozowała nam chłodne powietrzne, niezbędnejest jej odpowiednie serwisowanie.

 

Zdrowa klimatyzacja w Suzuki

Suzuki we współpracy z firmą Tunap w maju i czerwcu zaprasza doskorzystania z programu „Zdrowa Klimatyzacja”, dziękiktóremu ilość pyłków oraz szkodliwych mikroorganizmówzostanie ograniczona a powietrze wewnątrz auta oczyszczone.

 

Jeśli klimatyzacja, to najlepiej automatyczna

Niemiecki automobilklub ADAC przeanalizował, które z dostępnychsystemów klimatyzacji, zużywają najwięcej paliwa. Ostateczny bilansprzemawia za w pełni zautomatyzowanymi mechanizmami.

 

Klimatyzacja - jak używać by nie chorować?

Jeszcze dwie dekady temu klimatyzacja w samochodzie była drogim i rzadkodostępnym rarytasem. Na szczęście czasy się zmieniły i nie musimy jużpodczas letnich upałów gotować się podczas jazdy samochodem. Wartojednak wiedzieć jak korzystać z klimatyzacji by służyła długo i nierobiła nam krzywdy.

 

Jak serwisować i używać klimatyzację w samochodzie

Za chwilę czeka nas sezon wakacyjny, a co za tym idzie, długie podróżesamochodem w upalne dni. Warto już teraz zadbać o układ klimatyzacji w naszymsamochodzie, żeby wycieczka nie stała się koszmarem.

 

Klimatyzacja - jej przegląd to podstawa

Dzisiaj w zasadzie nie sprzedaje się już samochodów bez klimatyzacji - taki "luksus" znajduje się na wyposażeniu seryjnym większościmodeli. Ale warto pamiętać o serwisowaniu tego układu. Mechanicy zalecają wykonanie przeglądu klimatyzacji co najmniej raz na 2 lata.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017