Wyszukiwałeś:

klub

. Znaleziono 207 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: klub

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 207 wszystkich):

Wątek na forum: Klub BMW Pasja

Klub BMW Pasja i Urzad Miasta Klodzka zapraszaja na zlot do Klodzka . Zapraszamy już 24 maja w niedzielę na Zlot do Kłodzka, będzie wiele atrakcji . bmwpasja.pl ~pasjonat

 

Wątek na forum: zapraszamy do klubu Explorer Fan Klub

zapraszamy do odwiedzenia forum Explorer Fan Klub ~explorator

 

Oficjalny zlot klubu Kia 4x4

W 2007 roku powstał klub miłośników samochodów marki Kia wyposażonych wnapęd na cztery koła. Patronat obejmuje nad nim firma Kia Motors Polska,która udziela klubowiczom zniżek na serwis, części zamienne, a takżeorganizuje ogólnopolskie zloty w terenie.

 

II zlot klubu Kia 4x4

W dniach 18-20 kwietnia 2008 odbędzie się drugi już zlot członkówklubu Kia 4x4. Tym razem miłośnicy off roadu spotkają się w Giżycku naMazurach.

 

Zlot Mitsumaniaków

Już w ostatni weekend sierpnia (28-30.08.09) odbędzie się siódmaedycja corocznego Zlotu Mitsumaniaków – oficjalnego klubuwielbicieli aut spod znaku Trzech Diamentów.

 

Europejski klub najlepszych dealerów

Jeszcze w tym roku europejski oddział Hyundaia uruchomi specjalny program,jakim będzie stworzenie ogólnoeuropejskiego klubu zrzeszającegonajlepszych dealerów na Starym Kontynencie.

 

Ferrari stworzy elitarny klub

Klubów zrzeszających sympatyków marki Ferrari jest bardzo wiele.Osób, które chcą kupić samochód ze skaczącym koniem namasce również jest niezliczona ilość. Nie każdy jednak może sobiena to pozwolić lub co gorsza nie każdy może zdążyć z zakupem, gdyżnajbardziej limitowane edycje rozchodzą się często zaraz po prezentacji

 

FC Liverpool z Chevroletem

Chevrolet przebojem zamierza podbić angielską Premier League. Po podpisaniuumowy z Manchesterem United, teraz amerykańska marka będzie równieżoficjalnym partnerem motoryzacyjnym innego legendarnego klubu z Wysp Brytyjskich- FC Liverpool.

 

Wątek na forum: Klub i forum Kia Rio 3.

Witam . Chciałbym wszystkich serdecznie zaprosić do ogólnopolskiego klubu dla posiadaczy Rio III generacji. Na forum dowiecie się wielu ciekawych rzeczy oraz będziecie mogli prowadzić dyskusje na temat waszych aut. Zapraszam na : www.rio3.cba.pl ~Piotr

 

Volkswageny dla klubu Bundesligi

Do będących na zgrupowaniu w Austrii zawodników Werderu Bremaprzyjechały nowe Volkswageny. Najwięcej piłkarzy niemieckiego klubuzdecydowało się na Touarega.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017