Wyszukiwałeś:

kobiety

. Znaleziono 44 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: kobiety

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 44 wszystkich):

Mała Japonia w Jelczu-Laskowicach

W październiku 2004 r. firma NTK Technical Ceramics Polska inwestując 21 mln.zł otworzyła fabrykę w Jelczu-Laskowicach, na terenie Wałbrzyskiej SSE.Latem b.r. produkcję rozpocznie tu także nowy zakład należący do AccurommCentral Europe.

 

Peugeot 206: Piękno prostoty

Dla kogo? – właśnie, w naszym teście postaramy powiedzieć nie tylko ozaletach i mankamentach 206-ki, ale również, kogo może skusić skromnawersja specjalna Mistral.

 

SCS - kobieca dłoń w motoryzacji

Firma SCS Polska w Legnicy pojawiła się w listopadzie 2003 roku. Jest filiąprodukcyjną niemieckiej grupy Stahlschmidt i zajmuje się wytwarzaniemkomponentów dla motoryzacji. To szybko powiększające się przedsiębiorstwozatrudniające obecnie 104 pracowników, przejęło dział obsługi dużychklientów na obszarze Europy Wschodniej.

 

Land Rover G4 Challenge 2006

W niedzielę 23 kwietnia 2006 roku rozpocznie się rajd Land Rover G4 Challenge2006. Aż 18 zespołów będzie brało udział w trwającej 28 dni imprezie.

 

KGP: Portret nietrzeźwego kierowcy

W okresie świątecznym policjanci ujawnili po raz kolejne szokujące statystykizatrzymanych osób jeżdżących samochodem na tzw. 'podwójnym gazie'. Napodstawie zebranych danych i sporządzonych protokołów KGP stworzyłastatystyczny portret nietrzeźwego kierowcy.

 

PIM - III spotkanie poddostawców członków Izby

W dniach 28 i 29 marca br. w Bielsku-Białej odbyło się pierwsze w tym rokuspotkanie członków Polskiej Izby Motoryzacyjnej oraz firm związanych zsektorem poddostawców motoryzacyjnych.

 

Volvo chce chronić przyszłe mamy

Volvo stawia sobie nowe cele w tworzeniu bezpieczniejszych samochodów. Szwedzizamierzają przeznaczyć dodatkowe środki, aby poprawić w pojazdach ochronękobiet będących w stanie błogosławionym. Pierwszy krok w tym kierunku toudział w testach zderzeniowych "ciężarnych manekinów".

 

W czym kobieta wygląda najseksowniej?

Jeśli chodzi o samochody, to okazuje się, iż według mężczyzn najlepiejpłeć piękna prezentuje się w sportowych modelach. A najseksowniejszymspośród nich jest Mercedes SL z lat 50.

 

Pierwsza Polka w Kalendarzu Pirelli

Na kartach najnowszej, trzydziestej szóstej już edycji chybanajsłynniejszego na świecie kalendarza - Kalendarza Pirelli - po raz pierwszyw historii pojawi się Polka - Małgorzata Bela. Premiera kalendarza już zamiesiąc.

 

Tylko dla mężczyzn

Tegoroczna odsłona Men`s Day, największego w Polsce plenerowego widowiskadedykowanego mężczyznom, odbędzie się w dniach 8-9 maja na warszawskimLotnisku Bemowo. Kolejny już raz na 500 tys. mkw stanie miasteczko męskichmarzeń i pasji.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017