Wyszukiwałeś:

klucz

. Znaleziono 279 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: klucz

Spróbuj też wyszukać: kluczyk citroen picasso kluczyki samochodowe klucze

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 279 wszystkich):

Klucze nowej generacji

Koncern General Motors przygotował coś specjalnego dla kierowców, którzybudzą się w środku nocy z potrzebą... sprawdzenia, czy w oponach ichsamochodu znajduje się wystarczające ciśnienie lub gdy zapomnieli, czy wkońcu zablokowali zamek. Według koncernu złotym środkiem na tego typudolegliwości będzie nowoczesny pilot dołączany do standardowych kluczy.

 

Berlinką z Klucza do Kijewa

Zakończyła się modernizacja autostrady A-6 na odcinku węzeł Klucz - węzełKijewo. Pierwsze samochody pojawiły się na tym prawie 8 km odcinku 26września bieżącego roku, kiedy to oficjalnie oddano go do użytku. Kierowcyczekali dwa lata, żeby pojechać po nowej, asfaltowej nawierzchni.

 

S3 "Klucz" - "Pyrzyce" można jechać

W dniu 26 maja 2010 roku zostanie udostępniony dla ruchu odcinek"Klucz" - "Pyrzyce" drogi ekspresowej S-3. Odcinek ten jestczęścią projektu budowy drogi S-3 na odcinku Szczecin – GorzówWielkopolski. Uruchamiany odcinek o długości 28,2 kilometra umożliwibezpieczny i komfortowy dojazd z podszczecińskiego węzła „Kluczna autostradzie A-6 do zlokalizowanego na przecięciu z drogąwojewódzką numer 122 węzła „Pyrzyce” położonego wrejonie miejscowości Parnica.

 

Jak dojechać do węzła "Klucz" drogi ekspresowej S3

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Szczecinieprzedstawiła możliwości dojazdu do węzła "Klucz" drogi S-3, orazorganizację ruchu obowiązującą do czasu otwarcia kolejnego odcinka drogi S-3do węzła Myślibórz.

 

Wątek na forum: Mrugający klucz serwisu

Czy ktoś wie jak resetuje sie licznik przegladów,żeby nie mrugał klucz serwisu.. ~Michał

 

Nowa droga ekspresowa S3 Pyrzyce - Myślibórz

W piątek, 22 października zostanie uroczyście otwarty odcinek od węzłaPyrzyce do węzła Myślibórz drogi ekspresowej S3. Odcinek ten jestczęścią projektu budowy S3 między Szczecinem, a Gorzowem Wielkopolskim.Otwierany odcinek ma długość 26,7 kilometra, stanowi przedłużenie otwartego26 maja tego roku odcinka od węzła Klucz do węzła Pyrzyce. Trwają jeszczeostatnie prace na terenie województwa lubuskiego, odcinkiem od węzłaMyślibórz do Gorzowa Wielkopolskiego powinniśmy pojechać jeszcze przedkońcem tego roku.

 

Wątek na forum: Kodowanie klucza

Witam. Mam pytanko. W jaki sposób mozna samemu zakodowac klucz w volvo v50 2.0d 2008 Mati000

 

Wątek na forum: Klucz przy liczniku kilometrów

Witam. Od kilku miesięcy posiadam Audi A3 II . ostatnio przy liczniku kilometrów wyświetla się klucz.. jak to usunąć? ~misiek

 

Wątek na forum: Hyuhday- przekaźnik sygnału otwierania drzwi z klucza

Witam, może ktoś podpowie jak w hyundaiu trajet 2005 dokonać wymiany przekaźnika sygnału otwierania drzwi z klucza. Bardzo prodszę o pomoc nikt nie wie jak tam się dostać. ~marek

 

Wątek na forum: padły zegary, elektronika

Witam. Mam problem z zegarami w VOLVO S60 2003r. A mianowicie: pewnego razu w trakcie jazdy padły mi zupełnie wszystkie zegary..brak kontrolek kierunkowskazów, prędkości, paliwa itd. Deska wyglada tak, jakby samochód był wyłączony.Jedyne co działa to klima nawet po wyjęciu klucza ze stacyjki. Sw...

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017