Wyszukiwałeś:

kolej

. Znaleziono 3013 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: kolej

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 3013 wszystkich):

Wątek na forum: Wspólna inicjatywa - drogi, kolej, lotnisko

To szybka kolej juz nie ma isc przez Ostrów i Kalisz? ~kolejorz

 

Wspólna inicjatywa - drogi, kolej, lotnisko

Przedstawiciele województw wielkopolskiego, dolnośląskiego i łódzkiegochcą budowy lotniska między Warszawą i Łodzią, budowy szybkiej kolei oraztrzech dróg ekspresowych.

 

Kolej na kolej

W warszawskiej siedzibie PKP, podpisana została umowa na zaprojektowanie iwykonanie odcinka Koluszki - Łódź Widzew w ramach modernizacji liniikolejowej Warszawa - Łódź.

 

Te auta psują się najrzadziej

Opel Insignia okazał się najmniej awaryjnym modelem w najnowszym raporcieawaryjności DEKRA 2011. Tuż za jego plecami, z niewiele większym odsetkiemusterek, znalazły się Ford Fiesta i Toyota Prius. Z kolei najlepszym wkategorii "Bester aller Klassen" okazało się, już po raz trzeci zrzędu, Audi A6. Ranking generalnie zdominowały modele niemieckiej produkcji,które okazały się najlepsze w 18 z 24 ocenianych kategorii.

 

Nie wjedziesz do miasta zwykłym autem

Komisja Europejska bierze się na poważnie do walki z ograniczeniem emisji CO2oraz ze zmniejszeniem zapotrzebowania na paliwa. Wśród proponowanychrozwiązań znalazł się całkowity zakaz wjazdu do centrów miast autamiz silnikami spalinowymi.

 

Trójmiejska eskaemka z dofinansowaniem

PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście Sp. z o.o. oraz Centrum UnijnychProjektów Transportowych podpisały 30 grudnia 2011 roku umowę odofinansowanie dla projektu „Rozwój szybkiej kolei miejskiej wTrójmieście".

 

Dacia Duster Internetowym Samochodem Roku 2011 ? raport - auta nowe

Po dwóch latach dominacji Skody Octavii w plebiscycie na InternetowySamochód Roku, w minionych dwunastu miesiącach najlepiej sprzedającysię na polskim rynku model musiał uznać wyższość Dacii Duster. Z koleitrzecia w rankingu Kia Sportage miała duży udział w tym, że to koreańskamarka okazała się najpopularniejsza wśród polskich internautóww 2011 roku.

 

Kraków skupia się na inwestycjach

Kraków realizuje i planuje nowe inwestycje. Rozbudowana ma byćm.in.  komunikacja miejska oraz sieć drogowa. Planowane jest powstanieSzybkiej Kolei Aglomeracyjnej. Projekty te są finansowane częściowo zbudżetu miasta, a częściowo ze środków unijnych.

 

Wyższa opłata paliwowa - pieniądze na kolej

Na wczorajszym posiedzeniu rządu przyjęto projekt zmian, którychefektem ma byc podwyżka opłaty paliwowej celem dofinansowania polskich kolei.Zgodnie z projektem zmian podwyżka ta nie wpłynie na zmianę cen paliw.

 

Wątek na forum: Akumulator VARTA 63Ah 610a czy TOPLA 66Ah 570a

Witam,nnPadł mi akumulator samochodowy i potrzebuję pomocy w doborze nowego.nnJeżdżę VW Golfem V 1.9TDI 105KM. Oryginalnie zamontowany akumulator to VARTA 12V 61Ah 330A DIN 540A EN/SAE. Akumulator był używany od nowości nnczyli od 2008r. czyli 7lat, więc dosyć dobry wynik.nnI teraz pytanie: który...

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017