Wyszukiwałeś:

kolizja X

drogowa X

. Znaleziono 354 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: kolizja drogowa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 354 wszystkich):

Drogowe potyczki z naturą

Według obliczeń resortu infrastruktury do Mistrzostw Europy w piłce nożnejma powstać około tysiąca  nowych kilometrów drógekspresowych, a największe efekty podpisywanych obecnie kontraktówdrogowych będą widoczne na przełomie lat 2011 i 2012. Niestety, nad planamibudowy niektórych dróg ekspresowych i autostrad po raz kolejnyzawisły czarne chmury.

 

Powstał "Katalog zdarzeń drogowych"

Polska Izba Ubezpieczeń we współpracy z Polskim Związkiem MotorowymHolding SA opracowała katalog 190 najczęstszych sytuacji, w którychdochodzi do kolizji drogowych.

 

Co robić po wypadku i kolizji. Oto 10 przykazań

Wypadki i kolizje drogowe są wpisane w codzienność. Podobnie jednak jak wprzypadku innych niemiłych wydarzeń, staramy się o nich nie myśleć iwypieramy ze świadomości. Wszystko do chwili, gdy nas nie dotyczą.

 

Wypadek czy kolizja - jak postępować

Ani wypadek, ani kolizja drogowa nie należą do przyjemnych sytuacji. Są tojednak dwa zupełnie różne zdarzenia drogowe, które wymagają odkierowców i innych uczestników ruchu drogowego całkowicieodmiennego zachowania. Zobacz, jakie obowiązki spoczywają na nas, jeślibierzemy udział w wypadku bądź kolizji.

 

Wypadki drogowe kosztują nas miliardy

Jak wynika z przeprowadzonych szacunków Krajowej Rady BezpieczeństwaRuchu Drogowego koszty wypadków oraz kolizji drogowych, do jakich doszłow 2013 r. na polskich drogach, wyniosły aż 49,1 mld złotych. To prawie 3proc. naszego PKB.

 

Wypadek czy kolizja drogowa? Czy wiesz, jak się zachować?

Nasza nieuwaga, zbyt duża prędkość, bądź niskie umiejętności własne,kiepskie warunki pogodowe, a czasami zwykły pech lub po prostu wina innegouczestnika ruchu drogowego. Przyczyn zdarzeń drogowych może być bez liku,jednak nasze zachowanie po nich powinno odbywać się według z góryokreślonego scenariusza.

 

Wątek na forum: Bezpłatne auto zastępcze

Bezpłatne auto zastępcze z OCnbezgotówkowy wynajem samochodów zastępczychnnMiałeś kolizję? Skorzystaj z naszej ofertynWynajmij samochód zastępczy w RENT CAR KING bezgotówkowo!nnOferujemy: bezgotówkowy wynajem samochodów zastępczych dla osób poszkodowanych podczas kolizji drogowych.nnDlaczego wart...

 

Cztery wypadki autonomicznych samochodów

Samodzielnie jeżdżące auta są już testowane w różnych krajachświata. Jest ich coraz więcej i pojawiły się pierwsze kolizje z ichudziałem - nikt nie został póki co poszkodowany.

 

Euro NCAP popiera stosowanie autonomicznego hamulca

Niezależna organizacja oceniająca bezpieczeństwo pojazdów, NCAP,zbadała wpływ stosowania układu autonomicznego hamowania awaryjnego na ograniczenie ilości kolizji. Wygląda na to, że systemy tego typu działająbardzo sprawnie.

 

Kiedy wypadek, a kiedy kolizja?

Bardzo często przy zdarzeniach drogowych w nieodpowiedni sposób używamypojęć wypadku i kolizji, używając ich zamiennie. Przepisy jednak bardzokonkretnie precyzują obie sytuacje.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "kolizja drogowa".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017