Wyszukiwałeś:

kolekcjoner

. Znaleziono 79 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: kolekcjoner

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 79 wszystkich):

Egzotyczne Ferrari

Znani na całym świecie projektanci ze studia Pinifarina wyprodukują w tymroku unikatowy model Ferrari wykonany na zamówienie prywatnegokolekcjonera. Będzie to Ferrari P4/5.

 

Paryskie nowości 2006

Już w przyszłym tygodniu, 28 września 2006 roku, dniami prasowymi rozpoczniesię jedna z ważniejszych imprez w motoryzacyjnym kalendarzu Europy. Przezponad dwa tygodnie setki tysięcy gości, dziennikarzy oraz przedstawicieli firmzwiązanych z branżą moto uczestniczyć będzie w tym wydarzeniu.

 

Paryskie nowości 2006

Już w przyszłym tygodniu, 28 września 2006 roku, dniami prasowymi rozpoczniesię jedna z ważniejszych imprez w motoryzacyjnym kalendarzu Europy. Przezponad dwa tygodnie setki tysięcy gości, dziennikarzy oraz przedstawicieli firmzwiązanych z branżą moto uczestniczyć będzie w tym wydarzeniu.

 

Pierwsza Alfa 8C wydana

Do Connecticut (USA) dotarł właśnie pierwszy egzemplarz  Alfy 8CCompetizione przeznaczony na rynek amerykański. Ceremonia przekazania samochodumiała miejsce w “Miller Motorcars”, gdzie ten oszałamiającypojazd odebrał jego nowy właściciel, James Glickenhaus, jeden z największychkolekcjonerów samochodów w świecie.

 

Wątek na forum: gadzeciki

Witam Serdecznie, Jako wielki fan motoryzacji jak i kolekcjoner rzeczy związanych z tematyką samochodową nawiązałem temat ze względu na to, iż chciałbym uzyskać informacje od Was drodzy użytkownicy, gdzie można zakupić coś ciekawego, na czym oko każdy z nas zapalonych szaleńców by zawiesi. ...

 

Lancia Stratos powróciła!

Lancii Stratos nie trzeba nikomu przedstawiać. Każdy fan motorsportu zna tęlegendarną rajdówkę, a jeśli pierwszy raz słyszysz o tym aucie to radzimy poważnie się podszkolić z rajdowej historii. Lancia Stratos powróciła!

 

Miliony na kółkach

Firma RM Auctions przez lata wyrobiła już sobie opinię domu aukcyjnegoktóry dostarcza na licytacje motoryzacyjne białe kruki. Już niedługopod młotek trafi kilkadziesiąt pojazdów, których łącznawartość rynkowa wynosi grube miliony. Zobaczcie jakie modele będą licytowanejuż 8 marca.

 

Tak inwestują pasjonaci motoryzacji

Auta zabytkowe stają się coraz popularniejszą inwestycją. Szacuje się, żekażdy kupiony za okazyjną cenę samochód, po odrestaurowaniu możezostać sprzedany za cenę o 100 procent wyższą. W niektórychprzypadkach zyski sięgają nawet kilkuset procent.

 

Tailor Made, by spełnić najdroższe marzenia

Można długo polemizować, ale drugiego takiego producenta nie znajdziesz wświecie motoryzacji. Ferrari stworzył, nie tyle co wizjoner, a charyzmatyczny dyktator, który nigdy nie szanował ludzi kolekcjonujących jego samochody. I tu paradoks, bo kilkadziesiąt lat po jego śmierci „ukochana córka” stworzyła program, który dedykowany jest właśniekolekcjonerom – Ferrari Tailor Made.

 

Coraz więcej aut zabytkowych

Polski rynek pojazdów zabytkowych ma się coraz lepiej. Wedługszacunków polscy kolekcjonerzy posiadają obecnie ok. 50 tys.pojazdów, mających status zabytkowego. I liczba ta cały czas rośnie.Rozwija się również rynek usług przeznaczonych dla tego typupojazdów.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017