Wyszukiwałeś:

kolo X

zapasowe X

. Znaleziono 321 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: kolo zapasowe

Spróbuj też wyszukać: wymiana koła kolo zapasowe vw caddy zdiecie kola zapasowego renault grande senik

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 321 wszystkich):

Zapasówka czy zestaw naprawczy?

Przebicie opony w trakcie jazdy to zjawisko tyle niebezpieczne co niepożądaneprzez kierowców. Wymiana koła poza warsztatem samochodowym czasamipotrafi być dość uciążliwą czynnością. Od pewnego czasu producenci autraczą klientów nowymi rozwiązaniami radzenia sobie z tym problememczęsto montując w nowych modelach spray z musem lub zestaw naprawczy w miejscekoła zapasowego. Jednak czy te nowatorskie narzędzia potrafią być takskuteczne jak tradycyjny, pełnowymiarowy pneumatyk?

 

W tym aucie możesz zgubić koło zapasowe

Nietypowa usterka może wystąpić w niektórych egzemplarzach modeluRenault Master III. Przy niesprzyjających okolicznościach może sięskończyć nawet odczepieniem koła zapasowego.

 

Dostawcze Peugeoty do serwisu

Właściciele dwóch dostawczych Peugeotów - Boxer oraz Expert, atakże vana 807 zostaną poproszeni o pojawienie się w serwisach francuskiejcelem naprawy możliwej usterki. Powodem bądź problemy z układemkierowniczym, bądź z kołem zapasowym.

 

Wątek na forum: Koło zapasowe

Czy to prawda że S-MAX nie posiada wnęki na koło zapasowe w bagażniku i samego koła? ~Luna

 

Wątek na forum: Zapasówka czy zestaw naprawczy?

W określonych okolicznościach wskazane jest aby nie było koła zapasowego /przepełniony bagażnik-brak miejsca,trzeba wszystko usuwać z bagażnika aby dostać się do koła zapasowego/.Jednak za kołem zapasowym przemawia o wiele więcej względów. Najważniejszy z nich to:kierowca niedoświadczony łapiąc...

 

A może zestaw naprawczy do opon?

Coraz częściej producenci samochodów oferują zamiast koła zapasowegozestawy naprawcze. Dzięki temu mamy więcej miejsca w bagażniku i nie brudzącsię możemy "załatać" ewentualną dziurę w oponie. To jednak tylkojedna strona medalu, bowiem stosowanie takiego rozwiązania ma także swojeograniczenia.

 

Wątek na forum: koło zapasowe

Witam. Pytanie jak ściągnąć koło zapasowe w outlanderze (podwieszone pod samochodem ~marrob

 

Wątek na forum: Koło dojazdowe

Witam kupiłem Orlando 2013 model 2014 bez koła zapasowego to jest problem przynajmniej dla mnie dojazdówka 16 5x115 jest droga i tu moje pytanie czy ktoś stosował 15 5x115 otwory na szpilki powinny pasować ale nie wiem czy zacisk wejdzie proszę o pomoc ~Jarek

 

Zestaw naprawczy opon zamiast zapasu bądź dojazdówki

Oszczędza miejsce w bagażniku, pozwala łatwo i szybko załatać dziurę woponie - to niewątpliwe zalety zestawu naprawczego. Z drugiej jednak strony,nie poradzi sobie z wszystkimi uszkodzeniami. Czy zestaw naprawczy to zatemdobra alternatywa dla koła zapasowego bądź dojazdowego?

 

Wątek na forum: ASX koło zapasowe

Mam nowego ASX-a na olej napędowy. Przejechałem dopiero 500 km, tak że jakiś specjalnych uwag nie mam. Wiadomo - nowy samochód musi iść, no i idzie. Jestem zadowolony. Ale mam pytanie: czy któryś z Was posiadaczy ASX-a kupował koło zapasowe i jak rozwiązał problem z jego ułożeniem w bagażniku? Kó...

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "kolo zapasowe".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017