Wyszukiwałeś:

kluczyk X

samochodowy X

. Znaleziono 68 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: kluczyk samochodowy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 68 wszystkich):

Słabostki elektronicznych kluczyków

Czy oglądaliście film "60 sekund", w którym głównybohater Randall Memphis Raines (w jego postać wcielił się Nicolas Cage) wrazz grupką swoich "pomysłowych" przyjaciół ukradł jednej nocy100 luksusowych samochodów? Niektóre z taką łatwością jakzapinanie butów na rzepy. Po raz kolejny okazało się, że film choć zgatunku sensacyjnych może niedaleko odbiegać od rzeczywistości.

 

Bez kluczyków nie będzie odszkodowania

Posiadanie autocasco wydaje się być odpowiednim zabezpieczeniem przed utratąauta w wyniku kradzieży. Obiecane w umowie odszkodowanie powinno, przynajmniejteoretycznie, pozwolić na wyrównanie strat. Tymczasem, wydawałoby siępewien drobiazg, brak wszystkich kompletów kluczyków lub fakt, żesą nieoryginalne, może spowodować, iż ubezpieczyciel odmówi wypłatyodszkodowania.

 

Kluczyk, który potrafi dużo

Kluczyk samochodowy to już nie tylko kawałek metalowego wkładu zatopiony wplastikowej obudowie. Nowoczesne kluczyki to bardzo zaawansowane nadajniki,które przechowują w sobie wiele bardzo ważnych informacji, a takżeumożliwiają wiele zaawansowanych funkcji.

 

Kopnij, a się otworzy

C-Magic to nowy sposób Forda na otwieranie klapy bagażnika w styluhands-free.

 

Kradzież na targach samochodowych w Detroit

Jak wszyscy wiemy, trwają właśnie targi samochodowe North AmericanInternational Auto Show w Detroit. Miał tam miejsce ciekawy incydent.

 

Kradli, sprzedawali i ponownie kradli

Wyjątkową pomysłowością wykazali się ojciec i jego dwaj synowie,którzy potrafili kilkakrotnie kraść te same samochody. W międzyczasielegalizowali je i sprzedawali kolejnym osobom. Proceder ten uprawiali conajmniej kilka lat.

 

Wakacje czynią złodzieja

Sezon wakacyjny tuż tuż, a to oznacza że niebawem zaczną się żniwa dlazłodziei samochodowych. Przypominamy kilka ważnych zasad, dziękiktórym możemy zmniejszyć ryzyko włamania do samochodu lub jegokradzieży.

 

Sprawdź, jakie modele padają łupem złodziei

Masz Volkswagena, Audi, Mercedesa bądź Hondę? Nie powinienieś spaćspokojnie. Auta tych marek cieszą się bowiem największym zainteresowaniemzłodziei samochodowych, choć, na szczęście, ich aktywność maleje z roku narok.

 

Problemy z kluczykiem Opla GT

Jeśli posiadasz Opla GT, musisz uważać na kluczyk w stacyjce, którymoże samoistnie przekręcić się do pozycji "wyłączony". A tomoże być przyczyną wielu problemów podczas jazdy.

 

Otwórz Merca kluczykiem za 30 000 euro

Posiadanie drogiego modelu Mercedesa to jedno, ale otwieranie go zaprojektowanymna życzenie kluczykiem wykonanym z 18-karatowego złota to zupełnie co innego.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "kluczyk samochodowy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017