Wyszukiwałeś:

kolo

. Znaleziono 7573 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: kolo

Spróbuj też wyszukać: kolo dwumasowe konin kolo do hondy jaaz

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 7573 wszystkich):

Volkswagen Polo: Udane Polo(wanie)

Niewielki, łagodny, na wskroś konserwatywny - nie wywyższał się naredakcyjnym parkingu, jednak miał coś w sobie, co nie pozwalało przejśćkoło niego obojętnie. Niedawno naszą redakcję odwiedził najmłodszyreprezentant "volkswagenowskiej" serii Polo.

 

Po zimie ruszają prace na A2

Przez długą zimę nierealne okazały się plany kontynuacji budowy A2 od 1marca. Prace budowlane rozpoczęły się z miesięcznym opóźnieniem odkwietnia. "Drobne prace trwały niemal przez całą zimę - przy montażuekranów akustycznych i wykończaniu OUA (obwodu utrzymania autostrady) wŻdżarach koło Konina - jednak dopiero teraz, po ustąpieniu mrozów, możnamyśleć o pracach nawierzchniowych i betoniarskich" - dodaje GDDKiA.

 

MAN przewiduje dalszy wzrost

MAN Nutzfahrzeuge spodziewa się rekordowego wyniku za rok finansowy 2006,wzrost obrotów rzędu 8,5 miliarda Euro, co odpowiada wzrostowi o prawie 15% wstosunku do roku 2005. „Do 2010 roku pragniemy sprzedawać 100.000ciężarówek i 10.000 autobusów“ - podkreślił Anton Weinmann podczaskonferencji prasowej w Niepołomicach, koło Krakowa.

 

Nowy serwis ciężarówek Mercedes-Benz pod Wrocławiem

Jeden z największych autoryzowanych dealerów marki Mercedes Benz wPolsce - firma Mirosław Wróbel - poszerzyła właśnie swojądziałalność. Tuż przy autostradzie A4 w Pietrzykowicach koło Wrocławiapowstał nowy serwis samochodów ciężarowych.

 

S16 bliżej Grudziądza

W Gierzwałdzie koło Olsztyna miało miejsce walne zgromadzenieczłonków Stowarzyszenia Szesnastka, walczącego o przekształceniekrajowej szesnastki w drogę ekspresową. Podczas spotkania złożono wniosek owydłużenie planowanej trasy do Ostródy.

 

Mostowe dzieło roku 2008

Związek Mostowców Rzeczypospolitej Polskiej przyznał tytuł DziełaMostowego Roku 2008. Otrzymała go łukowa kładka dla pieszych z podwieszonymmostem nad droga ekspresową S11 w Gądkach koło Kórnika. Obiekt nazlecenie GDDKiA wykonała firma Skanska.

 

Rajd Polski: Hirvonen polubił mazurskie szutry

Mikko Hirvonen jest liderem ORLEN Platinum 66. Rajdu Polski po siedmiu odcinkachspecjalnych. W świetle niepowodzenia Sebastiena Loeba, który już napoczątku OS 4 urwał przednie koło, Fin jest na dobrej drodze do włączeniasię o pierwszy w karierze tytuł mistrza świata.

 

F1: Renault wykluczone z wyścigu?

Szykuje się drakońska kara dla zespołu Renault. FIA postanowiła niedopuścić francuskiego zespołu do startu w Grand Prix Europy, któreodbędzie się 23 sierpnia na torze w Walencji.

 

S7 koło Ostródy pod znakiem zapytania

Jest już decyzja środowiskowa na wariant społeczny drogi ekspresowej S7 kołoOstródy. Nadal jednak nie wiadomo czy uda się ją zbudować ją przedEuro 2012…

 

A1 - zaawansowane prace na węźle Lubicz

Zaawansowane są prace na największym węźle drugiego etapu budowypółnocnego odcinka autostrady A1. Przypomnijmy, drugi etap inwestycji, odługości 62 kilometrów, obejmuje odcinek autostrady od Nowych Marz doCzerniewic koło Torunia.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017