Wyszukiwałeś:

klocki X

LEGO X

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: klocki LEGO

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Wątek na forum: Nowy SUV od BMW

ale to badziewie!!! :(:(:( Toyota RAV4 jest najlepsza. :) ~szmelcwagon

 

Elektryczne pudełko Mitsubishi

Japoński producent samochodów Mitsubishi w Genewie zaprezentuje najnowszykoncept zasilany energią elektryczną o nazwie EZ MIEV.

 

Ciężarówka z klocków LEGO pomoże kierowcom

Goodyear zbudował futurystyczną ciężarówkę z klocków LEGO wskali 1:1, która była prezentowana podczas wrześniowych TargówPojazdów Użytkowych IAA w Hanowerze. Od 19 października br. tenunikatowy model będzie można kupić na aukcji eBay, a dochód zesprzedaży zostanie przekazany programowi pomocy medycznej dla kierowcówpojazdów użytkowych DocStop for Europeans e.V. Aukcja potrwa do 29października br.

 

Mateusz Lisowski: W połowie wyścigu nigdy nie zdarzyło się, żebym nie spał

Zaczynał od kartingu, ale nigdy nie planował ścigać się w bolidachjednomiejscowych. Wygrał serię wyścigową w Czechach i prestiżowy puchar wNiemczech. To jak bardzo jest szybki pokazał podczas pierwszej eliminacjiVolkswagen Castrol Cup na torze w Poznaniu. Do ścigania podchodzi realnie, alenigdy nie odpuszcza. Zapraszamy do wywiadu z kierowcą wyścigowym MateuszemLisowskim.

 

Zbuduj własnego MINI Coopera

To będzie pewnie najtańsza wersja MINI i dodatkowo możemy samiwłasnoręcznie ją zbudować. MINI Cooper to kolejny klasycznysamochód, którego możemy zbudować z klocków LEGO.

 
 

Potężna ciężarówka Mercedesa od LEGO

Mercedes-Benz i LEGO po raz kolejny łączą siły. Tym razem efektem jest niezwykle skomplikowany model ciężarowego Mercedesa Arocs z serii LEGO Technic.

 

Wywrotka Arocs dla dorosłych dzieci

Mercedes-Benz wspólnie z Grupą Lego stworzyły model wywrotki MercedesArocs 3245. To jeden z najbardziej złożonych modeli w gamie Lego Technic.

 

Ferrari F40 z klocków LEGO

 

To Ferrari F40 możecie złożyć sami - składa się z 1158 elementów i jest świetnie odzworowane. Ma silnik V8 i otwierane reflektory, a nawet bagażnik z miejscem na narzędzia.

 

Sam zbuduj Ferrari F40

Chcesz mieć legendarne Ferrari F40 nie pozbywając się jednocześnie domu i całych oszczędności życia? Teraz to możliwe i nie chodzi wcale o kupowanielichej repliki na bazie Pontiaca Fiero. Z pomocą nadeszła firma LEGO!

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "klocki LEGO".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017