Wyszukiwałeś:

klucz

. Znaleziono 47 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: klucz

Spróbuj też wyszukać: kluczyk citroen picasso kluczyki samochodowe klucze

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 47 wszystkich):

122 km autostrad w tym roku

Na wtorkowym posiedzeniu Rady Ministrów przedstawione zostało podsumowaniedziałań za rok 2004, dotyczące budowy autostrad i dróg ekspresowych, atakże zaprezentowano plan na 2005 r. i zamierzenia na 2006 r.

 

7,7 kilometrowy kawałek 'Berlinki'

W drugim kwartale bieżącego roku ma ruszyć przebudowa autostrady A-6 naodcinku Klucz - Kijewo w zachodniopomorskim. Długość całego odcinkaobjętego przebudową wynosi 7,7 m oraz 14 obiektów inżynierskich.

 

Aż czy tylko.....

Jaki jest postęp prac przygotowawczych i budowlanych na wszystkich odcinkachautostrad i dróg ekspresowych w Polsce? Dzisiaj MinisterstwoInfrastruktury poinformowało nas o stanie na koniec kwietnia bieżącego roku.

 

320 mln zł z UE na drogi

Podjęta została decyzja o przekazaniu ponad 320 mln zł z grantu środkówUnii Europejskiej na dofinansowanie budowy trzech projektów drogowych.

 

Polskie drogi w budowie

13 września Rada Ministrów zapoznała się z informacją o realizacjiharmonogramu budowy autostrad i dróg ekspresowych w latach 2004-2006 i latachdalszych za okres styczeń- sierpień 2005 r.

 

S3 Szczecin - Gorzów w 2009 r.

Według wstępnych założeń ponad 81 kilometrowy odcinek trasy ekspresowej S3Szczecin - Gorzów Wlkp. zostanie oddany do użytku z początkiem 2009 roku. Szacuje się , że realizacja zadania wyniesie łącznie 342,3 mln EUR. W tymdofinansowanie z Funduszu Spójności UE to prawie 291 mln EUR.

 

Coraz bliżej S-3 Szczecin - Gorzów

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad otworzyła oferty wprzetargu na budowę I odcinka drogi ekspresowej S3 od węzła 'Klucz' dowęzła 'Pyrzyce'. Kwota jaką GDDKiA przeznaczyła na realizacjęzamówienia wynosi 516,4 mln złotych. Tymczasem ceny oferentówznacznie przewyższają założony budżet.

 

Berlinką z Klucza do Kijewa

Zakończyła się modernizacja autostrady A-6 na odcinku węzeł Klucz - węzełKijewo. Pierwsze samochody pojawiły się na tym prawie 8 km odcinku 26września bieżącego roku, kiedy to oficjalnie oddano go do użytku. Kierowcyczekali dwa lata, żeby pojechać po nowej, asfaltowej nawierzchni.

 

Powstanie kolejny odcinek S3

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała opodpisaniu, w dniu 22 stycznia bieżącego roku, umowy na budowę 28 km odcinkadrogi ekspresowej S3 od węzła Klucz do węzła Pyrzyce.

 

Liczymy na drogi...

Podpisano umowy na ponad 760 km dróg krajowych, w tym na ponad 400 kmautostrad oraz 360 km dróg ekspresowych, obwodnic i dużychprzebudów dróg - wynika z podsumowań ministerstwa infrastrukturyza okres od 16 listopada 2007 r. do 6 kwietnia 2009 r.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017