Wyszukiwałeś:

kokpit

. Znaleziono 44 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: kokpit

Spróbuj też wyszukać: deska rozdzielcza cokpit kokpit seat cordoba

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 44 wszystkich):

Audi A8L z tytułem "America's Best Luxury Car"

Aluminiowa limuzyna klasy wyższej otrzymała wyróżnienie amerykańskiegoczasopisma specjalistycznego "Auto Week Award 2004".

 

Nowe A4 w Paryżu

Na paryskim salonie samochodowym najważniejszym modelem na stoisku koncernuAudi będzie najnowsza generacja Audi A4.

 

Opel Astra: Gwiezdne Wojny Astr

Dawno, dawno temu, w odległej galaktyce Kadett zapanowało mroczne widmo spadkusprzedaży i przerażenie pod wpływem konkurencji rynkowej. Wtedy to, wraz zwdrożeniem do produkcji Astry I zapanowała nowa nadzieja dla Opla.

 

Saturn Outlook

Podczas tegorocznych targów motoryzacyjnych w Nowym Jorku zostałzaprezentowany nowy Saturn Outlook. Samochód ten rozszerza rosnącącoraz bardziej gamę marki Saturn, przynależnego do koncernu General Motors.

 

Bardzo koncepcyjny Scion

Podczas międzynarodowych targów motoryzacyjnych w Nowym Jorku zostałoodsłonięte nowe dzieło projektantów pracujących dla japońskiegoproducenta samochodów Toyota. Był nim samochód Scion FUSE SportsCoupe.

 

Następca Pumy

Ford ukazał niedawno w akcji swój koncept nowego modelu coupe o nazwie Reflex,stanowiący konkurencję dla modelu Mazda Kabura. Zbudowano go na płyciepodłogowej znanej dobrze na naszym rynku Fiesty.

 

Kolejne CC Peugeota

Kolejna propozycja francuskiego producenta samochodów na wakacje to modelPeugeot 207 CC. Niestety potencjalni zainteresowani będą musieli jeszczepoczekać na jego premierę, gdyż nie potwierdzono informacji dotyczącychdebiutu na tegorocznych targach w Paryżu.

 

Przepisy F1

Już niebawem na torach najbardziej prestiżowych wyścigów światawystąpi Polak, Robert Kubica. Jak wiadomo Formuła 1 posiada szeregrestrykcyjnych przepisów, z którymi warto się zapoznać. Poniżejprezentujemy reguły, które obowiązują w aktualnym sezonie.

 

Opel przejmuje pracowników SCG

Zakład General Motors Manufacturing Poland w Gliwicach przejmuje od 1 marcabieżącego roku linię montażu drzwi i kokpitów od niemieckiej firmySils Centre Gliwice (SCG). W związku z umową Opel przejmie także około 260pracowników pracujących do tej pory dla SCG.

 

Opel będzie zwalniać

Związki zawodowe działające w gliwickim zakładzie General MotorsManufacturing Poland poinformowały, że zarząd firmy planuje zwolnieniagrupowe. Pracę mają stracić osoby zatrudnione przy linii montażu drzwi ikokpitów, przejętej od niemieckiej firmy Sils Centre Gliwice.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017